Відпочинок з дитиною - так чи ні?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Nery, 18 Вересень 2009.

?

З якого віку можна лишати дітей і їхати без них на відпочинок?

  1. будь-коли, якщо нема ГВ

    8 голосів
    3,1%
  2. від 6 місяців

    1 голосів
    0,4%
  3. від 1-го року

    9 голосів
    3,4%
  4. від 2-ох років

    12 голосів
    4,6%
  5. від 3-ох років

    13 голосів
    5,0%
  6. від 4-ох років

    6 голосів
    2,3%
  7. від 5-ти років

    3 голосів
    1,1%
  8. від 6-ти і більше років

    2 голосів
    0,8%
  9. не можна залишати взагалі. найкращий відпочинок - разом з дитиною

    127 голосів
    48,7%
  10. коли підкаже материнське серце

    80 голосів
    30,7%
  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ні, Болгарію не хочем. Туреччина теж якось не особливо приваблює... От Греція і Іспанія чи Хорваті, то так. А в вересні там як? Ціни трохи падають, і чи погода не захолодна? Ой в мене вже голова вспухша з того всього. Вроді вибір величезний, а вибрати неможу...
     
  2. Popi

    Popi Well-Known Member

    В Греції буде найтепліше
     
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    І ще, хто знає, зорієнтуйте пліз по цінах на їжу в Греції/Іспанії/Хорватії. Скільки буде 3-разове харчування з людини в день в кафе приблизно? Так +-, щоб я орієнтувалась. Бо ми дуже давно були закордоном на морях і все давно там змінилось... Тому навіть приблизно не можу прикинути
     
  4. Popi

    Popi Well-Known Member

    Все включено не розглядаєте? Бо ми тільки так і їздимо. Один раз були що іжа не входила, то для мене капці. Особливо у ті дні коли нікуди не їздили на екскурсії
     
  5. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ну все включено, як на мене в Туреччині добре. А от в Іспанії-Греції... Не знаю. Може я не те все включно мала, але у відрядженні мене олінклюзів зовсім не "впер". Я б так їсти встрелилась весь відпочинок. Тому я зараз шукаю якісь може апартаменти коло моря, а їсти будем в кафешках. Бо те, що пропонують турфірми наразі мені щось не дуже. Буду ще дивитися звісно, але я не дуже люблю прив"язувати до їжі в готелі, бо як десь їдеш, хочеш і щось інше спробувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Popi

    Popi Well-Known Member

    Ну ми берем все включено бо ідемо мінімум на 14 днів. І кожного дня десь іздити надоїдає. Ну і все включено не суперечить кафешкам. То як кому, але нам такий варіант якраз.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Багіра, а може везіть, що можете, з продуктів з собою? Позакручуйте вдома якісь овочі, фрукти, та й м'ясо можна, якщо вмієте...розумію, що то ящик добрий вийде, і виглядає трохи так "оригінально":girl_crazy: але якщо для вас це основний стримуючий фактор...
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    В мене молодша доня абсолютно не їла готових кашок/пюре... В рік (без кількох днів) їздили в Крим. Їхали машиною. Без кондюка (мій ніс з ним не дружить). Ще й з пригодами. Брала з собою перемелені крупи. Запивали все циьою. Готувала на бутильованій воді. Повністю готувала всю їжу сама. В 2р. (також без кількох днів) їздили в Болгарію (також машиною). Зупки в місевих кафе дітям не смакували. Я не такі гострі готую. Перше і каші готувала сама. Часом в місті щось докуповували.
    В майже 3р. (в квітні)літали в Єгипет. Бронювали за добу до вильоту і летіли з Києва. Тому ціна була прийнятна. Зекономили і на номері. В готелі великі стандартні номери. Без проблем доставили 2 ліжка і було ще повно місця. В готелі дуууже якісна їжа. Після цього Єгипет виріс в моїх очах. Завжди боялася з дітками туди літати. Боялася неякісної води питної, погано помитих овочів, води в басейнах. Чомусь вважала, що з дітками в Єгипет їхати ризиковано. Прийшлося забути, що Червоне море- наша з чоловіком любофффф:girl_dance: Тут якість і асортимент їжі, сервіс був на рівні Туреччини. Я 5-зіркові порівнюю. І готель був з комплексу 3готелів. Можна було повністю користуватися інфраструктурою, ресторанами, басейнами, дит. майданчиками 3-х готелів. Тому було досить цікаво. З іжею- просто супер. На стільки все швидко і легко травилося, що я йшла на обід вже голодною, хоча снідала кілька разів. (п.с. плаваю багато, особливо в Червоному морі) А шлунок в мене дуууже чутливий. Єдиний недолік- вітряна бухта. В період вітрів буде некомфортно. Біля берега мілко. На корали ходили плавати з понтону. А там глибина порядна. Але є рятувальник)
    Так що ми відпочивали з дітками різного віку. Ніколи не планували відпочинок наперід. Завжди збиралися 3дні максимум. Діти голодні не ходили) Магазини є всюди. Якщо дитина їсть баночне харчування, то голодними точно не будете. Старшому в 1,9р в Туреччину брала Кашки від 1р. (вже назви не пам'ятаю). Коли нічого не хотів їсти, то їли кашу і потім заїдав перекусами.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Як на мене , все включено - не цікаво.
    Все включено - то велика їдальня, соєва ковбаса і сир, спагетті, стандартний набір страв, що навіть не ясно, в якій ти країні...
    А малі кафешки/таверни - колорит, місцева музика, традиційні страви місцевої кухні... Все красиво подане на тарілці, а не черпаком з загального казана...
     
  11. VERO

    VERO Well-Known Member

    А для мене, мамочки двох діток, ще і як цікаво. Точно знаю, що діти поїдять. Як не одне, то друге. Все якогось овоча, фрукта, м'яска чи рибки. І не буде такої ситуації, що чекали 20хв на страву, а дитині вона не сподобалась. І вже час сну. А діти на морі втомлюються швидко. Чекати ще 20хв не зможе. В хороших готелях все включено- далеко не лише сир, спагетті. Вечері люблю найбільше. Особливо, якщо є компанія і жива музика. Взагалі, від коли з'явилися діти, почала більше любити пасивний відпочинок, на скільки він реальний. Бо давно забула, як це просто на пляжі полежати. Раніше з чоловіком носилися по цілому місті, вишукували корали, пляжі... А тепер- максимум комфорту і мінімум різного напрягу на свою голову)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мені колись теж було нецікаво. Але тоді ми ще відпочивали без дитини. І могли їсти що хоч, де хоч і коли хоч.Обідали в одному містечку, вечеряли- в ресторані другого . З малою дитиною я би по різних кафешках не ризикувала харчуватися. ТОму хороший "олл"- саме те. Завжди є з чого вибрати. Коли на кожню трапезу є вибір риби, курки, перепілок, рису , картоплі, макаронів в десяти варіантах, овочевих рагу і т.п.- то проблеми нагодувати дитину немає. Не хоче того їсти? Не проблема- пішов взяв інше. Та і одна справа щодня "тестувати" на дитині іншу кухню іншого закладу , а інша- вибирати з кухні закладу "олл", де все-таки хоч якось дбають за свою репутацію. Чесно кажучи, з малим ми жодного разу не їздили так, щоб спонтанно планувати харчування по різних закладах. Ну і самому готувати на відпочинку- то вже не для мене . Коли харчування є "олл", то тут ти принаймні маєш ще один вибір- якщо хочеш, то можеш в любий момент собі піти в любий ресторан і не прив язуватися до трапези в "оллі". Тобто є гарантоване харчування з вибором + ще вибір за власним бажанням якщо захочеться чогось іншого. А якщо би відпочивали лише вдвох, то я би обрала собі знову "дике" харчування і різні заклади
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Може, мені везе на кафешки, але в Чорногорії мені було смачно, в Греції - і мені, і доці в таверні страви супер були. І тепер Закарпаття і Будапешт - все добре.
    Згідна, що для гучної компанії All- це зручно ;)
    Умови відпочинку кожен вибирає посвоєму. Переважно навіть друзі вибирають різний відпочинок - кожному своє
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Коли все включено, це справді класно бо ти не привязаний до часу, їжа є цілий день, ну і різноманітність страв також. Тому по любе, щось можна вибрати. З дітками завжди розглядаю тільки такий відпочинок. Ну і за тих 10-14 днів ніхто з голоду не вмре, ну дійсно можна завжди щось підібрати.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а є де поїсти за межами самого курорту? В селі є пристойні кафе?
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    чесно ми нікуди не їздили, та й їхати трошки є шмат дороги, щоб попасти у цивілізацію) в одну сторону через ліс одні ямиська
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а скільки тоді закоштує там харчуватися? На трьох?
     
  18. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Визначились ми з відпочинком. Хух. Наразі це точно Хорватія. По готельчиках сподовся один в містечку Млини. Там хтось був? Як пляж для діток? Вагаємось між тим, коли їхати. Є варіанти з 20 чисел червня по 10 липня, або вже в вересні. Але переживаю за температуру моря. То ж Адріатика, чи не буде в червні захолодно ще? А в вересні може сама погода трохи попсутися... Хтось може щось порадити
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    ціни не є аж такі високі, на сайті у них є меню, там можна зорієнтуватись ( сніданки включені). На території 3 ресторанчики з приблизно схожим меню. Харчувались у "Голодній форелі".
    Можна було спокійно взяти мультиварку і продукти та готувати самим ( це якщо обирати котедж)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Можливо не зовсім сюди(якщо не сюди то перенесіть пост). Хто перетинав кордон в Польщу з дитиною до року? ( маю на увазі не власним транспортом).Напишіть свій досвід, які були складнощі і що потрібно мати з документів?

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk