відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Virna

    Virna Well-Known Member

    Ми скористалися. Були в лікарні, там надали допомогу, зробили аналіз крові, збили температуру. Лікар дав рецепт на ліки і відпустив
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дивно, бо ліки мали б бути теж безкоштовно, тобто страхівка мала б покрити витрати)
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Вильоти цього року справді якось дуже швидко зникають. Ми свій тур купили в понеділок на 19 число. А що вже за пару днів зовсім ніц нема?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    То гарячу путівку?
    Я от в шоці від того, що ціни змінюються щодня, і то у вищу сторону. Поки надумаємо десь їхати, то не знаю на що розраховувати (
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2019 ---
    турецькі ліки справді якісні. Можна вичитати собі назви аналогів і закупитися. Багато йде по рецепту, але стандартні пшикалки для горла, від кашлю, шлункові і т.д- у вільному доступі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ні, не гарячу . Просто ми теж надто довго були в шоці від цін. Довго чекали, що подешевшає готель який ми хотіли. А потім побачили, що пропадають і вильоти і ціни, які цього року треба певно вважати хорошими . Тому на вихідних вибрали інший готель і в понеділок вранці пішли оформлятися.
    Взагалі то ми двічі відпочивали в першій половині червня, загруженість менше і спека теж, 19 го ми вже поверталися, а цього року лиш будемо вилітати.
    Переглянули, що з вересня дуже дешевше не стає, та і нам по наших обставинах ще під питанням чи вийде, тому отак терміново вирішили їхати , бо липень -серпень навіть не розглядаю через спеку.

    Я гт сама не розумію чого так цього року - попит більший чи нема альтернатив? Ми ще думали про Чорногорію але нам сказали що туди такі борти пускають вбиті, що ризиковано летіти. Якісь буковинські авіалінії . А всі тури продає джойн ап і ше хтось, не пам'ятаю . На авто нам наразі замалі діти, щоб їхати , перевіряли місяць тому поїздкою в Тернопіль .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось тут відпочивав???
    Dosinia Кемер -дешевше. Але пляж через дорогу
    Sentido Сіде -дорожче. Вле пляж поряд і пісочок.
    А які ще переваги???
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Досінію здається щойно два роки тому відкрили, тобто це свіжий готель . Але це Бельдібі, там захід в море досить кам'янистий, можуть бути досить великі валуни. Я тому шукаючи Кемер в бельдібі навіть не дивилася. Читайте ще відгуки. Часом корисно на тому ж топхотелз подивитися фотки інших туристів, вони реальні, не постановочні.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і не попадали на дощі? я скілкьи моніторю погоду і в Чорногорії і в Туреччині, червень такий мінливий
    минулого року були в середині червня то ніби мало бути 1-2 дні дощ, але похмурніло і поблискало десь за пару км від нас)
     
  10. Virna

    Virna Well-Known Member

    Бачте, а я не знала цього. Доречі, потім коли телефонували зі страхівки, то питали чи давали ліки. Я б і навіть не подумала, що всі ці пшикалки можуть дати, звикла як в нас є.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    На такі щоб аж дуже дощі, то ні. Якось в Анталії затягнулося на цілий день, то ми поїхали в океанаріум.
    А в кемері як були, то десь зо два пообіді трохи дощило, навіть з грозою, а потім такі гарні веселки були!
    Такий рівень дощовості мені зовсім не виглядає перешкодою


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не знаю, що літає цьогоріч на Чорногорію, але писала, що 3 роки тому зі Львова літало "Браво" і "МАУ". У Браво реально був такий роздовбний літак, що страшно туди летіти було. Назад вже дали нормальний "Боїнг" від МАУ
    цьогріч погода нестабільна. От минулого тижня в Анталії був і день, коли цілий майже день лило ідні, коли сонця не було. Для червня то нонсенс в цих краях. Щоб цілий день дощило.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @сніжна признайтеся де ви плануєте відпочивати? :) пам'ятаю завжди розповідали про Туреччину , якогось року Чорногорію . А куди тепер їздите ?

    Ще похвалюся, вчора дізналася, що за нами в аеропорт приїде окремий автобус з готелю. Тобто забере лише тих, хто в цей готель іде , не будемо по дорозі всіх розвозити. Якась така акція від анексу і готелю



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    персональний трансфер. Зараз ряд готелів проводять такі атракції.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. nalia

    nalia Member

    Дівчата!!!Розкажіть щось про Бодрум чи Мармарис.А то в Туреччині була 8 разів( останні три роки в Лару)і хочем тепер попробувати Мармарис або Бодрум.Мене цікавить в який період краще їхати,бо чула що море там холодніше.
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @nalia, ми теж обираємо між цими двома напрямками. Їдемо 2-і сім'ї. Зупинилися таки на Мармарисі. У мене сестра там була, дуже задоволена. Бодрум відпав в основному через кам'янистий захід у воду. З малими дітьми це не є зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    зображення_viber_2019-06-09_07-56-04.jpg зображення_viber_2019-06-09_09-08-52.jpg зображення_viber_2019-06-13_09-47-36.jpg зображення_viber_2019-06-12_10-18-47.jpg зображення_viber_2019-06-15_11-38-34.jpg
    ми мега задоволені! були в дельта маріот. я мала певні критерії пошуку готелю- щоб не 10 поверховий гуртожиток, не "пшонка стиль", не масове заселення росіянами, і обовязково піщаний пляж . це все і було знайдено в цьому готелі. захід в море був і з понтонів, і був піщаний пологий пляж( до 100 метрів протяжності). гарна зелена територія. щоденне прибирання номерів з заміною рушників. росіян було дуже мало(може добре маскувалися). багато європейців і турків.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    тішусь це читаючи, бо нарадила батьків на вересень туди поїхати). Тур вони взяли по ранньому ще в лютому :).
    А ми вже відпочили і щасливо повернулись (31.05-14.06). За два тижні в Белеку лише 1 раз падав дощ, погода як ніколи була чудова в цей період, море 23-24 градуси. Дуже переживала, що мені не сподобається місцевість, пляж, бо все життя я пропадала за Кемером, але ми залишились досить задоволені відпочинком в іншому незвичному для нас місці).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, порадьте щось, бо гублюся в Туреччині. Ще тут не бували. Ми не вибагливі, але не хочеться мати зіпсоване враження і відпочинок.
    На вересень наразі запропонували нам такі готелі
    Sherwood greenwood resort, Гьойнюк (друга половина вересня)
    Queens park Goynuk (друга половина вересня)
    Tui fun&sun club saphire, Текірова(перша половина вересня)
    Kilikya Resort Camyuva (друга половина вересня)
    З власних висновків зупинилися на районі Кемеру, мінус Бельдібі.
    Але ще натрапила на варіант в Сіде.
    The sense deluxe hotel (початок вересня).
    Задивлялася в сторону Егейського побережжя, але у вересні, я так розумію, краще не туди?
    Буду вдячна за будь-які поради)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нам одна з туроператорів не радила Сіде, бо занадто сухий клімат.. хз
    я коли вибирала між готелями, то виписувала рейтинги всюди, втч. і на букінгу і туредвайзорі на свої готелі , поруч писала ціни і вибирала порівнюючи
    ну але це вже були готелі які мені підходили по всіх параметрах
    не знаю ваших пріоритетів
    зі всіх ваших готелів я розглядала лише Шервуд серйозніше, але так і не вибрала, бо було трохи відгуків про не дуже хороше прибирання (ну але в інших зі списку може не краще)
    нам цього року вдалося таки підібрати тур і поїхати (завдяки дуже хорошій подрузі-форумлянці, яка лиш недавно почала працювати в цьому напрямку :girl_wink:), то поїхали в той самий готель що минулого року. Минулого року його драяли так ніби президент має приїхати, а цього року щось не бачила такого руху)) але малий нормально їв, не захворів там, і на тому дуже вдячна
     
    • Подобається Подобається x 1