відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    у вас непоганий бюджет на відпочинок, але по запитах - дуже складно
    щоб готель був заточений суто на європейців, ну то в нас певно їх і не продають, або дуже мало... ми були в готелі, де багато європейців, всерівно росіяни теж є і теж є російська анімація
    і ціни зараз, звісно... той готель, який ніби хороший і ми були цього року - він зараз вдвічі дорожчий ніж в червні, і так докінця літа.. вдвічі!!
    я дивилася різні варіанти щоб ще з малим поїхати, то за ті ж 3 тисячі я навіть не бачу нічого толкового, а в мене крім харчування і чистоти, вимог впринципі і нема)
    ну але розкажу які готелі дивлюся найчастіше
    Queens Park Tekirova
    Alva Donna Beach
    Kirman Belazur - там де ми були, але там територія маленька (ми коли замовляли, то відгуки були дуже чудові, зараз бачу що вже пішли по сайтах негативні.. але ціна чомусь тільки росте, як на дріжджах)
    Sherwood мережа

    ну і останнє - походіть по декількох турагенствах, озвучте побажання і отримайте список готелів на ваші дати
    це ні до чого не зобовязує
    яке би не було турагенство, воно може просто не працювати з готелем, який вам би підійшов.. ну або просто не знає чи він добрий, бо не відправляло туди туристів
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ми розглядали цей готель, мені подобався, але дочиталася, що він повністю російський і анімація також вся російська. Тому відкинули.
    Та я розумію, але хотілось би, щоб було побільше європейців, тоді росіяни не так напрягають, та й, мені здається, сервіс і харчування в "європейських" готелях кращий.
    Дивилася на ці готелі в Белеку і Кемері. Дочиталася, що там номери старі і незручні, санвузол якийсь дивний, сервіс і чистота не дуже, багато росіян знову ж таки. В Белеку - невелика територія, в Кемері (Гойнюку) - великі каменюки в морі.
    Решту запропонованих Вами готелів розгляну, дякую.
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ви просто полетіть на море, просто відкиньте всі турботи, повірте 10 днів, коли нічого не гребе, все буде прекрасно. Неможливо, передбачити все, в номері ви будете мінімум часу.
    Варіантів, безліч, успіхів і комфортного відпочинку!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    сервіс і харчування кращий там де більша ціна:) і хороший рейтинг (якщо він перевірений принаймі, бо в нас і замовлений відгуків достатьно)
    мене росіяни не напрягали ніразу, якщо готель був відповідної якості.. я була і в простій 4рці, але вона була трохи задорога як на четвірку, проста ,і там були дуже достойні росіяни, які приїхали теж відпочити і нікого не трогати... росіяни і від росіян змучуються))
    цей готель до речі один з тих, де не заселять одиноких чоловіків)) тобто сімейний
    не буде тих, хто приїхав буянити і дівчат шукати... ну але буяни бувають і сімейні)
    ми заходили на територію того що в Богазкенті (Белек), нічо так.. але його не так пуцували як наш)) хоч він і дорожчий (був тоді).. але там якась така купа всього, парк атракціонів для дітей))) пінні вечірки.. комусь треба більше руху)
    в нас була скучна програма, і це дуже навіть влаштовувало)))

    теж не люблю старі номери, тому брала готель який збудували недавно, тому просто не встигли ще вбити номерний фонд)) раджу так і робити

    я взагалі кажу тільки за ті готелі, на які дивилася, але відгук можу скласти тільки про той що була, і той що обрала з-поміж них всіх

    не знаю як вам поїхати суто в єпропейський готель, якщо турагентства наші не працюють з єпропеськими туроператорами)

    а де ви вже в Туреччині були? в яких готелях? нема таких, куди хотілося б повернутись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Та я не хочу в суто європейський, якраз шукаю щось таке як Ви пишете, мене б це цілком влаштувало:
    Просто ще хочеться, щоб не було багато російської музики, "калінка-малінка" і т.п.
    Виглядає гарно, але нам важливо, щоб була велика і зелена територія.
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2018 ---
    Мені чомусь здається, що більшість нових готелів мають невелику територію. Ну і не таку зелену, що логічно, бо деревам треба роки, щоб вирости. Але я хочу помилятися))
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені здається то ще залежить від того, як попадеш. Ми були два роки тому в Белеку в Папілоні. Один тиждень були практично самі європейці. Потім всі дружно виселились і "панаєхало" :girl_sad:Але анімація була переважно англійською
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    конкретно по готелям хіба завтра напишу, бо зараз трішки з часом обмежена. Росіян багато усюди. Зараз ще Єгипет для них на осінь чартерний планують відкрити. Тому без них нікуди :). Якщо хочете європейців- це хіба німецькі пенсіонери, які в основному у Сіде дислокуються. Молодь їде на Егейське узбережжя в сторону Мармарису. Гори , сосни, багато зелені і гарні краєвиди- це в комплексі лиш в Кемері.Але там галькові пляжі ( за вийнятком кількох готелів з насипним піском на пляжі, але захід буде в море все-рівно гальковий)
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2018 ---
    більшість нових готелів мають мінімум зелені. Не обов язково невелику територію, але зазвичай це великий один готель з Нотел рум. Зелень насаджена, але дійсно потрібен час . При будівництві там фактично голі території. Зелені території в основному у готелях клубного типу ( або змішаного, де колись були лише бунгало, а потім розширили територію і добудували основні корпуси)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ні, не зовсім. Я мала нагоду відпочивати в готелі, які не раз міняли концепцію від європейської до російської і навпаки. То не завжди так. Зв язку тут немає. У європейців ( а особливо німців, французів) є своя культура харчування і т.д. Наприклад, коли один з готелів мав французьку концепцію, то там "завались" було хліба -булок в ста варіантах , картоплі фрі , пюре ( порошкового, але розміталося в першу чергу) і соусів. Коли "російська"- більше м яса, десертів з морозива,овочів і макарон з рисом :). А ще- раків:). А про сервіс... Відверто: такої кількості брудного посуду під номерами , недоїдженої їжі ( яку якоби заборонено виносити. Ага. Наші таскають фрукти на пляж, щоб дітей там годувати, а французи- гамбургери і булочки :) і окурків , як при французах- не було при росіянах. Хоча персонал там драяв все як підірваний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. woolf

    woolf Well-Known Member

    Мені дуже подобається Барут Лара, були в квітні 3—й раз, тільки не знаю, скільки він коштує в сезон....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @сніжна , буду дуже вдячна!
     
  11. Optima

    Optima Member

    в понеділок приїхали з Гойнюку (біля Кемеру), можу сказати, що каменюк в морі не було, на пляжі дійсно галька, при вході в море трохи крупніша. Гори, як намальовані, таке враження, що досить руку простягнути і ось вони. Море тепленьке і чисте) Були з сином 4 рочки, не користувалися аквашузами , бо не було потреби, все ок)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а в якому готелі?
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2018 ---
    не наважуся на Туречиину.
    порадьте хтось готелі, Кемер ймовірно. вимог не багато -головне сосни (або люба іншка країна, доступна в вересні з соснами), їжа дитині, пару гірок, щоб дитина не нудилась. все.

    навіть в яку сторон дивитися-немаю поняття
     
  13. Optima

    Optima Member

    Fame residence goynuk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Перепрошую за довгу відповідь- я на ДП рідко
    мережа Барут добра. Якщо в Сіде- то Барут Хімера. Там власне люблять тусуватися німці та англічани. Зелена територія, добре харчування. Єдиний мінус_ при заході у воду є каменюки. Чому досі не розчистили дно- невідомо. Але то вже роками.
    Весь у зелені в Сіде- Вояж Соргун. Можливо не супер нові номери, але гарна велика територія, хороше харчування та пляж.Він повністю оточений соснами. Пляж піщано-гальковий. Дійсно гарний варіант по співвідношенню: зелень-харчування-пляж.
    Отіум Севен сіз достойний. І дітей там не так багато як в Отіумі Еко.

    В Белеку зелений Марітім Пайн- достойний варіант для відпочинку з дітьми.
    п.с. по цінам вже дивіться самі, бо вони динамічні.
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2018 ---
    бюджет-кількість днів і період відпочинку. Сосни знайдете і в Сіде в певні йчастині готелей, і в Кемері ( особливо район Гейнюк-Бельдібі, де багато готелів знаходяться практично в соснах). Ну або , якщо не наважуєтеся в Туреччину, то Хорватія. В Брелі шикарно- сосни прям під воду
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @сніжна , 2 пол. вересня, 10-14дн. з бюджетом будемо розбиратися по факту)
    щось беруть мене сумніви , що Хорватія так пізно буде тепла

    дякую, "особливо район Гейнюк-Бельдібі", гляну що це таке))
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це найближчі райони до аеропорту в сторону Кемер-центру. Мінус їх один- пляжі кам янисті і крупногалькові. Для дітей не зовсім може бути зручно. І захід у воду тут теж з швидким переходом на глибину. Не так, як в Аланії.
    від бюджету залежить ой, як багато :). Я вам зараз напишу тут "Акка Андедон" чи "Алва Донну", а там ціни можуть зовсім не підійти :). В цьому регіоні з кращих- Отіум Лайф, Барут Лара ( це р-н Лари, на виїзді з Анталії ще, не доїжджаючи до Гейнюк), Шервуд Ексклюзив.. здешевших , але +- непоганих 4 * - Фам Резидентс Гойнюк , Клуб Хотел Бельпінар ( обидва- 2 лінія. Умовна 2, бо до моря кілька хвилин), 5* ( хоча вона по сервісу як 4*0- Кілікія Палас Гейнюк ( але брати новий корпус)
    Якщо розглядаєте варіант Теккірови-Чамьюва_Кіріш, де значно кращі пляжі, ніж в Гейнюк-Бельдібі, то Квінс парк Текірова, Клуб хотел Фазеліс роуз, Локеаніка ( правда, в кінці вересня тут масові заїзди німецьких пенсіонерів:)., Акка Алінда
    Є і більш камерні та бюджетні 4*. Від бюджету багато залежить. І від вимог теж
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    напишіть про хороші камерні готелі в Туреччині, незалежно від ціни
    я відчуваю що наступний раз знову нескоро поїду в Туреччину, бо отой обмін мікробами з сотнями людей водночас (в тому ж ресторані, посуд і тд) напрягав, хоч і мили все ретельно, і відчуття чистоти було
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    дякую.
    вимог в мене якраз не багато- вище писала - головне сосни їжа дитині, пару гірок, щоб дитина не нудилась. все.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    сосни є на всьому відрізку Гейнюк-Кемер-центр. Пляжі тут- крупногалькові і кам янисті. Чи буде зручно дитині- орієнтуйтеся індивідуально .Захід у воду не дуже дитячий Глибина- близько до берега ( тобто там метрів за 5-7 від берега починаються спуски на глибину). Пару гірок ( маю на увазі дитячі майданчики)ви знайдете в любому готелі. Водяі гірки- є не усюди. Навіть у кращих 4* готелях може бути 1 гірка, яка працює по графіку. А от харчування- от це і є основний нюанс. Оскільки турки останні 2 роки тут косячать по багатьох готелях І , відповідно, чим бюджетніший готель - тим економія в першу чергу іде на харчуванні і сервісі. А якщо дитина мала і ще алергик чи має особливості по харчуванню- яказ тут і основні вимоги :).Добре харчування зараз є лише в більш кращих готелях
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    ото в мене проблема,знайти щось камерне. А якби ще бюджет до 1500 в кінці вересня на двох з малесенькою дитиною до року,то була б взагалі бомба.
    А скажіть, якщо в готелі навала німецьких пенсіонерів,то зле?
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2018