Вінчання у львівських храмах

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Narechena, 14 Березень 2010.

1. Yylanka

Yylanka New Member

Ми вінчались в римо-католицькому костелі Успіння Пресвятої Діви Марії. В мене чоловік католик, сама греко-католичка. Для вінчання потрібно подати багато документів для католиків, зокрема, хрещення,миропомазання,катехизація,причастя, як для мене то лише основне було подати хрещення, і звичайно пройти науки та 2 сповіді.
    Насправді, дуже задоволені атмосферою,яка була присутня, приємне тремтіння від аури навколо і загалом.
    Щодо пожертв, то лише добровільно самі зложили, ніхто ніяку таксу не говорив.

2. Moza

Moza Member

Ми теж в Успенскій. Більш ніж задоволені. Не було ніяких негативних моментів про які всі пишуть - від нас не вимагали не грошей ні жодних документів. Вінчались в будній день, дуже приємно що хор погодився прийти, хоч вони трохи здивувались що ми обрали день серед тижня. Але мені хотілося, щоб це був день лише для нас, в церкві були лише наші гості.

3. zadovbalas

zadovbalas New Member

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що відомо про Церкву св. Андрія (пл Галицька)? Скільки часу тривають науки і за скільки часу потрібно записатись? Дякую :)

4. Darcy

Darcy Well-Known Member

Чи потрібно перед шлюбом йти на сповідь? Бо нам нічого не казали (науки ми вже там пройшли).

5. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Ніби так. Принаймні ми ходили, бо казали на науках що треба.

6. Emotional Lady

Emotional Lady Well-Known Member

Обов'язково. Бажано не більше, ніж за тиждень до шлюбу.

7. Mushenia

Mushenia Active Member

Записувались десь приблизно за місяців 4-5..і то мали шлюб аж на 16.00 год. Науки майже 2 тижні, але було дуже цікаво)
    В мене вже трохи застаріла інформація, бо шлюб був 2 роки тому.

8. Sunichka

Sunichka Well-Known Member

Ми хотіли б повінчатися в кінці року. У цій церкві. Науки - то кожного дня треба ходити? Присутність батьків обов"язкова?
    Не планували в цьому році, хотіли пізніше, більш урочисто щоб було. А тут я весною маю хрестити доньку моєї сестри і не знаю, чи дозволять невінчаній стати хрещеною в УГКЦ. Тому про всяк випадок швидше повінчаємось.

9. Mushenia

Mushenia Active Member

За науки точно не пам'ятаю, але десь 2-3 рази на тиждень ми ходили на 19.00, приблизно по 2 год.
    На рахунок батьків не скажу, бо не знаю.
    А бути хресною більш за все що дозволять, просто треба запитати в священника, думаю на відсотків 99 дозволять.