Виростити дитину без міфів і стереотипів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Багіра, 16 Січень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    неодноразово хотілося створити подібну тему
    чим навіяно: приходить новоспечена мама на ДП за порадою типу " чи треба давати яблучне пюре в 3 місяці))) " в кращому випадку їй скажуть що і як, але то деколи так втомлює, пояснювати одне і те саме, якщо на попередніх сторінках вже все по поличках вискладано
    деколи нова мама своєю необізнаністю може і "нарватися", ну і не може зрозуміти, що вона сказала не так, і чому приміром пустишка то зло, якщо на вулиці всі діти її смокчуть і тд.

    я от приміром не знала, що не можна водити дитину за руки (ніде не читала, ніхто не казав, в сні не приснилося)

    пропоную тут говорити про "привчених до рук дітей", годування на вимогу, спільний сон, шкідливість ходунців
    одним словом, ламати стереотипи і розвінчувати міфи,
    щоб можна було посилатися на цю тему, бо не всі мами читають ДП в режимі нонстоп
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Виростити дитину без міфів і стереотипів

    прийдіть до мене я і покажу і розкажу
    якось мені на фразу *краще дитину не важити, то збереже мамині нерви* написали, шо *шкода дітей і чоловіка, шо в них така фігова мамаі дружина*
    кагбе - у зважуванні після кожного годування -зарок здоров*я
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Виростити дитину без міфів і стереотипів

    хм, а за шо тримати чи взагалі не тримати?)))
    а тут можна довго сперечатись. мій Максимко ходив ходунках і сам пішов в 11 міс. І ногирівні і спинка. Основне зарано не ставити і не довго. Але це моя думка.
     
  4. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Виростити дитину без міфів і стереотипів

    Тримати і водити то є трохи різниця, не потрібно водити за руки дитину, яка ще не вміє ходити самостійно, а тримати за руку вже нормально ходячу дитину - прошу дуже.
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Виростити дитину без міфів і стереотипів

    [mod]Тема дублює собою цілий розділ про дітей, тому для обговорення питань насущних ласкаво просимо в відповідні гілки[/mod]
     
Статус теми:
Закрита.