Вії та повіки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Скорпіоля, 4 Вересень 2008.

  1. У мене до форумчан одна вельми цікава темка для обговорення.
    Одна моя подружка-однокласниця на днях розповіла мені про те, що не може користуватися тушшю, через спецефічні властивості організму. Адже після того, як вона тушшю хоч один день покористується, так зразу її вії починають випадати.
    Хочу запитати, як же можна цю проблему виправити чи усунути. Я знаю лише про спеціальну олійку, котра намащується на повійки.
    Може хтось зможе порадити ще щось. Можливо на форумі присутні лікарі-дерматологи,чи ж хтось зустрічався із такою прноблемою.
     
  2. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повії

    Назва теми цікава:haha: Прямо по Фрейду))))
    Я знаю, що намазують вії рициновою (вона ж касторова) олією.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повії

    Да, название очень удачное :) Я пока открывал то даже связь начал находить...

    А подруге вашей лучше тогда тушью не пользоваться, а то вообще лысой станет. Или пусть вместо Мери Кей купит другой бренд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повії

    погоджуся з Капітаном - або знайти нормальну туш, яка підійде для чутливої шкіри (гадаю, у вашої подруги саме в цьому проблема), або ж взагалі відмовитись від туші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повії

    Особисто я мазала вії звичайною ксторкою результат суперовий, потрібно помити кісточку від звичайної туші і зранку та ввечері я нанаосила її на вії. А щодо того що випадають вії, значить їй ця туш не підходить , нехай спробує іншу, або вона просто її не змиває , тоді вії і справді випадають , бо не дихають.
    PS. Влучніше у темі було б зазаначить повіки а не повії :)
     
  6. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вії й повії

    А я взагалі поки не знайшла туші якою б могла користуватися:). Хіба години на 2, до фотографії:). А так завжди очі дуже сльозяться і печуть, то я плюнула і без цього проживу. Хоча пробувала і відомі, дорогі бренди, але ефект той самий.
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    відповідь: вії й повії

    у мене була одногрупниця, у якої завжди були дуже гарно намальовані вії. колись я її запитала, шо у неї за туш. відповідь мене звалила "у мене алергія на будь-яку туш, можу користуватися лише "ленінградською", вона на бджолиному воску, подразнення немає, щей вії вкріплюються!". для тих, хто не знає, то такий радянський раритет у коробочці, лежить собі брикетик, поплювала, помазала гребінчиком, який додається, і ти мальвіна! плювання і гребінчик, на щастя, можна замінити ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вії й повії

    Ой ж ми вже наплювались в свої молоді літа... потім я перестала користуватись косметикою взагалі.

    А на те аби вії не випадали їх час від часу треба касторкою смарувати.

    Доречі, я чула по-телєвізії, що не можна шурґати пензликом/кісточкою в баньочці з тушшю туда-сюда, туда-сюда. Дівки вірять що так вони набирають більше фарби на пензлик, але насправді це не так. Як онтак шурґати то ви заганяєте в тюбік повітря і туш висихає і псується. Шурґання і туш не дружать!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Jolka

    Jolka Well-Known Member

    Відповідь: Вії та повіки

    Дівчата, порадьте, будь ласочка, хорошого майстра, якому можна довірити свої густі брови :) , щоби він надав їм гарної форми?! Так не хочеться йти на вар'ята до першого ліпшого салону...
     
  10. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вії та повіки

    Згадала, як мій чоловік поїхав у Москву і вирішив привезти мені туш. Зайшов у бутік і попросив гарну туш. Приносить йому панянка (зі слів чоловіка зовнішність - Барбі, мозок імбіцила, "Взгляд вникуда") туш Діор, ціна 200 у.о. Поряд з чоловіком стоїть співробітниця, що вирішила допомогти з покупкою.
    Ч:- А чому ціна така? Якщо поясните, чому вона коштує 200 баксів - купую!
    П:- Це Діор, ексклюзивна коллекція, шик. (ну, вагомі аргументи)
    Ч:- Скажіть, а за ці гроші, на скільки метрів вона вії видовжує?
    П:- ???... я не знаю...
    Ч:- Ну, підмітати дружина зможе...?
    ... співробітниця під прилавком, Барбі в трансі, чоловік іде у інший бутік і у нормального консультанта купує Лореаль Телескопік. :D :D :D
    Щось, коли він мені це розповів згадала пісню "Хлопай ресницами и взлетай" :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Смішно Смішно x 1
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    а я от хочу собі наростити вії. така краса. тільки погано що потім треба обережно, не потерти, не спати лицем в подушку :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    я теж хотіла б на літо.....це супер!!!! коліжанка має....
    Це класно не треба тушшю малювати щодня( а я з таких ) а на море то взагалі:y:
    доречі, в
    она нормально знімає макіяж молочком і спати теж без проблем....взагалі каже шо не відчуває що вони нарощенні
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    тогда наверно Надя (хозяйка), действительно дёшево, я там больше оставляла (наверно зависит от причёски) :xaxa:
    сама вот думаю наращивать или нет [​IMG], подруга вот нарастила - сделали как-то не естественно, ресницы выглядят как у куклы [​IMG], большой плюс конечно что тушью не надо постоянно пользоваться[​IMG], минус - если где-то ресничка в поездке отвалится не смешно будет [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    моя подруга нарощувала тільки до половини повіки( від середини до зовнішніх кутиків) виглядаж природньо і гарно...то все ще залежить яку густину вибрати і довжину,думаю якщо занадто то дійсно буде штучно виглядати.

    Навять якщо одна війка відпаде- це буде непомітно, там же кожна війка кріпиться окремо а не як в накладних віях- суцільно. Це то саме що нвтуральні віїї теж випадають і нічого
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    А скільки це задоволення - нарощення вій коштує?
     
  16. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    я слышала ~ 400 грн. (всё зависит от материала) + коррекция каждые 2-3 недели (половина суммы)
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    сума залежить від кількості вій, які будуть нарощувати. від 200-400 грн.Корекція половина суми раз на місяць( в реалі можна раз в півтора), а можна взагалі не коректувати, а відходити з тими доки не відпадуть всі:haha:))))))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    Катя так у тебе такі вії..огого!!!!Всім би такі. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    вот и сбылась мечта, плюнула на всё наростила реснички [​IMG] давольна как слон, сделали просто супер [​IMG], все кто меня видел после наращивания сначала думали что то мои, а некотрые спрашивали что это за такая новая тушь у меня (в Багире кстати тоже отметили на 5+, думали что я у них делала [​IMG]), за это чудо отдала 250 грн., девочка делает на дому у себя, также делает депиляцию и вроде как косметолог (не уточнила) [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Макіяж

    bast3t фото в студію, будь-ласка :clapping: