Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    це 100% автентичні, є ще схожі - білі (весільні)
    притаманні для Буковини
    можливо є і інші регіони, в яких здавна поширена вишивка бісером, але мені, на жаль, невідомі

    чоловічі повністю бісером траплялися мені дууууже рідко, тому навіть якоїсь закономірності не виведу
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. octavia

    octavia Well-Known Member

    Не являюсь прихильником бісеру ,після вишитого бісером рушника на рівномірці ,а не на атласі чи габардині .Бажання вишивати бісером не з'явилось. Але деякі сорочки не погано виглядають наприклад ось така чоловіча ,зразу й не видно що це бісер 10470848_1083971158284972_7002545380034857553_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. SNatali

    SNatali New Member

    Привіт)хочу таку сорочку, але бісером, порадьте де взяти таку схему чи як можна самостійно вирахувати.Буду дуже вдячна Вам))) a7699ec-donets.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сорочка дуже гарна, але... По-перше, я таких схем для бісеру не бачила ніде. А по-друге, думаю, що недарма, бо бісер досить важкий і я дуже сумніваюся, що той комірець триматиме таку форму як на фото під вагою бісеру (хіба будете щось придумувати). Ну і на сам кінець: я свою сорочку вишивала по схемі для ниток, по ходу скорегувала під бісер (точніше вкоротила). Тож як варіант: знайти таку схему для ниток і вишивати бісером.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Накінець-то закінчила перід:girl_dance:
    IMG_20150719_191142.jpg
    власне такого плану і мала би виглядати. Кравчиня сказала, що можна зробити. Тільки комірець має бути трошки вужчим.
    Працю в режимі термінатора:d64:. Рік бембала, а тепер за місяць треба закінчити.:hang1:
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    потрохи просуваюсь
    SAM_9716.JPG
    серединку правого верхнього мака буду переробляти, сплутала кольори.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. рижик

    рижик Well-Known Member

    Закінчила я свою першу вишиванку бісером. Тепер маю прохання, може хтось має перевірену кравчиню, щоб і пошила, і порадила - киньте, будь ласка, контакти в пп. Хочу до 1 вересня встигнути.
    SAM_0566.JPG SAM_0565.JPG
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Забрала я сьогодні своє творіння. Не зовсім так я собі то уявляла, але якщо врахувати всі мої сумніви і муки коло тої сорочки, то ніби так нічого вийшло.
    IMG_20150902_234258.jpg IMG_20150902_234606.jpg
     
    • Подобається Подобається x 28
    • Зе бест! Зе бест! x 16
    • мімімі мімімі x 2
  10. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    а скажіть но мені будь ласка а от ці мереживні стрічки чорні на блузці ви купували, і якшо не секрет, то де?
     
  11. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Вибачте, що зараз напишу, але я б пробувала ці мереживні вставки робити або темно синіми або червоними.
    Хоча чорні багато під що підходять.
     
  12. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Творіння моє) Нарешті довишивала і пошили
    20150909_124257.jpg 20150909_124149.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    широкі купувала в Новому Цумі. Але дуже великий вибір потім ще знайшла на Південному, коли докуповувала тоненькі.
    власне хотіла темно-сині, але не знайшла. Червоні не "грали" взагалі. Знайшла в Н. Цумі сіро-сині - зле було. А коли приклала ці чорні, візерунок дуже гарно "заграв". Мереживо пришите по-верху, не втачне. Якщо раптом десь попадеться темно-синє легко можна буде відпороти і пришити нове мереживо.
    Лоханулися з замком - треба було пришити чорний, бо той білий бігунок мене страшенно бісить.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, дякую всім за відгуки в карму:kisss:. Стільки цікавих ідей, щоб позбутися того білого бігунка. Але @Bree van deKamp - геній - чорний лак для нігтів:good2:. За допомогою пінцета і чорної лакової замазки для подряпин на машині - питання закрите:dance3:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    завершила, залишилось пошити :girl_dance: SAM_9907.JPG
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Natur

    Natur Well-Known Member

    Дуже гарно і акуратно. То скільки терпвння треба. Я б напевно не витримала.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    SAM_9928.JPG
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Дуже треба дитячо-дівчачу заготовку на сорочку. Вирішила вишивати бісером. Хто порадить де є гарний вибір заготовок і лояльні ціни? Може бути онлайн магазин. Дуже треба. Всім дякую.
     
  19. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    @Bree van deKamp, можна не заганяти себе в рамки шаблонних вишиванок. А не хочете взяти водорозчинну флізелінову пустографку і вишивати на тканині будь-якого кольру і фактури свій взір, кольори і розташування якого виберете самі ? По фінансах вийде приблизно теж саме, а може і дешевше- то залежатиме від площі узору -відповідно кількість листів з клітинками.
    Єдине- доведеться рахувати клітинки - не буде промальваної на тканині схеми, але зате матимете унікальну річ в єдиному екземплярі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Думала про це. Але щось боюсь трошки... вишиванка має бути готова до 6 листопада