Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    І ми по-трохи відвикаєм від памперсів. Не можу похвалитись, що ми постійно вдома без них, бо то залежить від Тоніного настрою. Деколи їй зовсім не хочеться на нього сідати. Хоча, що там треба робити, зрозуміла з першого разу. І какаєм вже десь більше місяця тільки на горщик - з самого ранку, ще добре очі не відкриє, зразу ммм (тиснеться:))).
    Хочу поділитись нашою новинкою. Раніше, коли Тонька була без памперса, то я вдягала їй трусики або марлічку і колготки. Так от з колготками була вічна проблема - після 10 хв. повзання половина попи була вже голою. Та й маєчка постійно задиралась, а ми на першому поверсі, так що підлога не дуже тепла. І вчора я купила підтяжки! Ефект - просто супер. І колготки не злазять, і маєчка заправлена, і марлічка не перекручується
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ми з горщиком дружимо вже четвертий місяць. На вулицю памперс теж не вдягали і завжди після 30 хв прогулянки встигали все зробити куди треба. А то два тижні тому три дня підряд поверталися з гулянням в мокрих колготках. Погода почала покращуватися і мені стало шкода гуляти так мало. Вперше вдягнула надвір памперс. І от уже тиждень приходимо з годинної, а то і тривалішої прогулянки в сухому памперсі і вдома пісяємо на горщик. Така економна дитина :).
    Я вже по поведінці дитини на 80% можу вгадати, коли треба садити на горщик. Але приблизно воно так і виходить кожних 30 хв, хоч бувають і відхилення в обидві сторони.
    А ще ми вчора були в гостях, де не виявилося горщика, зате було дитяче сидіння на унітаз. Скільки то було радості!
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    то ви вопше молодці!:y: я ше не наважуюсь свого на вулицю без памперса виводити! хоч він і годину-півтори може не пісяти!:confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    На вулицю дуже хорошим варіантом, особливо зараз, коли вже достатньо тепло, є проста баночка (ну принаймні хлопчикам то точно підійде). Відведіть десь в сторону і нехай собі пісяє в баночку, коли треба буде. Нас це дуже виручає, щоб не бути прив"язаними до двору біля хати і не бігати постійно додому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Але Ви дівчатка молодці!!!!!!!!!!!!! Мені до горщика руки не доходять....хоча і спимо без памперса вдень і більшість дня граємось без, але на вечір маю цілу гору обпісяних речей(((
    Проблема в тому, що мій малий не хоче там робити своє діло.... Тільки прокинеться, то я пробувала на горшок садити, то він і пів години там може сидіти, а результату 00000, а як встане з нього - зразу калабанька.............
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Natalya, ви привчати почали з 5 міс?

    Дівчата, може я чогось не розумію?
    Навіщо діток, які не можуть самі попроситися на гощик, привчати до нього?
    Адже коли дітки навчаються контролювати бажання сходити в туалет привчаються до гощика дуже швидко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    а ви чули про висаджування? і є навіть дітки яких висаджують з народження
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    +1
    В 1,5 роки почали привчатися, а за місяць дитина повністю вміла зняти штани, попісяти, надіти штани і вилити вміст горшка. Ці "науки" в нас пройшли дуже швидко! Я навіть не сподівалася на такий швидкий результат.
    Теж не розумію, для чого так рано дитину садити на горшок:confused:, але то таке... кожна мама сама вирішує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    odree, так, я чула про висаджування.
    Але змісту робити це не розумію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Софійці вже рік і сім,наразі може контролювати лише бажання какати,не то шоб просилася,попереджає.А от з пісянням поки ше маємо проблему.Пісяє в штани,при тому навіть оком не моргне,маю підозру,шо вона не відчуває початку процесу.Пісяє на горщик лише якшо вчасно посаджу.Набираємся терпіння,бачу,результат буде не скоро.З вулиці все частіше приходимо з сухим підгузником,остаточно потепліє,гулятимемо без нього.А от з ночі підгузник все ще як цегла вагою:confused:.
    Ех,якби не ліньки було висаджувати з самого початку,може б легше тепер було:8: Але вона з народження пісяла настільки часто,що мені б треба було майже весь час її над тазиком тримати,тому і лишилася того заняття.
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    я також колись не розуміла
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    odree, так поясніть, будь ласка.
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    а що пояснювати? просто я тільки тепер зрозуміла, на скільки краще висаджувати з народження, а не чекати коли дитина усвідомить що таке горщик. багато перечитавши, послухавши і побачивши. то не так просто пояснити в одному пості, до того потрібно дойти самому, якщо є бажання.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Щоб якнайшвидше відмовитись від підгузників, адже поки малий навчиться контролювати, може пройти дуже багато часу, а щоб всюди були калюжки - теж не хочеться:ninja: Та й привчати - це ж не насильно тримати на горщику доки не попісяє, досить 5хв.

    Мій малий теж часто пісяє вже коли його зняти з горщика, думаю це тому що на горщику він напружується (незвична для нього поза), а коли знімаю - розслабляється і результат є:) На горщик ми почали вчитись нещодавно, бо й сіли пізно, і на горщику сидіти не хотів, то я й не наполягала. Але зараз він не протестує, то чому б і ні?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Так, до горщика ми почали привчати з 5 міс 22 дн. (це якщо зовсім точно). Але з 28 дня ми дитину висаджували. У нас хлопчик, тож це ми доволі успішно практикували з відерком від морозива.
    Для чого?.. Бо з одного боку ми без памперсів вдень, а з іншого я не хочу щодня прати багато марлечок і штанів. Бо ми ось уже два дні ні разу не намочили штани. Бо не вірю я, що дитина абсолютно не контролює свої туалетні бажання. Хай навіть це поки не усвідомлено, хай простий рефлекс - не бути мокрому. Я бачу позитивний результат своїх дій.
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Софійка на горщик сідає ,вона не любить коли її будять,маєм велику проблему зі спанням,їй достатньо 15 хв. поспати,збудитися і тоді товктися цілу ніч,а як збудити насильно то такі плачі,всі сусіди чують і потому теж вже не спить.Напіврозбудити в нас не получається:girl_sad:. А з висаджуванням маю цирки надворі,вона кожен раз думає,шо я її так тримаю для розваги і починає розгойдуватися,приказуючи"гойда-да!.." і то може тривати довгенько,поки сил моїх вистачає,а тримати її справді важко останнім часом. Вона добре знає для чого її висаджую над травичкою надворі,бачить,як пісяють інші дітки,а в самої інше на умі,бо результати маєм поза домом не часто,хоча стараюся її привчати як можу.
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Так смішно написали. :) Я свою деколи гойдаю на руках, зразу ж уявила. :)

    Мені здається, що вам найкраще б підійшов варіант - бути без підгузка всюди, в тому числі і на вулиці. Шкода, що літо вже пройшло, і зараз такого не попробуєте...

    А пробували на ніч не вдягати памперс? Може вона кілька раз попісяється, і перестане. Так деколи буває (в такому віці).
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я пробувала раніше-за ніч нам не вистачило сухої постілі,а моєму чоловікові нервів:girl_smile:. Я вже думала,шо треба таки знову спробувати.Хоча як врахувати,шо Софійка з вечора до ранку випиває до літра рідини... Але треба шось з тим робити.
     
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Висаджування: рекомендації, досвід, коментарі...

    правильніше сказати підловлювали.
    Наші мами багато чоготакого робили, відчого ми тепер шоковані.

    наші мами були замахані праннім-прасуванням пеленок, тому й прагнули якнайскорше від цього звільнитися. Я б тоді теж краще з горщиком ганяла і годинами чекала, ніж махатися з пеленками.
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    а ви прочитайте досвід мам, які висажували. і не знаю скільки вам років, але моя мама коли віддавала мене в садок, а в ті часи то було коли мені виповнився рочок, то я вже сама просилася. запитайте в тих, хто ростив діток в пеленках
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 1