Вінчання у львівських храмах

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Narechena, 14 Березень 2010.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    навряд чи
    ще три роки тому казали, що шлюб будуть давати тільки парафіянам

    хоча уточнити можна
     
  2. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Ми брали шлюб у церкві Св.Климентія (вул. Винниченка). Церква не дуже популярна, маленька, але, як на мене, шлюб пройшов дуже душевно
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kycheriava

    Kycheriava New Member


    нажаль і там тільки для парафіян церкви(
     
  4. Luika

    Luika Member

    Запитайте в Преображенській. Там чомусь немає ажіотажу, хоча для церемонії там дуже гарно - вмикають додаткове освітлення і безкоштовно виставляють колони з білими квітами. Можна і хор замовити - то ще та урочистість буде! Вінчання починають з 14.00. можна в суботу до когось зайти на оглядини.
     
    • Корисно Корисно x 2
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    а парафіянам це як? у них є якісь списки? чи я щось не розумію...
     
  6. Masterpiece

    Masterpiece Member

    підтримую, там особлива аура... Єдине, що декорів з квітами і прикрашеними лавами нема, якщо кому саме таке треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    більшою мірою за територіальною належністю
    нас питали, де живемо
    можливо є і інші критерії, не знаю

    ми точно є парафіянами цього храму, бо чоловік до одруження жив недалеко, ходив до цієї церкви і я вже разом з ним багато років

    про те, що шлюб дають тільки парафіянам, нам казали, коли ми ходили питатися/записуватися, в т.ч. на передшлюбні науки, які в той час ще проводили
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ми брали шлюб в монастирській церкві на Франка 56 ( дуже близько від центру ). Я ходила туди до одруження на Службу Божу. Дуже затишна невеличка церковця. Чоловік територіально належав до парафії всіх Святих українського народу . Здається ми брали дозвіл від священника з церкви всіх Святих і від священника в моєму селі ). Мали дуже гарні передшлюбні науки в цій церкві , дуже нам допомогли усвідомлювати відповідальність і багато речей про які в час :girl_tender:закоханості мало думаєш
     
  9. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Дівчата, а хто підкаже таке: от я родом не зі Львова, хрещена у церкві московського патріархату :girl_cray: :russian:(але іншого тоді не було в моєму місті) і довідки про хрещення у мене просто немає
    Будуть з тим проблеми?
    Батьки мої вже жартують, що за потреби дадуть свідчення:girl_haha:
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2015 ---
    Ото написала, а потім сама ж ві відповідь знайшла у гілці повідомлень :)

    Тоді дозапитаю: чи у когось виникали з тим проблеми?
     
  10. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    ви в православній вінчатися хочете?
    якщо так - то не має виникати проблем, в мене довідку не просили таку, хоча хрещена я була взагалі в іншій країні)
    друзі вінчалися у Львові - теж не просили пред*явити довідку наскільки мені відомо.
    таке)))) на рахунко греко-католицьких не в курсі.
    може в когось інакше було
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    @EineKleine правду каже, в православній не буде проблем, не просять такого. У греко-католицькій - вимагають таку довідку + документ про виголошення оповідей... Так як нам пояснювали на науках у храмі Петра і Павла (греко-католицький гарнізонний, що в центрі) довідки просять для того, щоб по максимуму унеможливити обман, крім того вони потім ще звіряють в інстанціях чи не одружені часом люди.. Одним словом, пильнують. А в православній, як каже мій наречений,- довіряють це діло совісті людей, які хочуть обвінчатись. У нас, наприклад, вінчання буде в православному храмі біля якого мешкаємо - св. Георгія (біля вокзалу, маленька церква в стилі модерн). Спочатку хотіли там де проходили науки, але не склалось. В інших греко-католицьких, які розглядали і не тільки в центрі, ажіотаж і немає вільних субот.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Я сама греко-католичка і вінчатись ми будемо в такій церкві, хоча наречений хрещений московського патріархату, сама хвилювалась на цю тему, але в церкві сказали, що від нього не потрібно ніяких довідок, бо з московським патріархатом краще не мати справи ніякої. А от мені, натомість, потрібно, де справедливість?:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    У мене ситуація аналогічна з Вашою була (я не зі Львова, хрещена в УПЦ МП, чоловік греко-католик, вінчалися в ц. Св. Юра). То казали, що для мене буде достатньо свідчення батьків. За тиждень до вінчання батьки були у Львові і підтвердили в канцелярії храму, що я хрещена. Тобто проблем ніяких не було)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    По відгукам зрозуміла, що Домініканський Собор гарна ідея, тому ми порадилися і подали туди заяву,сподіваємося, що нас не розчарують. Ще чула, що там є в них якийсь дуже гарний хор...цікаво яка ціна за нього і чи варто замовляти його на вінчання..?
     
  15. Penata

    Penata New Member

    Ми обоє -католики, але вибрали для вінчання православну церкву (Успенську)- просто подається аура в церкві. Дівчата, хтось так вінчався? Чи потрібно лише католицькі храми вибирати?
    Також трохи не подобається, що там немає передшлюбних наук... Може хтось підказати гарну церкву де можна пройти самі науки? ..щоб було цікаво і повчально))
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доброго дня. Дівчатка, може хтось підкаже. Чоловік не має часу і можливості ходити на передшлюбні науки. Обоє хрещі (скорше всього в УГКЦ). Чи можу я сама туди ходити? І чи обвінчають нас без наук? Чула я також що в Православній церкві не потрібно проходити науки!!! Одним словом в якій церкві нас обвінчають без наук???
     
  17. Kycheriava

    Kycheriava New Member




    Привіт)У будь-якій православній церкві обвінчають без наук)перед весіллям 1 день треба буде прийти ненадовго щоб розказали про те,що потрібно робити під час шлюбу, на другий день сповідь,на третій шлюб)
     
  18. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Цікаво,чи таке взагалі дозволяють? Бо ми шлюб будемо брати в греко-католицькій церкві, але наречений православний, то нам ще потрібно дозвіл від єпископа,бо вони це вважають мішаним шлюбом:girl_impossible:

    А якщо обоє католики, то мабуть ще більше мороки
     
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Нас без проблем вінчали в греко-католицькій, хоча я православна МП, а ось в православній казали, що чоловікові тре буде перейти в православ'я чисте. На науки я ходила майже сама, бо чоловік був в той час на роботі часто. Але то ж не для них, а для себе робиться, я от багато чого дізналася, зацікавилась, а чоловік мій родом з села, він дуже багато знає і шанує Бога, тому поставились з розумінням. В церкві просили в обох підтвердження, що хрещені.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Таке кажуть тільки в
    Бо я православна (автокефальна церква), чоловік греко-католик. Вінчали нас в моїй церкві, то священник навіть не питав з якої церкви чоловік.
     
    • Подобається Подобається x 1