відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    все залежить від вартості. Бо цей готель і колись був непоганим. Там навіть баночне харчування для малюків було.Але зараз трошки вже "подустал". І по харчуванню гірший. Все залежить від ціни, яку за нього оплачуєш
    --- дописи об"єднано, 8 Серпень 2019 ---
    з його мінусів- пляж. Особливо, якщо з дітками. Розташований не в самому Бодрумі, і особливо за межами готелю поруч нічого немає. Та і краєвиди там "не дуже", порівняно з іншими районами того регіону. Загалом, цей готель - по факту відповідає 4, а не 5*. І розрахований в основному не на іноземців, а "нашого" туриста. Враховуйте, що Егейське море холодніше Середземного, а цьогоріч взагалі досить порівняно "свіже" навіть у серпні. Хто любить дуже теплу водичку- то цьогоріч не особливо радує Реально зараз є +23 в Бодрумі. Але вона тут рідко вище 25 узагалі піднімається
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @сніжна, а що Ви можете сказати про Paloma Foresta Resort? Це Бельдібі. Зокрема мене цікавить, чи дуже поганий вхід в море, зокрема для 4-5 річних дітей. Читала, що там великі каменюки, але чи насправді проблематично заходити в море, чи просто не комфортно?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо розглядаєте Белек і є на ваші дати, можете ще оцей глянути у вашій + - пошуковій ціні - Belis Delux Він має дуже добре харчування, включаючи навіть баночне для діток. і як для Белеку- має і зелену територію. От нещодавно тут були знайомі з 2 дітками і задоволені .
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2019 ---
    На самому пляжі- насипний пісок . велике каміння у воді . Не галька. Дорослим і з пірсу простіше заходити. З берега - ну кому як: кому некомфортно, кому незручно. Реально каменюки. Діткам інколи незручно, бо як є хвильки, то на тих каменюках важко зайти чи вийти з води. Дорослі з пірсу можуть спускатися одразу на глибину.В Бельдібі 90% пляжей не розчищені.Максимум - засипають піском частину пляжу,де лежаки
    мережа Палом непогана, але не цей готель. Він свою ціну не виправдовує. Багато з Палом років 2 тому змінили менеджемент і стали гірші.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дивились, нема на наші дати...
    Ще якісь Дельфіни нам пропонували, але щось відгуків мало, а ті що є, то не дуже.
    Якось так...
     
  5. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Щось дізналися більше про цей готель? Я також його розглядаю, відгуки якісь неоднозначні. Лякає те, що в ньому багато номерів, відповідно людей, дітей - боюся натовпів в ресторані і т.п. Які ще готелі Ви розглядали? Бо бачу, що в нас схожі смаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я незнаю які саме камені там при заході у воду в бельдібі, але пригадую як колись попадала ще в Криму на такі пляжі , то каміння у воді просто слизьке, і якщо на дрібнішому того ефекту нема, то на грубому босою ногою просто важко встояти. А ще як хвилі похитують, то можна і впасти. Я думаю то не для дітей.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Та я дивилася на різні і всякі, були націлені на Кемер, а потім зрозуміла, що мені потрібно недалеко від аеропорту...
    Гляньте на цей готель, Bellis Delux, може він вам підійде. Кажуть добрий.
    Знайомі були в Лара Барут, дуже задоволені, але це не наш бюджет.
    Бельбі я не розглядала через каміння в морі
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я так само починала з Кемеру, дійшла до Белеку, по дорозі відкинувши Бельдібі через каміння)))
    Bellis Delux дивилася, немає на наші дати.
     
  9. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @сніжна, порадьте, будь ласка. Якщо робити вибір між цими трьома готелями: Papillon Belvil Hotel, Queen's Park Tekirova, Alva Donna Exclusive, то який краще обрати?
     
  10. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    АЛВА Донна зараз кажуть ціна не відповідає якості, тому я її відкинула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Про Папілон теж пишуть, що ціна зараз не відповідає якості :sad:
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вони різні. і все залежить від ціни та регіону, який хочете. Папілон в Белеку. сам по собі непрганий по харчуванню, пляжу. але він знаходиться на території, де за межами готелю взагалі нема куди вийти. Навіть в магазин Тільки в готелі сидіти. Це сімейний готель і купа діток.. І тут вже залежить, чи готові ви за нього платити ту вартість. Зрештою, які по іншим готелям. Все заежить від ціна= очсікування. Бо оплативши тур в один і той же готель в 2500 дол. і в 4000- враження будуть різні :)
    В Алва Донні Ексклюзив відпочивала компанія з моїх друзів. Усі з дітьми. Як таких особливих зауважень не мають, але оскільки оплатили тоі за нього завищену ціну, то ще раз туди не горять бажанням їхати :) Готель має компактну , хоча і гарну територію, трохи вже "убитий" номерний фонд і як для Белеку- не дуже добрий пляж ( тут пісок-галька і не плавний як для Белеку перехід глибин)..
    В Квінсі була я, були мої друзі. Тобто загалом- тричі в різний період. Всім сподобалося. Я не маю особливих зауважень, але тоді і ціна на нього була хороша. Зараз- не моніторила. Тут невелика зелена територія, до пляжу близько все розташовано. Харчування без омарів, але досить непогане ( я би сказала так - стандарне для хорошого 5* готелю не лакшері класу. Різне м ясце, різна рибка....Хороший пляж, бо насипний пісок на березі, хоч захід у море крупногальковий. Навколо лежаків там є такі кабінки, щоб повністю сховатися в тіньок. . Є гірки. Ну і основне- це краєвиди Текірови де море, гори, кришталва водичка. Того в Белеку нема :). Тобто знов-таки_ все впирається у вартість і те, що отримуєш на це. ( п.с. усі ми без маленьких дітей були. Діти старшого віку)
    відносно. Там не слизьке каміння як в Криму. Бо в Криму слизь від водоростей і моху, якого нема в Туреччині на Анталійському узбережжі. Тут скоріше гостре каміння. Чи зручно з дітьми- індивідуально. Бо , наприклад, мій малий навіть в дитячі роки скоріше на такому б пляжі був, ніж на піщаному. Цьогоріч в Бельдібі відпочивало 4 сім ї друзів з дітками, і 3 - було байдуже до каміння, а 1 - сказала, що в Бельдібі більше ні ногою :).Вони просто білше люблять пісок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А якщо на них плюс-мінус однакова ціна? Ще також Alva Donna World Palace і Sherwood Exlusive пропонують. Всі за схожими цінами. Я думаю, що не всі ці готелі насправді "коштують" однаково. Не хочеться переплатити за щось гірше.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Алва Донна , порівняно з Квінсом мають більші номери по площі. Хча сам готель не є новим. Квінз більш такий затишніщий і компактніший Алва - більш шумна і більша.. Харчування - однакове в обох. Загалом , якщо ціна однакова, то Алва вищого класу ніж Квінс. Але, як і більшість готелів, в останні 4 роки він теж "скотився". Ну і це готель дуже так "російсько припопсований".
    З Шервудом тут історія така, що він хоч і в Гойнюк, що найближче буде вам до аеропорту, ле їх 4* сусідній Шервуд чомусь всі роки навіть кращий за Ексклюзив і по харчуванню і по чистоті. Різниця хіба в тому, що цей на березі моря, а той- на 2 лінії за ним. Але пляж в обох один і він таки не кращий для дітей. Теж кам янистий
    Якщо ціна на всі готелі однакова, то тут градація хіба так: Алва-Донна в Кіріші; Квінс-Папілон-Алва в Белеку ( вони +_ однаково) ; Шервуд.Решта залжить від ваших вподобань регіону- Кемер чи Белек
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А хтось був в Utopia World hotel (Kargicak)?

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Поділіться досвідом як і коли виловлювати низькі ціни на відпочинок в Туреччині? Думаю може до наступного літа вийде підзбирати трохи грошей. Вже і не пам'ятаю коли останній раз кудись їздила, тому геть не орієнтуюся як краще: раннє бронювання, коли? На 2-ох + дитина (3,5 роки буде). Ціна 4 тис $ для нас, звичайно, анріал. Тому готова хоч в січні бронювати аби було дешевше... Чи реально вкластися в 1000-1500 $?
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Happy Fiancee Найкращі ціни до Нового року, як правило. Але Львівський напрямок часом не прорахований навіть в такий час. Минулого року на чорну п'ятницю були хороші пропозиції, але лише виліт з Києва був в пропозиціях туроператорів. Як правило, адекватні ціни на початок червня чи кінець травня або в останні числа серпня. Або вже на жовтень, якщо погода влаштовує. Треба +- вибрати кілька готелів і постійно моніторити ситуацію. З дня, коли туроператор тільки прорахує ціни. Особливо, на різні святкові дні. Просто заходити і звірято постійно. Як бачите прийнятний варіант, то бронювати. Або ловити горящі тури. Можливо, після 23 серпня щось горітиме. Цілком реально.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А на яких саме сайтах моніторити ціни на готелі?
    Після 23 серпня - Ви маєте на увазі, що будуть палаючі тури на пізніший час (вересень-жовтень), так?
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    @fantazerka Найточніша інформація завжди на сайтах туроператорів. Особливо, коли ціни перед вильотом часто змінюються. Палаючі тури- за 1-3дні до вильоту. А на жовтень ціни нижчі, бо вже кінець сезону і погода мінлива.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А на сайтах яких туроператорів краще дивитися? Їх же багато, і напевно різні оператори пропонують різні готелі?
    А палаючі тури бувають і на дуже хороші готелі?
    (Я завжди користувалася послугами агента, але дуже хочу сама в тому розібратися, бо бачу, що агенти не поспішають пропонувати дуже вигідні пропозиції).