відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Сьогодні горять вильоти з Києва в Китай, Туніс, Єгипет... на найближчі числа, особливо 26.08.
     
  4. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,а був хтось цього року в Ulusoy kemer holiday club? Цікавлять відгуки про нього.
     
  5. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Іноді хороша,тверда четвірка ще фору простій 5*дасть.Треба відгуки читати,щоб не проколотися.
    Стосовно Белеку мені казали, що там 4*слабенькі
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А розкажіть мені Ваш алгоритм дій, якщо більш-менш оприділилися з готелем/готелями і датами, де і як моніторити ціни? Просто маєте перевіреного агента чи обдзвонюєте турагенції (які саме тоді основні)?
    І читаю тут за знижки, щось нам ніколи її не робили, то треба якось спеціально за неї просити?)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Miss Sixty Тре6а уточнити, хто з туроператорів його продає. Вибрати з них підходящі варіанти (виліт з потрібного міста, пілотна програма, хороший авіаперевізник...) і просто постійно моніторити. Ціни можуть змінюватися по кілька разів на день, особливо ближче до вильоту.
     
    • Креативно Креативно x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А де можна уточнити хто продає? І потім на сайті того туроператора моніторити, так?

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Miss Sixty В турагентів є така прога, що показує. Може хтось надасть таку інфу. А Вам треба переглянути пошуки туроператорів. Подивіться, в кого вильоти раз на тиждень, для прикладу, а шукаєте тур на 10, або вильоти пізні і раннє повернення (багато втрачаєте часу в готелі) або авіакомпанія не подобається... їх відкидаєте. І моніторити найкраще на сайтах туроператорів, де завжди найактуальніша інфа.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Белеку є лише 5 готелів 4*. Вони реально жахливі. Белек будувався як штучний курорт під 5* готелі. Наприклад, 4* Белеківський "Белкон"- просто сарай на 3 лінії під теплицями і смітниками і з доїздом на пляж.
    В Туреччині багато 4* готелів дійсно є значно кращі за деякі 5*. Але лиш не в Белеку ( там хіба їх Крістал Вотерворлд чи Майя, але і то краще тоі 4* в іншому регіоні пошукати)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми два дні назад повернулися із Туреччини. Обирали-обирали і вирішили-таки зупинитися у Кarmirresort@spa. Кемер, Гейнюк. Я залишилася дуже задоволеною. Основними вимогами були чистота і ще раз чистота, у готелі та особливо на кухні. Їхали із хворими шлунками і дуже переживали, щоб ще чого не додати на відпочинку. Готель дуже ретельно прибирали. Номери були чисті до блиску, я лиш як приїхала, відразу у ванну, чи нема, бува, плісняви :) Мій менший почав вночі пісятися, припускаю через вечірній кавун, але постіль змінювали щодня, з цим не було жодних нюансів. Кухня була смачна, був вибір і дієтичного харчування і звичайного. У мене навіть стілець налагодився. Ніхто не мав розладів травлення, хоч ми дуже до них схильні. Єдине, не було дитячого харчування, як такого. Типу блендера, пюрешок, стерилізатора. Але ми вже великі, нам не актуально.
    Мінусом можна вважати те, що готель знаходиться на 2 лінії, щоб дійти до моря потрібно переходити дорогу. 100 м. Водії на зебрі зупинялися неохоче. Тримала малих за руки. Ну і мінус від чоловіка - слабкий нет в лоббі :)
    Ще відмічу, з плюсів, водні гірки, і безліч активностей для дорослих: аквааеробіка, водне поло, зумба. Мені було цікаво. Дитяча вечірня анімація слабенька або я чогось не розумію. За 7 днів лиш 1 раз приїздили каскадери, це дійсно було цікаво.
    Із відпочиваючих переважали турки, румуни та болгари. Російськомовних було, на диво, не дуже багато. Не бачила п'яних чи неадекватних туристів. Переважно сім' ї з дітьми.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Volik

    Volik New Member

    @сніжна підкажіть будь ласка, якісь хороші бюджетні готелі 4 чи 5 у Сіде. дякую
     
  13. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Минулого року в Туреччині (Кемер) я теж з малим потрапила до лікарні на три дні. То лікування все покривала страхова, але були такі ліки які докупляли самі, то по приїзду у Львів страхова компенсувала нам витрачені кошти, основне чеки мати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member



    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не зовсім. В Туреччині заборонена нелегальна здача житла. У них є автоматизована система реєстрації,, де має зареєструватися кожен власник житла, який здає його в оренду. Кожного постояльця- реєструвати в поліцейських орагнах і сплачувати податки як особа, що здає житло в оренду. Тоді питань нема. Здають в основному черех сарафанне радіо,часто клієнтв шукають наші ж співвітчмзниуи, які живуть в Туреччині і мають з того копікйку або можна укласти угоу з управляючою компанією і вона буде займатися усіма питаннями здачі житла.
    Здавати можна. Лиш треба бути зареєстрованим в їх спец. системі+ реєструвати кожного гостя в поліції+ сплачувати податки
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Таки і в нас справдився негативний досвід з Азур еір.
    Затримали нам вчора виліт на 12 год в результаті. При тому що перший раз ми прийшли вже всі реєстрації і перевірки і чекали вже біля воріт. Представник вийшов до нас лише за півгодини до вильоту. Потім ще довго чекали поки організують автобуси для 300+ людей, поки організують коридор, щоб митники скасували печатку. Багаж не првертали, лише ручна поклажа (для таких форсмажорів готуйте все необхідне з собою, якщо ви з дітьми). Анталійські зали очікування то окрема тема. Завезли в пафосний "кремлівський" готель неподалік перечекати 5-6 годин, поснідати, пообідати. Номерів не давали. Всі туристи окупували лаунж зони. Потім знову автобусами в аеропорт, знову реєстрації, перевірки і знову очікування біля воріт без будь-якої інформації. Ніхто нічого не знає, ніхто не виходить до нас. Спочатку посунули на 15 хв рейс, пройшов вже і той час - тишина. Ще півгодини і аж тоді почалася посадка. Загалом вдруге зайшли в аеропорт в 15 десь, вилетіли о 18.45. Заплановано було на 6.30.
    Версій було багато, і "офіційних" і сарафанних. Забрехалися трохи. Інформаційного супроводу ніякого.
    Так зрозуміли, що нічний з Харкова по якійсь причині перенесли, а він мав нас везти на Львів і зі Львова вертатися і потім знову до Харкова. Тому всі ці і були затримані.
    Але якщо так, то ще мали можливість вночі повідомити, перенести трансфер, дати в своєму готелі виспатися, а не возити по Анталії туди-сюди.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас Пегас.
    Але у всього літака були різні туроператори.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Miss Sixty, ого нічого собі! Нам затримали рейс на пів години, то я вже переживала. Але ми ті пів години ще в готелі чекали, хоч вже і автобус за нами приїхав. Співчуваю, бо уявляю як то важко з дітьми ту дорогу перенести.
    А в якому готелі були, і яке місто Туреччини?
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    За допомогу у виборі регіону і місця відпочинку дуже вдячна цій темі і особливо дописам @сніжна
    Дуже нам сподобалося у Кіріші (Кемер).
    Щодо готелю ми були в PGS Kiris - все було класно, але є один нюанс по номерах, тому радити його не буду. А от територією, обслуговуванням, прибиранням, харчуванням і особливо пляжем я задоволена. Ми перейшлися по всьому пляжу Кіріша (крім Макс Роял - туди не пустили, хоч я пробувала розказувати про їхній закон громадських пляжів, але турок не розумів англійської) то зі всіх мені сподобалися Альва Донни і Акки, правда в Акки менший, ніж наш. А от пляж від Лімак Лімра не сподобався.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2