Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем bora, 4 Серпень 2008.

?

Чи раді б Ви були кухонному комбайну в подарунок на День народження?

  1. Так, давно бракувало його на кухні

    170 голосів
    61,6%
  2. Ні, але вдам, що дуже тішуся, щоб потім користуючись добрим гумором, "вибити" ще й ноутбук

    61 голосів
    22,1%
  3. Ні, сварюсь з чоловіком за такі ідеї

    19 голосів
    6,9%
  4. Добре, що згадав про День народження

    7 голосів
    2,5%
  5. Ображусь, що не почув як я три місяці товкмачила йому про новий мобільник

    21 голосів
    7,6%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Amaranta

    Amaranta Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Нє, не міг, бо я цей подарунок надумала якраз перед своїм Днем народження (до того думала, що він мені не потрібен)))
     
  2. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Згадала, як ми з чоловіком тільки почали зустрічатись він мені на день валентина приволік з Вернісажу літровий глиняний кухоль на пиво:girl_crazy:. Ото я тоді мало не стерла його в порошок:babruysk::girl_feminist: А тепер би певно тішилась комбайну, чи сковорідці. Але " на гроші купи собі сама", завжди відстрілюється квітами і грошима, бо " зараз знову не вгадаю то будеш бубніти". Ото і зрозумій "нас бабів":mocking:
     
  3. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Я сама "замовила" чоловікові комбайн як подарунок на власний День народження. Тому тільки тішилась.
     
  4. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    непоганий подарунок, на мою думку. Хоча мій чоловік при виборі мені подарунка завжди каже, що подарунок має бути призначений лише для мене))
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені подобаються. І взагалі, вдячна будь-якому подарунку)
     
  6. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Ми також, як тільки зустрічались, то чоловік (тоді ще хлопець) подарував мені стакани-Богемію і сказав, що то нам на майбутнє. А тепер нашій сім'ї пригодилися. І якби подарував комбайн була б дуже рада, класна штука на кухні.
    +100. Дуже не люблю коли дає гроші і каже купиш собі сама що хочеш, люблю сюрпризи.
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    як я вас розумію....
    я вже зі своїм 1000 разів говорила на цю тему. Ніколи мені нічого сам не купить. Навіть коли прошу купити щось смачненьке, то мушу по пунктах розписати, що саме я хочу. (і практично завжди получається так: я розписала до дрібниць, а він все одно умудрився купити не те що я хотіла)))))
     
  8. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    І звідки тільки таке щастя береться в нашому житті:girl_haha:
     
  9. deepeyes

    deepeyes New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    ооо, це так схоже на чоловіків, учора сказала купи вершки 30% та банани, і приніс - банани зелені, замість вершків - кондитерський крем. Кажу - не хочу віника з квітів, краще вазонка мені купи квітучого, все одно вже 6-ий рік тільки віники носить, дорогі, за ту ціну можна 10 вазонів шикарних купити.
     
  10. Джина

    Джина Загублений

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Нехай краще вже комбаин дарує, чим косметику, в ній вони розбираються ще менше. А комбаін купив, так нехай сам и користуєсться.... готує наприклад))))
     
  11. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    чоловік мені завжди практичні речі дарує!
    на всі свята дістаю від нього якийсь гарний вазонок! бо страшенно їх люблю! комбайн шикарний він мені просто так купив, стояли в магазині і я кажу що пригодилось би таке мати, так він взяв і купив зразу ж!
    одного разу лише купив мені парфуми, але запах дуже сильний як на мене, і навіть трохи чоловічі нотки присутні! після 2х років досі його маю, бо рідко користуюсь :girl_spruce_up:
     
  12. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мій чоловік цього разу подарував мені мікрохвильову піч і посуд до неї. Радості в мене не було меж, та й в нього також. Я його про це не просила, але він в мене молодчинка:girl_tender:
    Чоловік також любить дарувати і отримувати практичні подарунки.
     
  13. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    тиждень тому купив мені чоловік вок, так я так тішилась- що то було щось з чимось- правда перед тим в неті тицьнула пальцем що то таке))))

    але це не мені подарунок- а так, необхідність на межі з капризом)))

    і мій чоловік зазвичай купує, те що я хочу- тому що я його про це попереджаю)))

    бо для мене найкращий сюрприз- це заздалегідь спланований,
    а до всякого кухонного приладдя маю таке ставлення- зламалось чи різко стало потрібним- поїхали і купили, не чекаючи якоїсь оказії)))
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    У нас з чоловіком різний смак, тому краще сама собі виберу а він нехай купить. Цього року отримала на 8 березня посудомойку-найкращий подарунок за 8 років(вибирали разом,чоловік оформив кредит і готово) а головне суттєво мене виручає. Його намагання мені вгодити завжди марні-можливо я така, але коли я хотіла кошильок купив коричневий, троянди я люблю з довгим бутоном-а спочатку завжди отримувала плоскі бордові. Я ціную його намагання, але особливого задоволення не отримую. Тому роблю закази. Наприклад сказала перед Миколаєм що хочу керамічне фондю з Метро. І явіть наскільки я здивувалась(в прямому значенні) коли знайшла фондю під подушкою, оскільки знаю що чоловік впринципі туди ніби і не їздив...Отримала величезне задоволення
     
  15. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені мій чоловік подарував велосипед на день народження( при цьому, велосипед купувався унісекс, на нього була витрачена майже вся його зарплатня, і їздити на ньому я не вмію і ні разу не висловлювала бажання навчитися:haha: і таке буває))) спочатку було жорстке бажання вдарити його сумочкою, але я себе переборола))) тепер чоловік катає на ньому малого - возить його до лісу,( він купив велосипед одразу з сидінням для дитини яке кріпиться позаду) а в мене з'являється трошечки часу на себе в вихідний день:)
     
  16. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені в цьому році чоловік подарував хлібопіч, бо я її дуже хотіла! А в минулому - мультиварку, по тій же причині)) Дуже задоволена цими подарунками. А парфуми я собі сама куплю
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мій чоловік, в силу сфери діяльності, забезпечує нашу кухню всіма девайсами, що тільки є на ринку, не завжди потрібними і практичними, або такими, що ними набавишся і він стоїть-місце займає. Потім це все гарнесенько продається бажаючим і купляється щось нове. Розумію, що при іншій роботі, певно просила б подарувати кух. комбай і т.д..Але оскільки я завжди знаю, що хочу на ДН, то або йдем купляти разом, або точно розказую, що то має бути.
    Цього року муженьок двічі "спалився", що вміє робити класні сюрпризи. Може, якщо хоче:girl_haha:
     
  18. Sema

    Sema New Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    з чоловіками так завжди єдиний сюрприз, який він може зробити - це прийти п'яний, пізно і розказувати про друзів, пиво і футбол, якщо хочеш щось конкретно в подарунок, то береш його за барки, тягнеш в магазин, вибираєш і кажеш плати
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Sema,
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Він купив мені кух.комбайн. Я мало не стерла його в порошок..

    Мені цього року на день народження чоловік подарував йогуртницю, але я десь місяць перед тим через день щебетала, як я її хочу ;).