Вилучені з продажу номери ниток

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Шукаю чим замінити номер 104 ДМЦ (Variegated Lemon).
    Десь колись вичитала, що номер 445 (Lemon, Light) піде, але тепер сумніватися почала... Боюся, аби не зіпсувати своє вікно одним невдалим кольором. Буду щиро вдячна за допомогу!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Не помню откуда сохраняла

    Замена номеров:

    старый новый
    61 150
    62 151
    67 152
    75 153
    91 154
    93 155
    95 156
    101 157
    102 158
    104 159
    108 160
    112 161
    113 162
    114 163
    116 164
    122 165
    123 166
    124 167
    126 168

    504 3813
    731 732
    776 3326
    781 782
    806 3760
    971 740
    3773 407 (темновата замена, для вышивки тел рекомендуют менять на 950+758 или на Анкор 1008)

    + в старых схемах встречается номер 98 - теперь называется Ecru :)

    Но Variegated Lemon это уже новый 104 меланж, после смены. 445 в принципе похож на темный его оттенок, но эффект, мне кажется, все-таки другой будет. Разве что бленд делать с более светлым, может 745, хотя не факт, что будет хорошо. Может стоит подобрать меланж другой фирмы? Анкор 1217 похож, но не то
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    104 - це був меланж?

    Ось тут схема. Отой яскраво-жовтий - це якраз має бути 104. Тобто мені треба шукати лимонний меланж?? 445 дуже блідий, тому мені до нього душа не лежить. Хочу замінити на нитку ДМЦ, інших фірм домішувати не хочу.
    Подивилася за 159 - це не жовтий, а блакитний - [​IMG]
    А потрібний мені жовтий - вигляд є тут
    [​IMG]

    Той жовтий мені всю роботу загальмує. Було би прикро не вгадати з кольором і зіпсувати роботу. :girl_sad: [​IMG]


    А може взяти Е746?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2009
  4. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Да, 104 это светло-лимонный меланж, раньше под этим номером действительно был голубой, но потом номера до 150 освободили под меланж, соответственно поменяли обычные.
    И этот меланж есть в палитре, во всяком случае в последней карте цветов есть, и никакой инфы о его исчезновении или замене не было, но вот в продаже я его не видела, и в инет-магазинах тоже, странно однако. :sad:
    А насчет E746, он переливается-поблескивает слегка, надо пробовать, как бы он не стал сильно выделяться на фоне других, тем более он не на цветках, где могут быть варианты с росой или чем-то таким. Вообще лучше отталкиваться от 729 - соседнего цвета в раме, и подбирать гармонирующий с ним, не обязательно ведь точно следовать ключу, главное, чтобы цветовое сочетание было приятно глазу. Может стоит попробовать 727 или бленд 727+3078 (осветлит и возможно удастся добиться эффекта слегка состаренной краски на раме, может даже более натурального, чем меланжем) Если бледновато покажется, то в принципе 726+727 тоже вариант, но уже ярковат слегка и может выбиться из общей картины, отвлечь внимание от цветов и занавески.
    Страница из препоследнего издания карты, здесь меланж покрупнее
    [​IMG]

    А как насчет 676? Не желтый, но в соседстве с 729 даст более натуральный деревянный цвет рамы. Все-таки желтые рамы достаточно экстравагантны :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Дуже-дуже-дуже дякую!!!
    Нині поїду в магазин і подивлюся, як виглядатимуть поруч такі комбінації:
    727+3078
    726+727
    676+729
    445+3823 (так мені ще на одному форумі порадили)
    І вже з тих варіянтів підберу такий, щоби дуже мені не кричав і квіти не затьмарив. Дуже дякую, Catherine85! Саме вашої відповіді найбільше чекала!

    А інформацію, про те, що 104 був вилучений знайшла місяць тому на якомусь сайті, відтоді шукаю заміну... Бо в магазині ні разу не бачила.

    От щойно знайшла таке. Тепер уже ніц не розумію. Були вилучені чи ні? :8:
    Буду нині шукати...
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  6. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Ліля, всі ті меланжеві нитки існують, але вони ДУЖЕ рідко попадаються в схемах, тому рукодільні магазини не хочуть вкладати гроші в товар, який буде лежати довго і нудно. Я понабирала багато люрексу і лежить мертво:). Попитайся в магазині, може вони можуть замовити для Тебе? Особисто я практикую таке, записую номер потрібної нитки, номер телефону, а потім, коли привезу нитки, дзвоню.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Ну, я вже в багатьох магазинах за 104 шукаю. Нема.
    Спитаю, чи замовляють, але то великий магазин, хтозна чи їм то оплачується...
    Як ні, то спробую комбінувати щось. :)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Їхала я до магазину по нитки й не доїхала. :xaxa:
    Виявила, що за душею лише пара центів, а платити кредиткою за пару мотків ниток... таке не практикую... Ну, тому не вийшло.
    Удома Роман мене запитав, чому не замовлю інтернетом. І я взялася за пошуки, але щось вони виявилися цілковито марними, ніхто з тих, що я найшла не продає 104 ДМЦ.
    Ще маю надію потрапити в магазин рукоділля в Торонто, може, в них асортимент ширший. І буду далі шукати в нет-магазинах.
    Прикро, що через один колір така морока. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Невтішні в мене новини щодо 104 номера.
    У Торонто справді вибір більший набагато, але 104 номера нема і спеціяльних замовлень вони не роблять. Так що я хіба в прольоті. Розстроєна тим страшенно, бо мала велику надію на те, що таки знайду той колір. До речі, нитки на вікно я купувала ще в 2006 у Штатах, то 104 вже тоді не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Лілю, що робитимеш? може спробуй по картах підібрати аналог? не залишати ж вікно недошите!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Не уявляю навіть. Шию поки решту... купила замінники, що мені написала Catherine85 та на іншому форумі. Там буду дивитися. Може, й справді Катя має рацію, що не варто раму дуже жовтою робити, бо то надто екстравагантно. Може, зроблю ближчою до коричневого. Ніяк не вирішу, що робити... Стараюся не думати про то наразі, бо дуже мене розстроїло... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Лучше, наверно, спокойно вышивать все остальное, кроме этого меланжа, а потом сразу видно будет, какой цвет туда просится, а какой нет. Я, в принципе, постоянно что-то меняю в ключе, чтобы получить то, что устраивает меня больше. Тюльпаны Димовские вообще где-то на полтона-тон ярче сделала, настроение было такое, что хотелось чего-то оптимистичного и яркого. Так что не бойтесь, в любом случае получится красиво, и главное, чтоб самой нравилось, никто и знать не будет, что задумано было иначе :girl_claping: А окна могут быть разные, и синие, и красные, и даже фиолетовые в горошек :girl_crazy:, так что креативьте в свое удовольствие :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Дякую, Катю, ви мене підбадьорили. Сіла знову за вікно! От дошию все решта, а тоді буду з вами та дівчатами радитися, чи робити раму жовтою чи темною оранжевою чи бронзовою... Ще раз дякую!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Та ти не журись. Ми тебе в біді не покинемо. Он я коло себе знайшла аж дві крамниці спеціалізовані.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Лілю, я так подумала, а ти напиши лист на сайт дмс.ком чим вони рекомендують замінити 104.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Як не буде в тих магазинах коло Марусі, то напишу тоді листа. Або як вже дуже припече...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    ну й понаписували за вихідні. читати не перечитати :)

    я що хотіла запитати. Я нарешті ніби визначилась із конкурсною роботою. і вже збираю нитки (набір не встигну замовити, тому буду вишивати з РМ). Усі нитки ДМС. Серед них є під номером 100 Blanc. Такого номеру не існує. який то тепер номер? Хтось сказав, що то Екрю, але в РМ є окремо екрю. То не зовсім білий, таки схожий на екрю, але хотілись би точніше підібрати чи замінити колір.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Мені здається, що білий колись мав номер, а потім став просто словом - White\ Blanc. Є ще B5200 - це сніжно-білий. Так що, що до душі, те й бери.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Лілю, а десь в неті мона перевірити ту інфу? я от шукала ніц не знайшла, автра ще в продавця попитаю. Білих маю цілу купу :)
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вилучені з продажу номери ниток

    Та власне я пошниряла трохи й на те виглядає, що це простий білий. Знайшла теж опис до якоїсь схеми, то там теж пише 100 - color white. :)
     
    • Подобається Подобається x 1