Вироби із декоглини

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Abraira, 2 Вересень 2010.

  1. Lisica

    Lisica New Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    сподобались келихи!!!
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2010
  2. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Дякую!das, саме вона, тяжка, з фарбою змішується жахливо, колір майже цементний, це просто на фото виглядає білішою.
     
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

     
  4. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Купила і випробувала. Дуже легенька, м'ягенька, гарно змішується з кольорами.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Так цікаво спробувати :) Мій Деко нагадує зефір, але м"ягенький, як крем.
    Доречі, в мережі можна скачати книжку по Деко "Yukiko Miyai - Clay art for all seasons". Авторка - якраз дочка тої кубіти, що розробила глину Деко.
    Так гарно бузкові троянди виглядають, для декору СУПЕР!!!!!
     
  6. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    ДЯКУЮ!!!Цей теж як зефір, написано: рареrclay японського виробництва.Як висихає, то такий легкий-повітряний. Бузкові троянди- це була проба, як змішується, як поводиться...(розочки я їх наробила для декору, а коробочка була першою)
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вироби із декоглини

    :ninja:
     
  8. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Дуже гарні трояндочки!!! І бузкові і біленькі теж файнюні!

    Дівчата, я не по темі, тобто не по темі квітів, мені тре якусь самозастигаючу глину, бо маю цікаве замовлення з Франції:girl_cool:, тре зробити голову для ляльки реального розміру, може щось порадити чи той паперклей, яка його ціна і як він до вологи ставиться чи є щось таке схоже, щоб дешевше бо тре буде багато...Чи є великих обємів у продажі а не маленькими пакетиками...
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    ото самозастигаючу і купуй, а щодо паперклею не раджу, він вологи боїться ;) Керамо-всякі глини продаються, для скульптур. Всередину можна дати пластилін, на якому скульптори вчаться, він взагалі не дорогий.
     
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    В магазині було кілька, навіть відерками продають але то ж треба розбиратись в тому:girl_blush2:. Завтра поїду, все порозглядаю.
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    :) Якби ще у нас продавалися в магазині ті матеріали, що продаються у вас :girl_in_dreams:
     
  12. SemanaV

    SemanaV Member

    Дівчата Ви такі молодці, в якому магазині продається така глина? У мене частенько настрій поганий буває може ліплення мені допоможе. Я не львівянка як можете напишіть на якій вулиці магазин, як називається,і біля яких вулиць знаходиться

    Така краса!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 30 Вересень 2010
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Її можна придбати лише в інтернет-магазинах. Раджу почати з полімерної глини. Де купити - можна знайти у відповідній гілочці у інших видах ручних робіт

    Дякую :)
     
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Була в магазині в відерках вже не було але було ось таке http://www.amaco.com/shop/ і www.paperclay.com (той що креатив)
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    З амако нічого не зрозуміла, а paperclay начебто файна річ. Я щось ніяк не можу закінчити фужери весільні... часу не вистарчає катастрофічно, полімерка все забирає :sad: Лишилося лише оформити, стоять вже три тижні у шафі.... зато висохли на бамбук :connie_pull-pigtail
     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Зовсім забула показати тут троянду, зроблену до весільного повітряного кольє. Що не кажи, а Деко ідеальна глина для таких речей, бо і надійна і дуже легенька, полімерка би була заважка.

    [​IMG]
     
  17. EtenIren

    EtenIren New Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    а ви з деко давно ліпите?
    а то я вже пів року, а дальше розочок щось важко ступити.... зробила підсніжники але вони мені загрубі... все хочу на МК попасти.. але ті майстри, що мене цікавлять або в Петербурзі чи в Москві...
    До речі Ваші роботи дуже гарні)
     
  18. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Як вже писали в темі, я теж ще хіба глиною не займалася. Але так мені подобаються такі роботи... я вже і літературу передивилася, і інтернет магазини, от дороблю те що наразі запланувала і тоже попробую (вже навіть знаю, що буду купляти , і що хочу робити, лиш би часу і грошей на матеріали) А на одне питання відповіді не знайшла: Який приблизний розхід глини? Я розумію , що все дуже відносно але скажіть будь ласка, хоч для прикладу.
     
  19. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    з вересня, здається... але не брала до рук вже дуууже давно, навіть пачки не всі відкрила - не маю часу :sad:
     
  20. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вироби із декоглини

    Сфотографувала келихи
    [​IMG]