Вірусний гепатит С

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем nikolaeva, 25 Квітень 2012.

  1. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Не знайшла тут нічого на цю тему... Нещодавно, зовсім випадково, у хлопця діагностували цей вірус. Перш за все, цікавить, чи хтось має досвід лікування у Львові, і у якого лікаря? Може, хтось стикався особисто з цією проблемою і може щось порадити цінне, чого не знайдеш в інтернеті? Чи справді можливо вилікуватись раз і назавжди? Сама вже стільки всього начиталась...
     
  2. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Наскільки знаю, хвороба невиліковна... На жаль. Але жити з нею можна. Знаю, що добре постійно пити лецитин, тоді показники крові наче приходять до норми, але порадьтеся з лікарем, хоча це й не належить до медикаментів, а до БАДів. Так мені казала жінка, в якої донька на гепитит С хвора.
     
  3. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Чи хтось з присутніх перевірявся на наявність вірусу в експрес-лабораторіях у Львові?
     
  4. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    я смутно тепер пригадую, як років зо 4-5 тому здавала, кров на такий от експрес аналіз, щоб взнати про наявність гепатиту!
    йшла за направленням лікаря, в мед інститут, але там знаходилась приватна лабораторія! (направду навіть не можу згадати більше на рахунок того, де саме робила ці аналізи)
    коштувало це добрих грошей, в районі 300 грн за 2 пробники крові! як результат сказали, що в мене все таки був гепатит С, на що і була підозра!
     
  5. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    То це ви у звичайній лабораторії здавали - десь так він і коштує. А експрес - це у спец. мед. авто беруть кров з пальця (!) безкоштовно (!) і визначають миттєво наявніть вірусу. Цікаво, може комусь відомо, наскільки цей аналіз достовірний...

     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Виліковна. І нажаль зараз дуже поширена.
    Тобто ви самовилікувались? Як довели відсутність вірусу на той момент?

    Є наразі один метод лікування(знищення) вірусу: пролонгований інтерферон+рибаверин. Лікування важке і дуже дороге. Виліковування настає не завжди, але шанси доволі високі. Залежать від Генотипу вірусу і ще ряду факторів. Якщо вірус після лікування в крові не виявляється, то це не означає, що його 100% немає в крові. Він може ховатись в печінці чи інших тканинах. Тому людина, в якої колись був гепатит в жодному випадку не може бути донором крові для інших. Якщо вона на таке йде, то робить злочин. Гепатопротектори, травки, бади допомагають печінці жити, але на вірус не діють.
     
  7. AnjaLu

    AnjaLu New Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Хвороба виліковна, хоча лікування дуже дорого і довготривале. Якщо питання ще актуальне, то можу порадити чудово спеціаліста. Я от власне вже рівно рік як закінчила терапію (що тривала півтора року)
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Підкажіть, будь ласка, можливо хтось знає людей, які вилікувались від цієї недуги. Потрібна інформація про сам процес лікування, вартість, ефективність. Та й загалом моральна підтримка не зашкодить.
     
  9. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Одна моя колега довго лікувалась, але ніби вилікувалась(принаймі так вона мені сказала). Правда для неї це дуже болюча тема,про яку вона не хоче говорити.Єдине що я знаю що лікування було дорогеі вона постійно була на дієті(бо на забавах яких ми були разом практично нічого не вживала і не пила).
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Я так розумію, що можливість поспілкуватись з нею буде малоймовірна.
    Але дякую за відгук!
     
  11. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Актуально для нас, якщо можете скажіть приблизну ціну за лікування і кого б ви могли порадити, ми пємо розпоропшу (БАДи), і недавно порадили овес заварювати, хоча сама під сумнів ставлю самолікування, не для цієї хвороби...
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    І правильно робите. Ми лише тиждень як почали лікування, а всього має тривати орієнтовно півроку, тож про
    поки що важко казати.
    Лікуємось у лікаря Киселика І. О. Поки задоволені.
     
  13. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Успішного вам лікування, aknytsU, пишіть як успіхи
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Моя тітка якраз зараз буде починати лікування. Але вона ще не вирішила де саме. Чи у Львові, чи за кордоном (в Італії, моя свекруха їздила в клініку з аналізами. Після завтра якраз приїде і розкаже, все, що взнала. Ну і вартість, мабуть, також).
    Коли вже все буде відомо, про вартість і терміни лікувань тут і там, тоді і будемо приймати рішення, що робити. Є ще такий варіант, що там купляти ліки, а тут капати. Але ще нічого напевно не можу сказати.
    До речі, моя тітка, має серед своїх знайомих двох людей ( старшу жіночку і чоловіка 35 років), які успішно пролікувалися. Вони проходили лікування у Львові.
    Зараз вона консультується в Телегіна Дмитра Євгеновича.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2013
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    Таки поїхала в Італію. Вже на місці. У вівторок лягає в клініку. По коштах попередньо виходить більш, ніж вдвічі дешевше, ніж у Львові. Хоча, поки лікування не закінчиться, нічого на 100% сказати не можу.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

    вибачте за офф. але це враховуючи проживання в Італії всеодно дешевше?
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Це тільки лікування. Не зовсім зрозуміла, що Ви маєте на увазі. Проживати вона в основному буде в лікарні. Хіба декілька днів до того, як ляже, а потім, мабуть, перед від'їздом декілька днів перебуде в родичів.
    Як дасть Бог все пройде вдало, то потім обов'язково детально розпишу що і як. І по коштах також.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С

     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вірусний гепатит С


    а взагалі для профілактики , чи навіть просто для себе знати, де можна здати аналіз крові на всі ті види гепатитів, чи то треба окремо в кожному випадку?
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Вірусний гепатит С

     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2013