Висаджування -> рекомендації, досвід, коментарі...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем guculyanka, 4 Травень 2007.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    тихо заздрю. в нас какулі тепер в підгузок завжди( і ніякі циці-танці не діють навіть на пісяння. але я вже не намагаюся, і так перу, то ще закину пару шт.
     
  2. Syriya

    Syriya New Member

    Маєм 4.5 місяці. Пробую висаджувати з 4. Підгузки поки наніч і надвір. Вдень тренувальні трусики, багаторазові підгузки або голопопим. Та проблема в тому, що ій не подобається позиція при висаджуванні, бо хоче тільки позицію "коні пасти". Хто з таким справлявся? Плюс "притухли" сигнали при попісюванні-каках..Як з цим дати раду?
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Коні може довго пасти, а тут швиденько у висаджувальну позу, і назад відпускати. Довго не тримати в такій позі.
    У нас теж сигнали притихли з цього віку, неможливо було розпізнавати, коли вона на животі весь час - просто висаджувала по інтервалах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В 1,1 донечка почала проситися, може навіть мисочку принести, вночі теж каже: 'пісь-пісь'. Тобто проколи загалом у нас бувають, але дуже рідко. Хотіла підняти тему і ще мільйон разів подякувати, що завдяки цій темі, не користуємося підгузками, і краще розумію потреби своєї дитини.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я здаюся... Я не висаджувала дитину з народження. Тепер нам 11 місяців і на великі справи висаджую десь вже як 2-3 тижні. Іноді може і попісяти. Але вже майже тиждень прокидається щоночі по кілька разів. Так мені здається, що з метою попісяти. Але раз висадила - попісяла, а переважно починає плакати ще сильніше і викручуватися. Зрештою розрухується і все - сну як не було. Я зла невиспана, дитина теж. Що робити?
    Зуби теж постійно турбують. Але мені вночі виглядає більше на бажання попісяти ніж на зубні капризи...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розслабитись. Висаджувати вже привчати вночі пізно, а привчати до горщика вночі ще рано.
    --- дописи об"єднано, 8 Листопад 2017 ---
    з цицею висаджували?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З цицею ні, бо вона в той час вже і циці не хоче. Помагає лиш поносити-поспівати. І вже як заспокоїться кладу з підігнутими ножками, циця і засинає.
    А коли до горщика починають привчати? Вона ще сама не ходить. Я планувала з весни... В рік і 3-4 місяці...
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Цицю треба зразу дати як тільки почала крутитись і так з цицею повзти в сторону тазика. Світло не вмикати, не розмовляти.

    Може не спрацювати, не всі діти висаджуються з цицею.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у "зубні" періоди навіть ті висаджувальники, які вже добре звикли до процесу, мають трабли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    На зуби вночі дитина дуже маркотна , я колись з малим носилася по пів ночі в ерго по хаті і навіть спала отак сидячи .... то висаджування на той час взагалі нам не йшло ніяк ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ой, щиро всім дякую, що відгукнулися. А то в мене небагато знайомих з дітьми. То як послухаю, таке враження, що в мене одної якісь такі нюанси.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В моїх з зубами висаджування ніяк не корелюється.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене були в цей час періоди "мокрухи" і криків, у всіх
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А на що висаджуєте? Дитина на пеленці спить і знає цей 'процес' вночі, що стає мокро, потім ще й холодно?
    В мене питання про висаджування в холодну пору року. На вулиці вже не висаджую давно через холод, а в приміщенні донечка боїться чужих туалетів. Вдома ми не сидимо, в нас до обіду одна дитяча кімната, після сну йдемо бавитися в Антошку на довго. То ж кілька разів донечка пручалася, кілька разів був прокол, переодягалися і йшли додому. Памперс одягати в нашому випадку - нізащо коротше, тепер в моєму рюкзаку поселилася наша мисочка, яку я ношу з собою. Отак приходимо, пів години бавимося, потім донечка тримається за штанці, каже: пісь пісь, і ми біжимо в кімнату матері і дитини. Там пісяє, з мисочки виливаю, полощу, і йдемо далі бавитися. Така ж ситуація в нас з походом в театр ляльок (якщо довга вистава з антрактом). Йдемо вниз на перший поверх, де є дивани від клубу Лялька. Там пісяє, потім за ручку разом йдемо виливати і полоскати мисочку. Отак в нас зараз виходить. Інакше боїться тих туалетів і викручується, тому в нас і в машині та мисочка, і в літаку так висаджувалися, і всюди де тільки можна.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я миску не носила. Ні з однією дитиною, з трьома тим більше. Висаджую в туалеті над умивальником. Або висаджую профілактично з машини. Хлопчик може і зимою попісяти надворі. Дівчат в кафе десь веду. Коли ще малі і в слінгу вони НІКОЛИ не пісяли в слінг.

    Мені ніколи ніхто не коментував ні висаджування, ні ГВ, ні взагалі нічого. З висаджуванням дивувались, але особливо не розпитували. Дідусь мій кожен раз мене хвалить )))

    Так, я екномлю, гроші, нерви, навколишнє середовище. Бережу здоров'я дітей і маю з ними ще й такий зв'язок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В нас не виходить над умивальником в чужих приміщеннях. Боїться і викручується. Поки що так. Зате вихід для себе знайшли хоч такий.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    +3 :)
    Свекруха захоплюється, то для неї диво дивне і чудо чудне :) Вона вважає, що в мене якісь особливі діти :girl_haha:
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я розумію. Мої теж часом не хотіли в чужих туалетах. Якщо Вам зручно носити миску, то це чудово.
    Ясно що особливі!
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Та іншого не придумала, і не скажу, що незручно - звикла вже.
    І моя теж в слінгу ніколи не пісяла, я раніше вже писала тут. Мої близькі хвалять дуже, це я писала про думку таких самих мам в соц мережі про висаджування.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member