Вірус Коксакі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем irkazijka, 28 Жовтень 2018.

  1. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Всім привіт. Шукала цю Тему на наших посиденьках - так і незнайшла.
    Мамочки-форумляночки, чи дітки вже перехворіли? Як перенесли?
    В нас перша доба, то ще з таким не стикалась. Температура дуже тяжко збивається. Ще стільки свічок дитині від народження не давала.
    Поділіться, будь ласка, своїми методами лікування і досвідом.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    минулого року півфоруму тим коксакі перехворіли. і ми теж. вже не пам"ятаю деталей, але лікувати як звичайний вірус
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. nalia

    nalia Member

    В мене син 10 років мав взимку. Температура була висока і фіолетове горло( такого ще ніколи не бачила).Пізніше зявилася висипка. Найгірше було потім, коли почала злазити шкіра з лодонь а пізніше з стоп. Тоді ми мастили якоюсь маззю, але толку не було, шкіра сохла і тріскали. Це було пекло для дитини. Але це все індивідуально, надіюся у вас буде легша форма.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну це ентеровірус, тому лікується стандартно. В нас було так "Атоксіл гель-Смекта-відпоювання, якщо темп. - Нурофен". Але в малого температура була невисока, і висип мінімальний. А от діарея була конкретна, з зеленим, слизом і т.д. Тому рятувались ентеросорбентам. В когось навпаки - зі шлунком мінімум проблем, а от на шкірі катастрофа. То вже індивідуально дивіться чому приділяти увагу більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В нас Коксакі досить нестрашно пройшов. Так, перших 2 дні була височезна температура (майже 40), яку збивали і парацетамолом, і ібупрофеном. Десь раз пожалівся, що животик болить, але серйозного розладу не було, обійшлися просто рясним питтям, ромашкою. А на 3-ій день температура спала, зате висипало долоні. Я подумала на Коксакі, в Охмадиті підтвердили. То щось поприймали від червоного горла ще і все. Висип переважно локалізувався на долонях, за деякий час шкірка почала злазити, але не тріскала, то не було страшно, тож само пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1