Відпочинок з дитиною - так чи ні?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Nery, 18 Вересень 2009.

?

З якого віку можна лишати дітей і їхати без них на відпочинок?

  1. будь-коли, якщо нема ГВ

    8 голосів
    3,1%
  2. від 6 місяців

    1 голосів
    0,4%
  3. від 1-го року

    9 голосів
    3,4%
  4. від 2-ох років

    12 голосів
    4,6%
  5. від 3-ох років

    13 голосів
    5,0%
  6. від 4-ох років

    6 голосів
    2,3%
  7. від 5-ти років

    3 голосів
    1,1%
  8. від 6-ти і більше років

    2 голосів
    0,8%
  9. не можна залишати взагалі. найкращий відпочинок - разом з дитиною

    127 голосів
    48,7%
  10. коли підкаже материнське серце

    80 голосів
    30,7%
  1. Nery

    Nery Well-Known Member

    Щойно мала розмову з подругою, яка надихнула мене на створення теми
    Ми збираємося в Карпати на вихідні, сім"ями з дітками, відпочити, повітрям свіжим подихати:girl_smile:
    Так от, мене цікавить підйомник, хочемо з малям піднятися на Тростян, погуляти на горі, шашличка там пожарити. Подруга-категорично проти ( її малечі рік і чотири місяці) -каже що це небезпечно для дитини, там висота яка на підйомнику, а якшо впадем і т.п...Я аж подумала, шо я погана мама:girl_cool:, хочу дитину наразити на таку небезпеку! Хоча сама про таке навіть і не думала...Знаю, що багато хто з перших днів їздить з дитиною всюди, і за кордон на відпочинок літаком ( що набагато вище ніж Тростян ;) ), і хоча я не є аж така рискова мама, вважаю, що висота в горах дитині не зашкодить, а про небезпеки просто думати не варто.
    А ви як? Цікавить думка щодо цього питання наших форумлянок, не тільки що гір стосується, а взагалі, активного відпочинку з немовлятами і маленькими дітками - як ви до цього відноситеся, що варто, а що ні? :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    можливо, ваша подруга боїться саме підйомника. бо таки півторарічна дитина юркіша і більш непосидюча ніж семимісячна; і раптом вишмигне з рук...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Можливо ви й праві, хоча і у мого шило в одному місці :), просто його може втримати легше. Але ще більш юркі 3- і більше річні діти, яких батьки вже беруть з собою на лижах-санках кататися на гори, і в них того питання просто не виникає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Я реальний приклад такого страшка. Минулого літа, малому був рік, то я категорично відмовилась їхати на море, бо то дорога, дитина і т.д. Їздили максимум на озеро в Миколаїв. Цього літа вже їздимо багато, літали на море. Саме головне я як подивилась з якими маленькими дітками люди відпочивають, деякі навіть з двома і старша дитинка така наприклад як мій, а маленьке взагалі до піврочку, то я зрозуміла, що то я таке страшко зашугане.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    я зовсім не проти активного відпочинку з дітьми, тільки за
    але на ту крісельну дорогу на Тростян (якщо ви про неї) з дитиною би не полізла
    я вже там колись сиділа зимою півтори години поки її ремонтували
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Дякую за попередження, але ті крісельні дороги всі такі непевні, не тільки на Тростяні, на жаль...
    Питання якраз в тому, що все непевне, не знаєш, що може статися- чи то на підйомнику, чи в морі-озері, чи в тому ж літаку. Так може не варто наражати на небезпеку малесеньку дитину? Чи все-таки не думати про те, що та небезпека є , і просто жити повноцінним життям разом зі своєю дитиною вже з її народження?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    І ми збираємось в Славськ. Нашому малому зараз 6,5 місяців. Чесно кажучи навіть не думала про то, як будемо підніматись на Тростян....аж задумалась щойно. Напевно посаджу малого в рюкзачок , тай поїдемо.
    Взагалі я прихильниця активного відпочинку з дитиною. Куда я туда і маля. Ми вже і в Шацьку побували в 4,5 місяці і ще туда плануємо поїхати ,тільки б погода хороша була. І на озеро влітку пару раз їздили, і до лісу ходили, і на шашлички . Малий задоволений,проблем ніколи не виникало.
    Але то напевно і від мами залежить, бо то я якась непосидюща , щось зовсім дому не тримаємось, все би десь їздили та льотали :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Я думаю, що варто зважити на характер дитини, на її рівень збудливості та емоційність. Якщо дитина адекватно переносить зміни середовища, велику кількість людей, не боїться, то які можуть бути перешкоди для активного відпочинку?
    Наприклад ми, знаючи, що наша Тереза терпіти не може, щоб її підкидали, гойдали, гоцали, до певного віку не катали її на атракціонах в парку - навіщо нам потім безсонна ніч? Натомість наші знайомі вперто не хотіли зауважувати, що їхня дитина погано переносить такого типу стреси і ще й навмисне створювали такі ситуації. Потім щиро дивувались, чому дитина така надьоргана.
    Загалом, дітки до року непогано переносять дорогу, бо переважно сплять. Гірське повітря гарно впливає, оздоровлює, головне не допускати переохолодження, бо вже таки осінь. А так...всього боятись - з дому не виходити, ну нє?
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Знайомі дивуються, що ми їздили зі старшим на море, коли йому було 10 місяців. А ми тоді провели найчудовіший місяць в Криму! Досі згадуємо, як нам всім сподобалося. Ми тоді об"їздили пів-Криму по екскурсіям, малий чудово почувався у візочку-тростинці.
    Цього року їздили вже з двома дітками в Крим. Меншому був рочок. Три тижні проминули дуже швидко, зовсім не хотілося вертатися. Знов їздили по екскурсіям. Менший був або в візочку, або в ЕРГО.

    Не бійтеся подорожувати з дітками!
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Ой, я тільки за активний відпочинок, ми дуже любим гори і їздим туди по три а то й чотири рази за сезон, малого возили з собою починаючи з 3-х місячного віку!
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Ми вже приїхали. На кріселці так і не піднімалися, бо в неділю мали дуже насичений день і без того, а в понеділок вона вже не працює :sad:.
    Але я зробила висновок, що сходила б на неї, бо нічого страшного тут нема.
    Дитина, до речі, дуже легко перенесла дорогу( ми вже й раніше їздили на такі відстані, то я сильно і не переживала), а там - радості не було меж! Я такого радісного сміху від малого ще не чула, як коли ми лазили по горах, борюкалися в травичці, а як кидали камінці в річку - то взагалі! :)
    Для себе я висновок зробила- нема чого переживати, що має бути, то буде. А обмежувати в чомусь себе і дитину не варто, потрібно розвивати її змалечку, всюди брати її з собою, тоді малюк ніколи не буде тягарем для батьків.
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Я - ЗА всіма руками і ногами! Єдине, вважаю, мама має визначити, наскільки має бути саме для її дитини той відпочинок активним. У мене чоловік любить авто, вдома книжку почитати, позасмагати, а от десь гуляти чи на лижі - не дуже :sad:(( Нічого, привчимо! Я над цим працюю :)
    Місяць тому був на стадіоні "Україна" фест "Гоголь Борделло" . Кажу чоловікові - беремо малих. А день перед тим у нас на Личаківській було чути, як на Зеленій на "Україні" проводять репетицію :) Муж мені - "Ти чуєш, який звук, аж сюди чути, а що там буде ?!?!" Я все-таки наполягла. Було суперово! І звук був нормальний, і малі так натанцювалися - під РОК!!!! Мала особливо скакала так, що всі зглядалися і тішилися :)) А от в Карпати ми останнього разу з'їздили не дуже вдало:sad: Приїхали на Буковель, щоб на підйомнику піднятися, в малого підскочила тепература - і ми взяли курс на Львів :sad:(((
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Ой! Я вам зараз розкажу про наш активний відпочинок. На канатну дорогу я так і не наважилась, бо то таки дитина, а безпека там нікудишня! Як зупинять і сиди там півгодини, а як я малому поясню, що не можна вийти????
    Отже. В 3 міс були в моїх дідуся і бабці на Тернопільщині аж за Залізцями, потім через 2 тижні поїхали в Шацьк (найспокійніший відпочинок, який в мене був - мале спить, а ми шашлик смажимо, купаємось, загоряєм...), приїхали і на наступний день в Турку до друзів. На Новий рік (малому 7 міс) на Закарпаття святкувати.
    Цього року практично та сама програма. В Шацьк були (вже не так спокійно, бо малого всюди повно було!) в Турці були і в Мукачево з"їздили, де мому жуку малому дуже сподобалось.
    Взагалі вважаю, що все залежить від батьків! Я не прихильник піших походів в гори, ночівлі з палатками і т.д. А все решта прошу дуже і дитина не завада! Інакше б поїхала мозгами зовсім!
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Тю, ми подорожуємо від масіних 2 і пів місяця, були всюди, і в Криму, Києві, два рази за кордоном. Проте, що разу по іншому. Коли були в Карпатах в 2,5 місяці я на пійомник не пішла, бо все таки зміна температури там десь біля 10 градусів, правда це було на Захарі Беркуті. В мене дитина активна, тому уникаю довготривалих і нудних, читай одноманітних процедур, а якщо дитинка спокійна -чому б і ні. Тут потрібен суто індивідуальний підхід.
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Ну на Захар Беркут я б і сама не піднімалась на крісельці,не то що з маленькою дитиною. То дійсно ну дуууже довго, я коли перший раз піднімалась то троха знудилась :girl_in_dreams: Дитину там по дорозі дуже не розважиш, хіба їсти захоче ,то можна цицею погодувати :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Я була впевнена, що з малим буду їздити всюди-всюди. Ал евін такий непосидючий, що не виходить його нікуди брати - більше змучешся ніж відпочинеш...
    А взагалі я - за активний відпочинок, але щоб безпечний для дитини. Надіюся, що хоч на наступне літо вийде поїздити:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    а ми захворіли :girl_sad:, і тепер всі в один голос, що це від зміни клімату, от і будь мудрим
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    Ми напевно тут самі мобільні :) Марковий паспорт вже має більше штампів ніж в пересічного українця :) Про подорожі Україною вже навіть не говорю, бо мені самій важко згадати де ми тільки не були. За океан і далі по Європі літаємо, якщо ближче їдемо автом. Вже до того дійшло що як тільки ми сідаємо в машину дитина питає - куди ми їдемо? І відповідає - нє, їдемо до готелю!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    а ми в серпні були на Захарі Беркуті, я ДУЖЕ боялась того підйомника, і який був шок коли бачила там маленьких дітей, та і трохи старші з велосипедами.. корочє, я була здивована. а сама від страху головою вдарилась, коліна забила, шльопок порвала, в чоловіка так вцепилась що і в нього потім шорти порвались коли випригували, а шия затекла.. бо висоти боюсь.
    сама єлє здужала а з дитиною... :) нєєєє.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Активному відпочинку з малятками - так чи ні?

    до 6 місяців нам з дитиною трохи незручно було в машині бо не мали автокрісла.Але з приходом останнього :) все помінялось - їздимо з задоволенням. в півроку літали в Туреччину - все було супер, всі задоволені і відпочивші.Але думаю тут кожен дивиться сам - що одній дитині добре, ще не показник для всіх.
    Зараз нам 9 місяців хочемо в Єгипет, але думаємо як вирішити питання харчування дитини, в Туреччинні було просто - мамине молочко і все.
     
    • Подобається Подобається x 2