Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем hrystusja, 28 Листопад 2011.

  1. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    А в мене складається таке враження, що в нашій країні у 70% вища освіта жінки найбільше знаходить своє застосування в тому, аби мати змогу підтримати цікаву розмову зі своїм чоловіком, еге :girl_crazy: А роблю такі висновки тому, що у більшості галузей можливості професійного розвитку для жінки обмежені, оскільки жінка ходить в декрет і на лікарняні. Більшість роботодавців на це і орієнтуються, що відчувається вже на етапі співбесід, і я мовчу вже про кар'єрні можливості та різницю в рівні оплати. Це моє велике ІМХО. Це якщо говорити про можливості працевлаштування. Та вища освіта є необхідністю, оскільки знаю такі випадки, що навіть на прибиральницю шукають працівницю з вищою освітою. Отакі реалії.
    Загалом вважаю вищу освіту значущою у розвитку особистості - якщо маєш бажання, то у ВУЗі крім здобуття вузькопрофесійних навиків є великі можливості для загального розвитку - багато дізнаєшся про різні аспекти життя, і де та що відшукати за потреби. Зрештою, свій вибір треба робити виважено, і тут вже мають враховуватися як таланти і схильності, так і побажання щодо майбутнього професійного розвитку.
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2014
  2. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?



    ---------- Додано в 00:26 ---------- Попередній допис був написаний в 00:23 ----------

    реалії нашого суспільства(
    для 90% чоловіків мати розумного, успішного, більш оплачуваного боса-жінку - це ужас ужасний.
     
  3. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    У мене на магістратурі також дуже багато годин відведено на самоосвіту, з кожного предмету. І потім ці теми також увійдуть до питань на іспитах.
     
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    В мене зараз виникла така ситуація: я цього року закінчую 4 курс університету, буду мол.спеціалістом. Хочу поступати на 5. Але виявляється що після 5 курсу я буду лише спеціалістом. Тут в моєму університеті немає магістра. І що мені тепер робити???? Чи вчитися на спеціаліста чи все таки шукати якийсь інший заклад де можна отримати магістра?
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Вчитись на спеціаліста! І в жодному випадку не зупинятись на молодшому спеціалісті. Майже всюди вимагають вищу освіту (нема різниці чи спеціаліст, чи магістр). А молодший спеціаліст - незавершена вища освіта
    Пишу то з власного досвіду. Маю такою молодшого спеціаліста (ще маю вищу освіту та здобуваю ще одну)
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Молодшого спеціаліста я отримала ще як в коледжі))) Просто так обідно, платиш гроші, а тобі дають тільки того спеціаліста, хотілося магістра отримати, і міняти навчальний заклад не хочеться вже...
     
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Коли я завершувала навчання (5 років тому), то був вибір або на магістра поступаєш (1,5 роки вчишся) або спеціаліста (1 рік). Я вибрала спеціаліста і ще жодного разу не пошкодувала.
    Магістр краще тим, хто планує далі займатись науковою діяльністю, вступати до аспірантури
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    ну я точно не планую науковою діяльністю займатися... і получається що і спеціаліста мені вистачить))) Дякую що допомогли:girl_smile:
     
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Я теж думаю, що вистачить. Більшість роботодавців взагалі не розрізняють тих всіх рівнів бакалавр\спеціаліст\магістр....Ті до кого я попадала на співбесіди оперували "совковими" термінами "повна" і "неповна" освіта....А якщо чесно-на мій диплом взагалі ніхто не хотів навіть подивитись на співбесіді(((
     
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    хихи...в мене був такий роботодавець що просив щоб я йому принесла свій диплом. Правда для чого йому це не знаю

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    вчитись там, де на бюджеті:) а якщо вже за гроші - то краще на магістра, а ще краще на заочному, а тим часом шукати роботу по спеціальності, щоб здобути безцінного досвіду і починати будувати кар"єру...(то моя думка, вже б я так зробила...)
     
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    я вчуся у платному універі на заочному... шукати роботу за професією не хочу. Тому що коли я хотіла працювати за фахом, то мені казали що я не доросла до такої посади...
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    ну, в такому разі, радила би Вам на магістра... хоча я закінчила спеціаліста, і на те ніхто не дивився при прийомі на роботу.... а взагалі краще дивитись на перед, бо що як Ви захочете викладати? тут знадобиться магістр...
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    тоді я вас взагалі не розумію. Навіщо Вам магістр, якщо ви за тою спеціальністю працювати не плануєте, колекція папірчиків?
     
  15. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Знаєте, думка людей, то така мінлива штука...:girl_smile: Хтось ляпнув язиком, аби ляпнути, а ви берете в голову...
    Невже чиясь думка важливіша за ваші особисті прагнення і бажання??;)

    Якщо вам подобається ваша спеціальність, то чому б не спробувати попрацювати саме в цій сфері? А там побачите, чи до душі вам така робота, чи ні))
    Якщо ж категорично не хочете навіть пробувати, тоді
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2014
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    я не беру))) коли мені потрібно було роботу я не сиділа і чекала коли ж мені дадуть якусь посаду за фахом... а взялася шукати щось інше, де не треба досвіду роботи
    мені люба професія по душі... все досить нормально здається получається, швидко вчуся. Просто колись, коли мені було 18 р, то так, я працювала за професією, але зрозуміла, що я не хочу такого для себе

    Угу... мені вистачає того папірчика про спеціаліста,
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    а може отримати папірчик магістра з тої спеціальності, яка вам до вподоби?
     
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    в моєму універі дають тільки спеціаліста нажаль. якщо хочу мати магістра то треба їхати вже в Київ або тут щось шукати. Спеціальність готельно-ресторанна справа
     
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Скажіть їм, що є люди (мій чоловік) у якого до сих пір, з 2005 року замість папірчика залікова книжка )) просто все було ніколи забрати диплом.
     
  20. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Вища освіта-необхідність чи зайва трата грошей та часу?

    Якщо ви працюєте (і думаєте надалі працювати) в іншій сфері, то закінчуйте спеціаліста у тому університеті, де навчаєтесь зараз.
    Спеціаліст - теж повноцінна вища освіта, тому особливої переваги магістратури не бачу (хіба для тих, хто планує вступати в аспірантуру).
    Доречі, після спеціаліста, при великому бажанні, ви завжди зможете отримати диплом магістра в Києві чи тут, але у іншому навчальному закладі (через рік, два і т.д.))
    А от якщо вам подобається інша спеціальність, ви бачите можливість працевлаштування - то обов'язково йдіть вчитися
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2014