Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. MariaPol

    MariaPol New Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка! Моїй донечці зараз півтора місяця. Чи можна в липні-серпні поїхати з нею в Шацьк (і як мені берегти груди???)
     
  2. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Що Ви маєте на увазі? Від чого берегти? Щоб хто не вкрав? :)
     
  3. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    з березня годую доню на вулиці, до того ж ніколи не ношу бюзгалтера і ніц моїм грудям не сталось!!! тож вирушайте на відпочинок і ніц Вашим грудям не буде!!!
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2011
    • Креативно Креативно x 1
  4. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Хороша тема!

    З яким найменшим малюком і куди ви їздили? поділіться враженнями від поїздки, чи не було надто накладно і після поїздки ви не сказали - Та щоб я і ще раз - НІКОЛИ!
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    якщо я вірно зрозуміла - від переохолодження, від застуди.
    а взагалі - цікаво, бо я б дуже хотіла свого малюка всюди брати з собою, але кому не кажу - всі "снісходітельно" з мене посмізаються зі словами "ню-ню"...
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Сама б з маленькою дитиною наврядчи поїхала. Але чоловіком і Данилком ми їздили багато. В 3 місяці виїзд в гори на 1 день. Купались (всі) в гірській холоднючій річці. З грудьми все в порядку. В 4 місяці поїхали на відпочинок в карпати в пансіонат. Відпочивали тиждень і я реально відпочила, бо ні готувати, ні прибирати. В 1 рік вийшли в гори. В 1,3 відпочивали в горах з наметами. Ну а далі автомобільні подорожі, їх я навіть рахувати не буду.
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Думаю,шо якшо дитина на ГВ,то з нею можна їхати де хочеш хоч з самого народження. А берегти груди від переохолодження якось особливо нема потреби,пильнуватися але не більше ніж завжди) Минулого року Таюсі було чотири місяці і ми в Карпатах купалися в гірській річці,ні дитині,ні моїм грудям ніц не сталося).Хіба треба зважати на якість харчування мами,для мене було краще готувати для нас самим.
     
  8. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Тут я можу вам розказати. Малому було 2,5 місяці, то ми поїхали в Шацьк на тиждень. Було круто!!! Спить і їсть, спить і їсть. Потім ми приїхали додому і поїхали в Турку - гори, річка. Аналогічно без проблем. І загоряла і купалась
    Потім в нас було 5 весіль на 1 місяць. 1-ше - сину 3 місяці, спав в калясці в залі біля мене. Гості співали, а він спав :girl_in_love: На решті просто їздила додому годувати.
    На новий рік в Карпати - сину 7 місяців. Все супер, ще на циці, щось трошки давала зі столу попробувати. Так що ні сонце, ні сніг нічим не заваджають. :)
     
  9. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Моя кума їхала з 3-х місячною донькою з Нідерландів в Україну і назад машиною... а то не мало не багато 2000 км... то всі живі-здорові-не голодні- груди на місці.... зупинялися на довго тільки в Польщі, в мотелі, перепочити... то ж їдьте і не хвилюйтеся. Я їду із своїми дівками 22 червня на південь, до вересня!!!!
     
  10. Kobra

    Kobra New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    не вірю в те. що груди можна застудити, та й доведено що такого бути не може. З малим відпочивала і в карпатах і на морі. І все гаразд
     
  11. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Може трішки не в ту тему, але хочу запитати хто з мамочок у яких маленькі дітки живе в районі алтайських озер чи Бендери і має бажання гуляти з візочками і знайомитись з іншими мамами))) пишіть в приват)) ми з Марчиком будем раді новим знайомствам і спільни інтересам
     
  12. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Зі старшою - в 3 місяці поїхали кататися на Буковель. Було дуууже класно, каталася не довго, але так ніби останній раз, задоволення море, ще досі пам'ятаю. Дитина спала в візочку з татом весь час мого катання (брала 2х годинні абонементи). Після - давала в машині цицю тай всього. В пів року, в кінці травня, їздили по Закарпаттю - але було так собі - спала вже менше, на роверах, які брали з собою покаталися мінімально, по черзі. Робили "вилазки" на машині, бо погода була така собі - а мале спало добре в машині. В 8 доціних місяців вилізли ми (хай живуть слінги) на г.Парашку. Було не легко, але дуже вже скучила за гірськими краєвидами. Потім знов лижі і море - Хорватія в 1,5 років і Карпати... Карпати. Мріяла піти в похід по горах з палатками, але чоловік "не ходець", а самій без підтримки чоловічої якось надто екстремально. Тому... до кращих часів.

    З другим - плануєм поїхати після його місяця в Карпати до кінця літа.
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми всюди подорожуємо з дітьми. Вперше поїхали в Трускавець як Михасику було 3 місяці, по тому до Польщі в 5, а тоді вже Австрія, Італія, США, Франція, Канада, Ізраїль(то все до рочку) а про Маркусика вже й не пишу - США перший раз в 5 місяців, вся Європа. Мені з дітками подорожується дуже легко. Все залежить від того як настроєна мама, так і дітки в дорозі будуть почуватися. Ну і в нас є циця:)
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    сам кайф
    чим менше - тим легший:)
     
  15. MariaPol

    MariaPol New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ще одне маленьке (некоректне) запитання: хочу їхати в Шацьк. Ясно, що дитинка буде без підгузника. Коли попісяє - то не страшно. Що робити ... в інших випадках? Поясніть мені "зеленій".
    І ще - чи потрібно переодягатись мені в сухий купальник після води?
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    є підгузники для плавання...Не думаю що комусь буде приємно плавати у водичці поряд з каками
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А в мене є варіант поїхати кудись з малими, але один нюанс - самій :girl_cool: Тому дуже думаю-вагаюсь: я боюсь, аби після такого відпочинку в мене не було ще більшого відчуття втоми... Юстик ще не ходить, Златик - шило, за яким тільки бігати кудись треба...Певно, таки ще не час їхати самій з ними кудись... Чи ні? Розвійте хтось мої сумніви :girl_smile:
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    зовсім самій? Бабцю взяти нема як? Або ж підшукати компанію, подругу з дітками?
    Самій буде напевне і скучно і важкувато...
     
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Златка, думаю то повністю самій нереально, моя Іра в 2,5 на морі абсолютно не хотіла сама ходити, або тікала, а ще з 10-міс дитиною на руках-то буде невроз на 2 день, імхо. Проси маму скласти компанію :)
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А в нас зараз з чоловіком гризня нарахунок відпочинку- він хоче їхати машиною, а я б краще вибрала варіант літаком.Він не хоче ніяких готелів з All in , а я б прилетіла, повалялась 2 тижні і полетіла назад.Не тому що я дуже полюбляю такий відпочинок, а власне через меншенького...буде старшим( хоча б рочки 3) то можна і на машині " вокруг света", а зараз щось не дуже уявляю собі такий відпочинок