Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Квіточка, це нормально, він просто не знає як то пісяти біля дерева або в горщик, або ще кудись... Звик, що сидить, чи лежить, чи стоїть -розслабляється і пісяє в памперс.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А висаджування триває не ближче до року, а ближче до півтора, якраз :) Деякий час дитині пропонують альтернативу: або горщик , або висаджування. Ніякого насилля :)

    Додано через 5 хвилин
    не зрозуміла, що Ви маєте наувазі

    Додано через 11 хвилин
    знання примножує печаль
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Йой! можуть! :) У відповідь на
    Прямо нацисти кокісь... :)
    Знаєте, є люди, "завернуті" на біо-енергетиці, є - на релігії, є - на "свободі".
    І проблема ж не в певних хибах їх теорій. А у ширині призми-амбразури, через яку вони бачать світ.
    Бачите, з ваших слів, іншого варіанту, ніж карцер (у горшочному привчанні) не припускається.

    Ну зачєм же стулья ломать!? :)

    Наприклад, у гаслі "Дитинство без насилля" я вбачаю дуже популярну помилку. забувають додати "і без пшесади!"
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Знаєте, я за те, щоб усього було в міру: пропоную сісти на горшок, не хоче - не треба, пізніше сяде. Вийшло - похвалила, поцьомала, поплескала в долоні :)
    Був у нас період (якщо пам"ятаєте), коли Валерія відмовлялася какати в горщик,вона чомусь його боялася (хоч і з 7 міс. регулярно какала тільки в горщик) :sad: Той період тривав приблизно 2 тижня. І коли я бачила в її очах реальний страх, навіть думки не було наполягати на сидінні на горщику. По-троху, по-маленьку, на прикладі ляльок ми вийшли з тої кризи. Я на тому не зациклювалася, шо в той період в мене вся квартира закакана була :ninja: І до одного місця мені були коментарі деяких розумників, котрі казали шо то така мама лінива, що дитину досі не привчила справляти нужду в горшок :aggressive: Ситуації різні бувають, тому узагальнювати - не завжди коректно.
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    О! ТАКих, дійсно, слухати не варто. Казли!
    Але якщо Вам скажуть, що знають інший спосіб...подолання горшочної проблеми (або невтрапляння в проблему) - не поспішате звинувачувати їх у насильництві. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    та я ж не проти :) я проти будь-якої категоричності в таких питаннях :)
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    ви не подумайте, що я маю щось проти висаджування, це дуже похвально, як на мене, просто я мало про це знаю і цікаво би знати чи в дітей, яких висаджували, не буває "збоїв", чи вони не відмовляються в якийсь момент від горщика, як про це писала тут не одна мама?
    Не знаю як у інших, але в моєї Каті такі періоди були не лише з горщиком, наприклад дуже хотіла їсти самостійно, я їй не боронила, потім хотіла щоб я знову її годувала, потім знов сама і т.д. І начебто з ложкою не запізно її познайомила...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ірушко.
    Збої бувають у всіх. Але...
    З ложкою, кажете познайомили..?А не пробували її познайомити зі словами "нє, дорогая! давай зараз ти зробиш, як треба, а потім...."
    Завжди ж можна знайти аргументацію, і "рєбьонка очаровать", відсунувши вибрики.
    дуже корисний досвід покладистості.
    Нє? ;)

    недобре ламати дитину. але без пшесади! :)
     
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    встидно, але шо то таке - оте "пшесада"? :ninja:
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    "перебір" (польске)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Та пробувала і з-за стола мала йшла голодна з істериками, бо я думала, що то капризи: як то вчора з радістю їла сама, а сьогодні не хоче, але потім мені здалось якраз що то вже "пшесада" з мого боку, вона ще мала і ми домовились що трохи я її годую, а потім доїдає сама.....
    О, бачите, виявляється проблема в мені, дитина відчуває, що я вагаюсь і користає тим.....
    Левандівко, та ви психолог, мало не Фрейд :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Дякую. Фрейдизм - "не моє"... [​IMG]

    Сповідую комфортність. у всьому. і виховання вибудовую з огляду "що буде завтра": вирастєт із сина свін, єслі син-свіньонок.
    У горщиковому питанні те саме. Звикне дитина робити... ггг... в горщик автоматично, без прив'язок до Космосу і Зодіаку - проблем не буде.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    все буває, і сигнали перестають подавати, і відмовляться.
    періоди такі - "самостійності".
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    ми висаджуватись почали як Павлусик почав сидіти, тобто десь з 6,5 міс. все йшло гарно, навіть за дуже, але почало холодати і вже дитину одягаєш тепліше, трошки засопливили (на зуби) і довго на горщик садити (одяг лишній) і почадись казуси. тому на зиму цю справу залишила. зараз простіше: час від часу ходимо гуляти без підгузника (2 години прогулянки спокійно витримуємо). На вулиці переодягались лише один раз, плюс один раз не взяла змінного, бо попісяв на горщик якраз перед виходом і тоді довелось йти додому переодягатись.
    Щодо ночей - останнім часом почастішали випадки коли на ранок памперс сухий, але це певно десь у 40 % випадків. іноді памперс годину на п"яту ранку ще сухий, а вже потім в нього попісяє по повній програмі. тому ось як зберусь з духом, то посаджу вранці, а як я непідйомна, то так і спимо :)
    а взагалі ми любимо свої справи робити на балконі - тому взяла на замітку слідкувати як він туди ходить ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А практикует кто-то жизнь без памперсов?
     
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я так собі постаноиила, що з другою дитиною точно буду практикувати, бо зараз бачу, наскільки негативно памперси вплинули на бажання дитини ходити на горщик. Синочок просто перестав відчувати, що він щось робить:sad:
     
  18. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А я навпаки "постановила" що з наступної дитини не знімлю памперса поки сама не попросить.
    Зараз дитині більше 20 місяців і всі намагання останні 4 місяці вмовити попроситися до неї не доходять. успіхи 50/50. Тобто за день 5 разів сходить на горщик (коли я її туди посаджу і коло неї 2-3 хв посиджу), а інші 5 разів попісяється в штани (деколи навіть сидячи в мене на колінах). В результаті я зрозуміла що на все свій час... І мій час на прання трусиків та колготок того не вартий. З наступною дитиною не буду морочити собі голову (і дитині).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ну, американці взагалі нормально дивляться на те, що діти до 3 років (а може й більше) в памперсах ходять...Але я не хочу з них приклад брати, і я знаю, що моїй дитині більше подобається без памперса, бо як тільки ми вперше лишили його голяка надовго, то потім памперс він вже не давав на себе вдіти, то така істерика сталася...Але оскільки наші успіхи з горщиком теж "коли як", то я розумію, що це наслідки памперсів, коли в дитини природні інстинкти зникають. А трусики-колготки мені прати не важко, а здоров"я дитини дорожче. Він ходить без памперса, хіба на вулицю (хоча вчора в магазині без нього був і сухий лишився) або покакати (це ми ще на горщик не вміємо робити, то в такому випадку він сам памперс мені несе або чекає, коли на нього вдінуть і зразу какає).
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    І я так кажу. Ми тільки спимо в памперсі, хоч якщо чесно сама не знаю чому, бо зранку він дуже часто сухий.