Вінчання у львівських храмах

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Narechena, 14 Березень 2010.

  1. Narechena

    Narechena New Member

    Привіт усім. Хто вінчався в Домініканському соборі??? Розкажіть ваші враження. Які витрати у вас були??? Бо записалися, а що нас очікує не знаємо...:girl_tender:
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі!!!

    моя бабця влітку вінчалась у Домінікані. Витрат мізерні, дуже гарно, просто, без випендрювань. Ми задоволені :girl_wink: (наприклад в соборі Юра то там чіплялись, "рахунки" представляли, чіплялись до всяких папірчиків, бюрократія там і комерція, нмсд)
     
  3. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Привіт, враження дуже позитивні. Нам надзвичайно сподобалась атмосфера вінчання, священник був дуже привітний, з почуттям гумору, там усі отці такі. Було трошки і бюрократії, потрібно принести довідки про хрещення, заповнити протоколи, пройти науку, але думаю це лише на користь. Дуже строго відносяться до науки, пропускати не можна. Щодо фінансових витрат, то це на ваш розгляд, нам ніхто такс не називав. Загалом, лише хороші спогади ,наші дружби за рік теж там брали шлюб.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Хто ж це бюрократією називає?! Таке ж напевно в кожній церкві вимагають. Як можна шлюб взяти без хрещення чи науки?
    Ми брали шлюб у церкві Андрія. Я вже точно не памятаю, але те все що Ви перерахували точно треба було і + ще багато іншого. Наприклад, довідки (ми обоє самі не львівські) з дому від священника, що там відбулися оповіді і він не заперечує про наш шлюб у Львові. А науку свою ми і зараз згадуємо, ну дуже цікаво і корисно було. Вона проходила у церкві св. Онуфрія.
    Щодо плати, то сказали, що як хочете можете при вході в церкву пожертву зробити. От і все. А в мене дома священник б здер грн 300-400 точно.
    Вибачайте, що впхалася тут зі своїми роздумами.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2010
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    моя бабця має 67 років, її чоловік - 69. В них науку не вимагали там :girl_wink: Плюс, бабця і чоловік не хотіли в Рагсі розписуватися, і в Юра сказали, що їм шлюбу не дадуть (самі розумієте, старші люди, в кожного діти і тд і тп і не хотіли з державою звязуватися на старість років), а в Домініканах посміхнулись і дали шлюб за кілька днів буквально, стказали власне лише довідки про смерть попередніх чоловіка та дружину принести і про хрещення. Все.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    це тепер всюди так.Нам в цекві Михаіла також сказали принести свідоцтво про хрещення,якого в нас звичайно що нема, бо хрестили підпільно,тому ще треба свідків хрещення і щось там заповняти, щоб видали це свідоцтво.І треба ще взяти лист-прохання від священника з церкви Михаіла і занести то в церкву, на території якої живеш, що священник тої церкви протягом 3-ох тижнів провів оповіді і потім він має написати, що він то провів і ми маємо занести це знову ж таки в церкву Михаіла :8: Коли моя сестра виходила заміж, такого не буол,лише науки. Але не думаю, що це буде важко зробити. А науки-то взагалі супер!! І дуже потрібна річ!

    ---------- Додано в 20:33 ---------- Попередній допис був написаний в 20:31 ----------

    власне. Нам так і сказали-Ми не можемо дати шлюбу,якщо ви не хрещені. А для того треба принести доказ-свідоцтво.Шкода лише, що в нашої країни така історія, що того свідоцтва ні в кого нема.
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Це ж було б смішно, я думаю їх вчити вже нічому не треба. Хоча ми коли ходили на науку - були всякі. І підлітки, і люди років 40-60. І нічого. Головне бажання.

    Перепрошую, а то який храм? У нас в Андрія теж вимагали свідоцтво про розписку. Це однозначно. Наскільки я знаю в греко-католицькій церкві без того шлюб не дадуть.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    що вас очікує, вам розкажуть на науках. Принаймні у нас передостання наука в Михаїла буде репетиція шлюбу, де нам будуть пояснювати що, куди і як. Свідки мють бути присутні на тій науці. А щодо витрат, хіба в церкву є такси? В греко-католицькій точно нема, або не мало б бути.. Це вже від людини залежить, хто скільки вважає за потрібне,стільки дає.Хіба може я чогось не знаююю

    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

    :girl_smile:


    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    І в Михайлівській церкві треба свідоцтво про розписку..
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    І в нас не було, звичайно
    але нічого, я їздила спеціально додому, до того священника що мене хрестив і він видав свідоцтво;
    а чоловіку дома батько брав якусь там довідку в церкві, що він хрещений
    і ми то все носили
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    А мій священник вже дууже давно живе в Америці...:sad:
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Бачу "мая твая нєпанімаєт"
    я питаю: греко-католицький чи православний?

    ---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Має бути ж якийсь вихід! Може теж спробуйте , як мій чоловік
    може дадуть якусь довідку.
    Ми ж всі "з тих часів" такі, то що вже виходу ніякого не знайдеться, що нам шлюб не брати?
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2010
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Всі записи мають бути в церковній книзі тієї парохії, де Вас хрестили. Немає значення де і що з тим священником, який проводив цей обряд.
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Які записи?
    Ви про що?
    ТОДІ БУЛО ЗАБОРОНЕНО ХРЕСТИТИ. В мене тато сутку сидів в каталашці, бо не хтів здати того священника, що хрестив мою сестру.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2010
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Та чому ви так все буквально сприймаєте... Я просто написала. що священника мого нема. Те, що вихід є я точно знаю. Просто буде трохи не легко.Я жила раніше в іншому місті,а священник можливо ще з іншого місця...закручено коротче..
    І не треба стільки знаків питань, я просто не так зрозуміла, треба було одразу написати:
    тільки з одним знаком питання:girl_wink:,а то якось як багато знаків, то ніби людина злоститься...

    ---------- Додано в 20:56 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

    Спокійно! Чого ж так реагувати, ми спілкуємося,чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Я зовсім спокійна. Вибачте, але Ви мене не так зрозуміли. Щодо знаків питання, то це моя звичка так писати, коли дуже хочу почути відповідь.

    Та я ж за Вас переживала. Я своє по "інстанціях" вже відбігала.
     
  16. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    А ще є хресні батьки, які можуть посвідчити факт хрещення.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Домініканський собор є греко-католицьким :)
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Це Ви певно злоститеся, бо з того всього так і на моє питання не відповіли.

    ---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    Велике дякую.
     
  19. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Мене хрестили вдома (можна сказати підпільно) на час коли одружувався не було в живих ні хресних, ні того священика. Записів в церкві де служив той священик теж не було. В Преображенські церкві де ми брали шлюб це нестало проблемою, просто розказав священику все як було і ніяких питань не було...
     
  20. Person

    Person New Member

    Відповідь: Вінчання в Домініканському соборі.

    Ми брали шлюб в 2006 році на Сихові, ніхто свідоцтва про розписку не вимагав, казали принести, коли свідоцтво про шлюб будуть видавати. Але маю знайомих, які лише через рік після шлюбу розписалися. Казали їм шлюб важливіший :)
    І довідка про хрещення не була обовязкова, просто прийшли батьки і засвідчили, що я була хрещена.
    А стосовно Домініканського собору - мені там дуже подобається, і шлюби мені там подобаються, особливо, коли хор Солідео співав. Але як на мене ще багато залежить від священника, який дає шлюб.
    Мені був якимось важливішим чи приємнішим шлюб на своїй парохії, коли я знала отця, а він нас