Вірусний гепатит С

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем nikolaeva, 25 Квітень 2012.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Аналізи можна здати в будь-якій лабораторії.
     
  3. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Якщо кому актуально, мій хлопець, теперішній вже чоловік, теж стикнувся з цією хворобоюю, тому знаю як це все є...Вилікуватись можна, процес тяжкий і болючий...і дорогий, після вже лікування, коли в крові не буде вірусу, необхідно регулярно здавати аналізи, тримати на контролі ситуацію. А взагалі все залежить від типу самого вірусу, від сил хворого(імунітету і т.д.). Так як лікар призначив, можна сказати хімію, кожного тижня треба було колоти один укол і так протягом пів року, після цього виникали побічні ефекти - температура, головні болі, простуди, язви і т.д.+ строга дієта+мінімум фізичних навантажень... Також багато залежить від того в якому стані сама печінка, на скільки вона пошкоджена...і саме основне, що все це не гарантує одужання, але така можливість є!!! Головне знайти кваліфікованого спеціаліста і мати відповідний настрой!
     
  4. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Шановні, кому потрібно і хто ще не знає! Появилося нове лікарство, 95% гарантії виздоровлення, ціна не така як рибоферону(3тис.дол. приблизно) мінімальні побічні ефекти. Дженерік Савальді шукайте в гуглі, багато вилікувалися.Здоровя нам усім )
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    А що то за звір рибоферон?
     
  6. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    То мабуть рибавірин )
     
  7. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    стандартне лікування інтерферон і рибавірин, так вибачайте за помилку
     
  8. koxikanka

    koxikanka Member

    Привіт усім форумчанам... Хочу поділитися свіжою інформацією щодо лікування гепатиту С..
    Оскільки не так давно шукала хоч якусь інфу.. Перше що я знайшла це звичайно інтерферон і рибавірин.. Але цю терапію я просто б не витримала, через масу побічних ефектів. Таяк в мене імунна система не ахті (10р.тому перемогла рак) заразилась гепатитом при переливанні крові ще 10 р назад.. Але виявили тільки зараз.. Випадково при обстеженні перед вагітністю( плануєм з чоловіком). Знайшла інформацію про лікування препаратами на основі софосбувіру. На грудень 2015 мої аналізи генотип 1b , кількісний -320 тисяч копій на мл крові, фіброз F1. При моєму генотипі знайшла препарат Harvoni, але ціна не підйомна для нашої сімї.. Тому далі порившись в неті знайшла !ліцензовані! Аналоги, тобто дженерики, даного препарату. А саме hepcinat lp, twinvir, ledifos. Знайшла у львові лікарку яка лікує даними препаратами... Курс лікування 3 місяці.. Це всюди в неті розписано.. Купила препарат Ledifos. 3 банки по 28 штук. На повний курс 2400доларів пішло ( тобто 800 за банку). В неті можна знайти дешевше, але брала в перевіреного постачальника, таяк дуже боялась попасти на підробку.. Суть лікування - 1 таблетка в день, в той же час щодня. Серед побічних ефектів за перші 10 днів спостерігалась втома, слабкість, головний біль, синці під очима, червоні очі, сонливість.... І на 11 день все пройшло.. Я знову енергійна, сильна бадьора.. П'ю по нагадуванню таблетки... Оминаю хіба що людних місць, таяк зараз захворіти грипом чи застудою дуже небажано... 14днів з початку лікування здаю кількісний тест... Іііі...... Вірусу НЕ виявлено!!!!... Це означає, що вірусу або не має в крові, або така мала кількість, що межує на границі тест системи (а саме 200копій на мл).Я читала в неті що після першого прийому таблетки вже є зміни... Але сама в шоці... Щастю немає меж... Курс звичайно продовжую приймати , закріпити результат і добити заразу вже точно.. Надіюсь що і надалі все буде ок... Пізніше ще відпишусь про подальші результати, бо курс розрахований до квітня... І таяк у всіх джерелах вказано курс лікування 3місяці... Я вигадувати нічого не буду і переривати терапію не буду... Дуже вдячна лікарці, що точно підібрала мені препарат... Ато їх зараз багато є і спостерігає мене весь час лікування..
     
  9. Serenaa

    Serenaa New Member

     
  10. Ksycha

    Ksycha New Member

    Дайте будь ласка контакти лікаря, дуже прошу!!!!!!!!!!!!!!У мене сьогодні прийшли аналізи: гепати С 1b? ШОК. не знаю що робити, жити не хочеться!!!!!!!!!!!!!!!
     
  11. koxikanka

    koxikanka Member

    Дорогенькі... Я знаю що в це важко повірити але причин для паніки немає... Слава Богу є іниернет ічого не знають наші лікарі можна взнати самому...
    На рахунок лікування хотіла додати ще один важливий момент.. Це дієта.. Тільки сидячи на дієті 5 можна покращити свої результати.. І спокійно шукати, чекати лікування..... Спробуйте дотримуватись дієти хоча б 2 тижні здайте повторно Алт, Аст.. І зразу побачите покращення на печінку.. Таким чином можна погіршити умови в організмі для розвитку і множення вірусу.. Поцікавтесь дієта номер 5.
    Всім бажаючим контакт лікарки відписую в пп...
    Не панікуйте разом ми переможемо цю напасть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. koxikanka

    koxikanka Member

    Хочу додати щодо дієти.. Реально спасіння.. Без лікування, одною дієтою можна зменшити вірусне навантаження на організм.. Головне не знехтувати і кожного дня дотримуватись дієти. Це має бути спосіб життя тай усе. Виключити з раціону копчене, жарене, жирне, всі тваринні жири, яйця довести до мінімуму тільки в якійсь страві, виключити здобну випічку і свіжу, хліб також. Куплені ковбаси, цукерки, солодощі.. Занадто хімічне то все, краще домашнього виготовлення. Можна хіба варена ковбаса вищого гатунку і сосиски. Виключити консерви, і домашні закрутки також. Води солодкі, газовані напої. І звичайно будь який алкоголь. Також виключити кислі фрукти і свіжу цибулю, як білу так і зелену. І бульйон на мясі чи рибі також не можна. Ще потрібно мінімізувати медикаменти, а якщо вони необхідні то прокунсультуватись з лікарем про замінники менш шкідливі на печінку. Переважно це свічки.
    Спочатку трохи дивно, куди не повернешся все заборонене, але згодом звикаєш.. Так має бути і все тут...
     
  13. svitlanochkaf

    svitlanochkaf New Member

    Якщо можна скиньте і мені кординати вашого лікаря! В мене та сама хвороба, зараз дуже підвищились АЛТ,АСТ. БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА
     
  14. koxikanka

    koxikanka Member

    Доброго вечора... Як і обіцялась доповнюю тему свіжими новинами щодо мого лікування.. Пройшов вже екватор мого курсу лікування...)))
    Трохи погіршились аналізи... Два тижні в мене симптоми пмс... Спостерігалася температура 37,6 ,головний біль..біль в животі і поясниці...знову червоні очі і втома.. І затримка в 7 днів, що раніше не бувало подібного (раніше, навіть коли антибіотики приймала найбільша затримка була 2 дні). По аналізах лікар сказала, що гормональний збій. Але тільки як почались місячні помало і симптоми пройшли.... Через тиждень маю здавати силу силенну аналізів... І на печінку..і на щитовитку..і на вірусне навантаження... Буду мати дані - відпишусь...
    П.с.: не забувайте за себе за близьких..ходіть регулярно на обстеження і пам'ятайте..будь яку болячку виявлену на ранній стадії лікувати набагато легше... Не задавнюйте хвороби і головне не опускайте руки... Вихід є завжди...!!.!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. koxikanka

    koxikanka Member

    Доброго дня... Сьогодні в мене велика радість.. є всі результати аналізів.. гормони щитовидної залози в нормі.. біохімічні показники врегулювались..загальний аналіз також в порядку.. скоріше за все попередні збої в аналізах були викликані менструальним циклом... Далі.. вірусне навантаження, кількисний аналіз, гепатит С - не виявлено..! Також здавала Фібротест..на визначення ступеня фіброзу печінки.. (нагадаю 3міс. назад стадія фіброз була F1наближенийй до F2)..зараз же - 0... нема ..відсутність фіброзу... я щаслива... це означає, що не даремно ввела корективи в життя..дієта..відсутність будь яких токсинів, медикаментів.. алкоголю... печінка відновилась.. Добре знати, що перемагаєш недугу в собі... Але остаточною перемогою буде коли ми з чоловіком зможемо завагітніти... Чекаю моменту, коли лікарі дадуть зелене світло...))
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. svitlanochkaf

    svitlanochkaf New Member

    Я вам щиро бажаю, одужати та народити здорову дитинку. Дітки це щастя, заради яких хочеться жити!
     
  17. koxikanka

    koxikanka Member

    Привіт всім...лікування закінчено....
    Уточнуючі аналізи вірусу не виявили...
    На пів року ще маю приймати інакші медикаменти....щоб підтримати організм...там на жовчний, і на печінку щось....і поки пів року, доки препарат не вийшов з організму вагітніти не можна...так що чекаєм пів року...а там буде видно....
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Julijaol

    Julijaol New Member

    Доброго дня) дайте, будь ласка, контакти лікаря. Дуже потрібно, чекаю на відповідь, наперед дякую!)
     
  19. FoxiOksi

    FoxiOksi New Member

    Всім привіт! Дайте будь-ласка координати лікаря.
     
  20. koxikanka

    koxikanka Member

    Продовжую свою історію...
    Пройшло трохи більше року з того часу як я сиділа в порожній квартирі, з вимкненим світлом і ревіла...Так як ніколи. Я впевнена була що це смертельна хвороба...Шансів нема...Думала що краще нікому не казати...Просто щасливо доживати...Так....так, я усвідомлюю в мене був шок, істерика...
    Але дякувати Богу я вперта...І чіпляюсь за будь яку, нехай навіть примарну, надію...
    І от минуло 15 місяців... А тепер мені смішно...
    Ми сидимо зараз з чоловіком, переглядаємо його улюблений футбол, а я погладжуючи своє пузо роблю цей допис... Так, ми очікуємо на маля...))
    Не без палок в колесах в нас це вийшло, але це вже інша історія...
    Щодо гепатиту...Вже більше року як я мала на руках негативний аналіз ПЛР гепатиту С. Що два місяці повторюю його і біохімію +ЗАК. Все супер.
    Так що ростимо по маленьку і надіємося що наша історія з гепатитами закінчена.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3