Викинути не можна врятувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ука, 21 Лютий 2011.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Залежно від гіркоти сметани. Я би краще до дріжджового тіста ту сметану дала
     
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Yulia Lashkevich сміливо можете використовувати у випічку. Зі старої сметани дуже добрі оладки виходять. Булочки,пиріжки,сметанник,мафіни- це ті страви,котрі "стерплять" несвіжий продукт:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Маю питання до любителів різних сортів сирів. Подарували мені остеркрон (австрійський голубий сир), я за нього забула, сьогодні дивлюсь, строк придатності закінчується через 2-3 дні, а сама плісень стала якась ніби як велюрова, от думаю чи то він такий має бути чи вже "передорожчав"?
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    думаю, що така має бути. Я люблю сири з плісінькою, то зазвичай вона так й виглядає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Якось капнув мені на джинси віск, я так старанно відчищала його, що на місці воску маю наче протерті джинси, якось можна це виправити? Думаю може якусь наліпку - але переживаю, чи то не занадто по дитячому буде, плюс пляма не посередині ноги, а так наче трохи збоку
     
    • Баян Баян x 1
  6. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Ну можна ще щось мацьопке вишити, або стразик якись пришити, можна для "ніби так було" ще в інших місцях причепити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Маю невдало куплене ківі - тверде і не смачне. Що з ним можна зробити? варити в сиропі? Пекти?
     
  8. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Може воно ще не доспіле, залиште на деякий час то може ще дійде.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Поставте в темне холодне місце (не холодильник) на декілька днів, воно "дійде до кондиції". Таке часто буває як купляти ківі в кошику, я в підвал виношу, інколи і тиждень стоїть, потім робиться м'ягеньке і сочне
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    так, пробне яке лежало в хаті 4 дні з одного боку далі тверде, а з іншого підло загнилось...
     
  11. Osya

    Osya Active Member

    зваріть варення, з ківі дуже смачно(5 шт ківі і 1 банан порізати помяти мялкою + 1 ложка желатину, варити коли закипить ще десь 5-8 хв. І цукор, здається 100гр)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Теж таке купила недавно. Вичитала купу порад в неті, багато що попробувала і допомогло наступне: поклала до ківі яблуко і разом все закрила в поліетиленовий пакет, залишила в кухні на столі(в холодильник не класти). Через два дні ківі стали м'якші і трохи солодші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    напевно воно була пім'яте трішки або падало. Я також купила була тверді ківі, їсти не можна було. Стояли в кімнаті десь 5 днів, стали м'які і смачні. Але одне зігнило, але тому що воно падало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, маю грам 300 сиродавленої льняної олії. І вона вже мені згіркла. їсти так вже не можна. Як її використати? я ото подумала - може маски на волосся?
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Поріжте в крем до торта.
     
  16. PNL

    PNL Well-Known Member

    Робила йогурт, чомусь вийшов рідкий, хотіла робити торт бите скло, варто, чи вилити той йогурт...
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Більше желатину чи галяретки дайте(що у вас в пецепті) і робіть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Можна ще його підвісити як сир, як маєтп час, але не на марлю, а плотнішу тканину, то мала би трохи рідина вийти. Але як геть рідкий, то мабуть не варто з тим бавитись.
     
  19. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Зробіть на цьому оладки з содою/порошком до печива і тертим яблучком. Буде вам замість кефіру. Часом так роблю.
     
  20. dasha

    dasha Well-Known Member

    Підігрійте десь до 50 - 60 градусів желатин з водою (я беру пакетик доктор отікер на 100 мл води ) потім додайте 400 мл йогурта, або скільки у вас там є ,додайте цукор та збийте - вийде сметанкове желе. Можете ягоди після того як збили дати, вимішати - 15 хвилин в холодильнику, в мене виривають то з рук )).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1