Викинути не можна врятувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ука, 21 Лютий 2011.

  1. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дуже дякую всім за поради, додала желатин, вийшов смачний торт)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    маю протермінований сир брі, його краще викинути, чи десь можна використати?
     
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @Sandoryk залежно, наскільки він протермінований - можна запекти його в духовці в листковому тісті - в неті є дуже багато самих різних рецептів як це робити і як гарно подати :girl_curtsey:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мені погано заквасився йогурт і тепер маю літр типу кислого молока, але такої сирно-йогуртовоі консистенції. Куди його притулити?
     
  5. dasha

    dasha Well-Known Member

    Зробіть з того галеретку, я писала на попередній сторінці, або спечіть типу сметанник чи кекси: на літр вашого йогурта - 2,5 стакана цукру, 4-5 яєць. Яйця з цукром з ваніллю збиваєте в піну, додаєте йогурт, то перемішуєте, додаєте 1 з гіркою ложку гашеної соди, і муку на око - має вийти як густа сметана. Або на 400 грам йогурта - 1 стакан цукру, 2 яйця, пів ложки гашеної соди, мука доки не вийде як густа сметана. На 170 - 180 градусів десь на пів години, я дивлюсь по тому, як згори запеклося. Кекси швидше десь хвилин 20.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    дівчатка,вибачте що впхалась сюди з хімією)
    маю протерміноване масло-спрей для загару , з захистом.
    десь до 2015 року був дійсний. ще поки не викидаю, бо думаю чи можна наносити при засмазі на ноги чи інші частини тіла окрім обличчя.та і ціна зараз дорогувата на них.
    маю більше половини, поки зіпсованим та хімічним не пахне. лишніх осадів нема.
    щось такого плану воно.
    [​IMG]
     
  7. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Farbovana ,якщо я не помиляюся,то читала пояснення,що то гарантійний термін закінчується,а користуватися ще можна,не зашкодить.
    Крем від засмаги аналогічно минулого року використала. Все добре. Діяв,реакцій не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Дівчатка, знайшла в холодильнику маскарпоне з терміном до 10.08, його ще можна їсти? тірамісу можна готувати, чи щось інше краще?
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Можна щось готувати, але відкрийте і спробуйте, чи воно не гірке . Можна приготувати брауні з маскарпоне: З особистих рецептів
    Там воно печеться і не так страшно отруїтись)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Кекс з ягодами і маскарпоне від @Маруся-мама спечіть. Смакота неймовірна.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    має бути нормальне. якщо є присмак - давайте у випічку (щоб пройшло темрічну обробку).
     
  12. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Маю трохи багато меду, питання куди його можна прилаштувати крім випічки, трохи додаю до печінки свинячоі в приготуванні, а решта куди дівати?
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в заправки до салатів або в маринади до м"яса (н-д курячі крильця в медово-гірчичному соусі:nyam2:)
    Пи.Си меду багато не буває, то всі знають з дитинства:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  14. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Мої хлопці дуже собі вподобали картоплю в медовому соусі. Такий цікавий смак звичайної страви.
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Маю гарбузове пюре, десь півлітри, з запеченого нарбуза. Гарно пахне, але трішки гірчить чомусь. Щось можна з того приготувати, але просте, бо є 8-місячна помічниця :)
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    Зробіть такий "енергетик -імуностимулятор ":girl_crazy:. 1 корінь імбиру (200 гр ) , 1 лимон великий 200 меду . Імбир з лимоном натерти на терці , додати мед можна збити блендером . Вживати по 0.5 чайної ложки прекрасно додає енергії , є профілактичним засобом від простуди і під час неї , афродизіак :girl_haha:. Не рекомедовано приймати алергікам (якщо є алергія на імбир) і гіпертонікам , піднімає трішки тиск.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

    Та це ж прекрасно! Мед і так не портиться (якщо туди нічого не попаде (вода, крихти хлібу)). Давати можна всюди куди цукор дається. Можна навіть варення зробити на меді, без цукру. Таке варення буде набагато кориснішим і смачнішим від звичайного. ( Відомо ж, що цукор знижує імунітет ). Особливо смакує мед з молоком теплим або з чаєм липовим (Давати мед можна до 60*).
    А у випічку, я б не радила, бо корисні властивості тоді мед втратить і при високих температурах може бути токсичним.


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То з лимону і цедра і сік, так?
     
  19. octavia

    octavia Well-Known Member

    І цедра і сік,викинути лише кісточки і білу основу та що під цедрою (якщо дуже товста ).
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можна "вітамінну бомбу" зробити: мед, грецькі горіхи, лимон, родзинки. Все перемолоти і їсти щоранку по столовій ложці натще. Отримаєте заряд енергії, вітаміни, захист від вірусок. Але вважайте якщо Ви алергик, бо все це досить сильні алергени.
     
    • Подобається Подобається x 3