Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Малечі півтора року.
    У мене є питання до "продвинутих" матусь у висаджуванні: чи потрібен горщик для дітей, яких висаджують?
    Садити на горщик мені ніяк не йде.
    Тому далі висаджую на туалет, умивальник, траву на вулиці.
    Питання виникло, бо читала, що діти, яких висаджують, починають ходити відразу на туалет з насадкою.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Горщик актуально, коли унітаз один, а людей багато :) мені було зручно, коли дитина не займала унітазу. Старша дитина навчилася сідати на горщик, коли побачила, як туди сідає її кузен і що там робить (доні було тоді 1,4). Менша вже спостерігала за старшою. А тепер найменшій (1,2) ще горщик не даю, бо всеодно висаджування у нас малоуспішне і нема в кого брати приклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій невисаджувальний, але як почав проситись (1, 10 йому було), то мені хватило пару раз помити закакуняний горшок і зразу пересадила його на унітаз(ну чогось мені то такий гидкий процес, відмивання горшка, вже ліпше підгузнки міняти). Благо він був не проти) Так шо великі справи у малого можна сказати зразу на унітаз були. А от з пісянням зручніше було на горшок (настоячи правда)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас було часткове висаджування з обома. Какали лише висаджуючись з маленького віку, а як навчилися сидіти, садила на накладку. Горщик в нас є на всяк випадок, як одночасно хочуть обоє, а унітаз один. Але менший (1.4) ні разу так і не зробив своїх справ туди, сідає, бо йому весело, але всерівно чекає, щоб старший звільнив унітаз)


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Три місяці донечці, можна трохи написати про другий досвід висаджування. Почався він ще в пологовому, коли кілька разів вийшло 'довисадити', коли побачила, що тужиться і трохи виходить меконій. Після позиції султанчика вийшла дуже велика порція, сама мабуть донечка ще довго її видавала б порційно по трохи. Вдома було досить чітко, поспала годину, почала крутитися, висадила, дала груди - і так по колу, крім ночі. Вночі міцно спала в підгузку, починала крутитися аж під ранок, груди відпускала, значить підходив час 'випісювання' - зразу це кожних 15хв кілька разів. Другий місяць, я стмилась від вечірніх вкладань, щоб менша не розбудила старшу, і вдень просто після 40хв звичайного сну підсовувала груди, щоб далі спала. І це працювало. Фактично висаджування було зранку і коли не вдавалося приспати. А третій місяць висаджування пішло чітко - вже не вдається підсунути груди, донечка крутиться і бовтає ногами, може довго терпіти, потім капризує, і рідко коли впісюється. Ну і я рада, що вдається порозумітися, бо дитина однозначно спокійніша після того, як їй допомогти :)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4