Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama



    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нічого з відповідей не читала.
    Але
    - тримай миску ногами,
    - дитину не тримай в повітрі, а на колінах, попу просади в дірку, а її спина-плечі в тебе на колінах. Так можна довго сидіти.

    Висаджувати варто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Маю питання до всіх матусь, що практикують висаджування з народження.
    Нам 2 місяці, висаджую донечку з народження, але у нас є така ситуація, як "випісювання" кожні 10-15 хв, найчастіше зранку чи після прогулянки, коли малюк тривалий час не пісяв. Як тоді організувати висаджування?
    От, наприклад, зранку, коли приходиться допомогти старшій зібратись до школи, молодша починає те "випісювання", як наслідок купа мокрих та брудних пеленок.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В ідеалі - допомога чоловіка. Іноді сама справлялась. Іноді менша спала аж до самого виходу з дому і тоді я мусила іі в одноразовий підгузник пхати і відводити старшу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це класика, оте ранкове впісювання кожних 10-15хв. Нічого не робити. Є змога - висаджувати, ні, то ні.
    В нас зранку те саме. Старша йде в школу, всіх треба погодувати, розчесати, одягнути (всі троє старших їдуть Варвару в школу відвозити), то встигаємо висаджувати через раз.
     
  6. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Маю питання до всіх, хто висаджує (висаджував), чи купували Ви таких слоників для дівчаток, щоб висаджувати в транспорті чи на вулиці?
    слоник.jpg
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не купували. В поїздах висаджувала (навіть в українських довелося), автобусами лише як міським транспортом користуємся, на вулиці підливали кущики, а якщо близько до цивілізації, то йшли в кафешки, торгові центри
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Перший раз таке бачу.
    Не купували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    моя пісяє в звичайну баночку для аналізів, якщо припече і нема травички. я попадаю, але може це практика ?))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, з якого віку ви висаджували діток без промахів? Або з промахами, але більш менш налагоджено? Синові 4 місяці(без кількох днів) , висаджую десь з трьох тижнів. І чим дальше , тим менше бачу і розпізнаю його сигнали , що він хоче в туалет. Зараз просто прослідкувала тенденцію і висаджую після кожного сну і ще раз через 15-20хв., вночі перед годуванням. Не розумію чи це я перестала бачити сигнали, чи дитина перестала їх подавати?
    І ще питання. Як організувати час без підгузка вдома в холодну пору? Це треба якісь трусики вже купувати чи просто одягати на голу попу? Бо в літку лежав просто з голою дупкою, а зараз вже мерзне. Підгузок одягаю для підстраховки. Бо як зовсім без нього, то я увесь час дьоргаюся в очікуванні "справ" і це дуже вимучує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Моя все літо була вдома в трусиках, зараз вдягаю підгуз, бо багато сидить на підлозі, а коли роблю перерву, то після того як попісяє вдіваю трусики і штанішки на 15-20 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Саме так у мене було з обома. Спочатку сигнали досить чіткі, за цей час я вивчала ритми. І десь з місяців 3 сигнали стали не такі чіткі, і я висаджувала по режиму та інтуїції. Аж десь до віку рік-півтора, коли діти вже свідомо казали, що треба на горщик.
    А ще в обидвох десь з віку 7 місяців почалися протести: будь-яке висаджування - страшний крик.

    Якщо геть холодно було - вдягала багаторазовий підгузник. З одноразовим мені не підходило, бо я розслаблялась і забивала на висаджування.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це міні-криза. Діти стають більш активним і їм «ніколи» сигнали подавати.
    Мої просто в штанцях бавовняних. І влітку теж.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Одягала тренувальні трусики, багаторазові дуже рідко. Багато штанів і теж слідкувала за інтервалами, але вже з року і 1 місяця, донечка сама просилася кожен раз.

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    І знову питання, як у мами-початківця у висаджуванні.
    Де можна почитати про "кризи" у висаджуванні.
    Нам 5,5 місяців. Останнім часом помітила, що ми не хочемо ні пісяти, ні висаджуватись вночі. Видно терпить всю ніч, не пісяє. А буває попісяє під себе.
    А раніше якраз вночі виходило найкраще висиджувати. Тепер крутиться, як висаджуєш - кричить не пісяє... Таке враження, що виросла і не хоче пісяти вночі... Отак...
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Варіанти: 1) висаджувати з грудьми, 2) хай пісяється.
    Кризи кучкуються навколо стрибків розвитку. Можуть (але не мусять) тривати місяцями.

    Якщо дитина виривається-викручується, дайте їй спокій.

    В нас зараз в Петрика (6,5 місяців) міні-криза. Калюжі дуже любить витирати Ядвіга.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В Лідії (7.5) криза. нуашо. за 2 дні поповзти і встати - то не може минутись тихо :)
    Пісяється, какається... це мине... колись :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Так то була вікова криза, минулось. Нічні висаджування повернулись. Вдень є випадки висаджування у сонному стані, доня не просинаючись з цицею пісяє над посудиною. Потім спить далі.
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Зараз у малечі цікавий період. Після прогулянок багаторазовий підгузник завжди сухий. Отже, у ньому потреба вже відпадає, бо висаджувати малечу у підгузнику дуже не зручно. Кімнат матері та дитини дуже обмаль, тому оте розщібання, а потім защібання, просто жах.
    Отже, питання білизни та одягу для 8-ми місячної дівчинки.
    З одягом ніби так: колготки+штанці+кофточка.
    А білизна? Де взяти зручні трусики для такої малечі, щоб добре лежали на тілі, не скручувались? З тих що маємо, явно промах у розмірі.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    перше - можна без трусиків, просто в лосінах, чи штанцях.
    трусики я купувала на нексті, є ще діснеївська серія чиясь (бабця пообрізала бірки). Ще залежить чи попаста дитина. Якщо дрібна, то важче знайти.
    Є українські, турецькі (вони маломірять) - треба знайти точку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1