Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...


    Ми практикуємо.:)

    офф.RubenRybnik, ви мене вкотре приємно дивуєте.:) Може ви ще й з тих щасливчиків, які мали сімейні ДОМАШНІ пологи?
     
  2. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Він просто умолодець. Таке трапляється рідко. То може і справді почніть вночі спати без памперса.
    Мені здається немає чого мучити дитину. Я свою старшу доньку почала садити на горщик і в хаті ходити без памперса у 8 місяців. Намучилась страшно, аж поки не прийшло літо і ми почали довго гуляти на вулиці. І тут все почалось----------стадний рефлекс. Всі дітки з мамами ходили пісяти на травичку. А все це краще закріпив садок. І чесно кажучи у 2,4 роки я немала з цим ніяких проблем. Тому не переживайте-на все свій час.
    Якщо вдома холодно(так от як останні 2 тижні), то краще тримайте діток в памперсах. Звичайно тих, хто ще тільки вчиться ходити на горщик. В групі у моєї доньки є хлопчик, який пісяється чи то в ліжко, чи просто так, бо йому холодно. Так що вважайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Поки було тепло гуляли на вулиці без підгузника, бо дуже запарював дупцю. Тепер звичайно в гуляємо в в підгузку. Вдома ходить в трусиках. Звичайно прання багато, бо не завжди встигаємо на горщик, але плюс в тому, що йому нічого не заважає і не парить. Вночі спимо в підгузку, хоча на ранок сухо, але бувають і аварії.
     
  4. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    На сьогоднішній день (рік і 9 днів) ситуація з горшком така:

    на горшок сідати відмовилась категорично :no:sad:після 3 безпроблемних тижнів), ми його сховали;
    висаджуємось на унітаз, після того ОБОВ*ЯЗКОВО вона сама має злити воду (вимагає, завжди спостерігає як вода зливається :xaxa:), після того миємо руці.

    Сьогодні зранку мама не розуміла, що дитина хоче пісяти, то вона, щоб не на диван, швиденько злізла і попісяла на землі. :eek:

    Почали частіше гуляти на вулиці без памперса, коли їдемо десь на довше, то стараюсь висаджувати при нагоді, і беру запасний одяг. Вчора так забавилась на площадці, що налюрила в штани.:xaxa: Прийшлось іти додому, благо, під боком.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Скажіть чи вночі дитинка просить пити чи їсть ще щось?Якщо ні- то зрозуміло що сухенька встає зранку,а мій п"є вночі і на ранок памперс повний-повний...Спробуй тут вночі без памперса...
     
  6. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ми перед нічним годуванням ходимо "на горшик", тому підгузник і сухий. Хіба як дуже міцно спимо, то маємо аварії, але ж нам всього неповних 4 місяці :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    pampyshka, ми теж починали висаджування на одноразових пеленках, але через те, що парять, перейшли на медичну клейонку (брала в аптеці, оранжевого кольору), а зверху байкову велику пелюшку. І не парить, і не скручується, бо застелена майже вся верхня наша частина дивану, найвразливіше місце.:xaxa:

    Байкових пелюшок маємо 5 штук, аварія буває, ну, може раз в тиждень. Але на початок треба більше, щоб встигали висохнути...

    Знаки я вивчала, даючи грудь. Десь в цій темці на перших сторінках описувала.

    Чи ви щось читали по темі висаджування?
    стаття http://www.babyblog.ru/article/yxod/296.htm

    книжка http://mamakazan.ru/modules.php?name=Files&go=view_file&lid=24

    Успіхів!:)


    В нас знову був період безпроблемного сідання на горшок, десь два тижні, а вже другий день не хоче сідати, то висаджую над унітазом - не протестує ніколи. Не знаю від чого то залежить...
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 7
  8. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Урррааа! Ми повністю відмовились від памперсів!:p:radist:
    Деякий час ходили/їздили по Львову з запасними колготами, але малеча коли хоче, завжди проситься,
    тому аварій не було. Тепер наша дівка і без запасних колготів гуляє. ;)

    (1 рік, 1,5 місяця)
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    всем кто не знает что так можно,устал или не хочет платить за памперсы читать эту книгу:) все не так сложно как может казаться на первый взгляд

    http://family.fizteh.ru/biblioteka/ingrid

    ЖИЗНЬ БЕЗ ПОДГУЗНИКА
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Як часто ви висаджуєте своїх діточок ? В мене таке враження,що зранку Мартин пісяє кожних 20 хв :8:,а ввечері може не пісяти до 1-1.5 год.
     
  11. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Коли дитинка нап"ється, то може пісяти кожних 15-20 хв.
    А зранку він напевне довго насолоджеється цицею:xaxa:

    Але ритми ходіння в туалет у кожного малюка різні, тому ви можете прослідкувати і знати - коли, як і після чого ваше дитя пісяє. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    у книзі про висаджування читала, що для діток нормальним режимом є - до обіду кожних 20хв, після - кожних 2 години. думаю це через те, що вночі дитина практично не ходить, тому на ранок і назбирується.
    а в нас сьогодні прогрес - я тільки один раз "промахнулась" з висаджуванням!!! :) а решта все по плану!!!:clapping: навіть коли гуляли в слінгу - сухі були!!!:naci:
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Тут,багато дівчаток пишуть,що вже відмовились від памперсів.А як ваші дітки,які ще не говорять просяться на горщик :no:?
     
  14. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Моя проситься тiльки пeрeд нiчним сном, каже 'йдeм' або 'йдeм П', i ми так пiдозрюeм що вона проситься на горщик, бо в лiжeчку не хоче ще спати, ну але як вже проситься, то пiсяe :) . Але iнодi може й посeрeд дня проситися, так потроху рухаeмось до самостійностi :), бо як правило я сама слiдкую коли треба на горщик йти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Наразі от так. Вимагає уваги, але, думаю, воно того варте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Тримаються за відповідне місце:) з відповідним виразом на обличчі:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Arinka

    Arinka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ми пробували, доця пісяє в 6 ранку приблизно і коли прокинеться, я десь тиждень міняла одноразову пеленку в 6, а коли прокидалась, то відразу на горщик, а вона бідося так дивиться сонно і жалісно. Вчора вдягнула памперс, сил нема, так хочеться спати.
    А вдень, то сідаємо на горщик часто, то в памперсі, то без., а коли какати хоче, то руками махає, так смішно. Один раз чоловік роздягнув її перед купанняі поставив в ліжко, я на кухні була, Ася почала махати, він про ці знаки незнав, не второпав, то вона і накакала на постіль і ногами потоптала, у нас такого ще не було, бо завжди на горщик, або в памперс,:xaxa: ми в шоці були
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Моя каже а-а,
    ходить, стиснувши ноги і напівприсівши,
    або ходить то до мене, то до чоловіка,
    або бере туалетний папір, і починає себе витирати :xaxa:,
    або тягне горшок до мене,
    або пробує сідати на горшок.

    Після останньої зустрічі в МамУліти, в більшості пробує сідати на горшок. Але проблема в тому, що спереду той горшок має високий виступ (чіківський), і через це їй тяжко самій сісти, вже кілька разів з нього звалилась. Треба горшок поміняти. В Уляни горшок babyjou, він має прорезинений низ і невеличкий виступ спереду, зручне сидіння навіть для меленької дупці; я його колись шукала, у Львові не знайшла, а через інтернет не хотілося, тепер він ніби є в Антошці.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    він був в антошці
    вже 2 тижні нема ні одного
    ше ходжу - в центральний
    як буде там - напишу
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я вже мабуть писала, що щиро захоплююся мамами, котрим вистарчило терпіння на раннє висаджування. У мене не вийшло. Можу собі придумати багато причин на те, але основна із них - це без лукавства моя лінь. Хоча ми десь від року носимо підгузник тільки на вулицю (бо зимно ще) і на нічний сон. Дмитро усвідомлено проситься на горшок, але це прийшло якось саме по собі. Звичайно, трапляються "аварії", але ми не робимо з того трагедії. Ще трохи часу і дитина усвідомить повністю призначення горщика.
    А щодо всього запісяного... це як кому пощастить. Зі свого досвіду: якби я сильно переймалася де напісяє дитина і що розмастить по стінах, певно би вже десь лікувалася. Запасіться терпінням. Діти не роботи, навіть найакуратніші із них вміють навести жахливий бардак.
     
    • Подобається Подобається x 11