Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем hrystusja, 28 Листопад 2011.

1. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

от просто з власних спостережень.. з однокласників( 30 людей) буквально людей 7 працюють по спеціальності...з однокурсників по технікуму(28 людей) лишень двоє..з інститту -більше-бо в більшості до друга вища. яка вимагалась по роботі.. інколи мені здається доцільніше після школи піти в якийсь коледж. щоб розгледітись куди і як. а тоді вже вуз ..

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

З одної сторони так, а з іншої щоб дійсно ефективно вчитися, треба тільки вчитися, не даремно на деякі спеціальності заочного нема. Ну і тоді виходить батьки утримують поки дитина вчиться в коледжі, а потім ще й у вузі. А з теперешнім навчанням 12 років у школі, то то взагалі виходить, що вчитися треба мало не до 30. Звичайно, можна пристосовуватися і працювати, але це на якості навчання відбивається. На останніх курсах може і не сильно, а от на перших добряче.

3. Utolopo

Utolopo New Member

У мене така думка, що треба навчатися, поки є хист до цього. Я нещодавно натрапила на сайт веб агенції, знайшла в них курси копірайтингу Агентство системных интернет-решений Wezom, бо я хочу заробляти додатково. Час є, а вмінь нема. То що ж робити? Піти на такі курси, чи ні? Що скажете, дівоньки? Я буду дуже вдячна, якщо відгукнетесь. Може хтось вже працював в такій сфері або знає про ці курси?