відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дякую вам за розгорнуту відповідь :)
    Я чим більше читаю, тим більше заплутуюся. Ще підкинули нам такий варіант CRYSTAL FLORA BEACH RESORT KEMER , але кажуть погане море, каміння.
    Не знаю, ціни геть не тішать...
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Крістали давно вийшли з розряду класних . Тобто вартість там не відповідає якості вже. Ну і Крістал Флора- це Бельдібі. А там пляжі з каменюками. Плюс реально посередній готель. Його б не розглядала
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @сніжна
    Що скажете про Kemer Dream Hotel ?
    Куми туди зібрались, просять щось порадити, а я в олл-інклюзивному відпочинку не шарю.
    Куми за кордоном майже ніде не були (1 поїздка в Польщу).
     
  4. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Привіт! @Крапочка підкажіть, в готелі дуже шумно було? Ідемо з 2-річною дитиною, хочеться тихого сімейного відпочинку, а по відгуках там музика до 1 ночі
     
  5. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    @сніжна може ви підкажете. Обираємо між Otium Hotel Life, LETOONIA GOLF RESORT 5*, KAYA BELEK. Що з них найбільше заслуговує уваги?
    З вимог - близькість до аеропорту, тихий готель, нормальна їжа, дуже бажано нормальний великий майданчик для дитини.
    Взагалі, думки вголос. У верхньому Стрийському парку Рошен колись зробив майданчик для дітей. Ми коли туди приїжджаємо дитини 1,5 години не видно. Коштують ті гірки-качельки копійки, площі багато не займає, чого турки не можуть такого зробити? Я не хочу, щоб мала сиділа в якомусь закритому приміщенні і бавилась пошарпаними іграшками, які перуть добре щоб раз в сезон(( То моя мамська біль... В дитячий басейн пускати не будемо - боюсь тих ротавірусів.

    Бюджет 2000-2200 на 8 ночей, кінець серпня-початок вересня, двоє дорослих і 2-річна дитина. Може хтось порадить ще якийсь достойний варіант?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    до 12 ночі в турецьких готелях дозволена музика на відкрити х майданчиках. після опівночі дискотеки переміщуються у закриті приміщення ( вийнятки можуть стосуватися готелів з окремою концепцією). Крім того, є різниця в часі відвідування. Крапочка, напркилад, була ще не у високий сезон. Зараз заповнюваність інша. Ну і ще- якщо хочете тиші, при заселенні домовляйтеся на рецепції про найтихіші номери. За 20 дол. вам підкажуть :) Правда, вони будуть розташовані і найдалі від зони активіті, яка найчастіше буває біля басейнів та моря. Тому і ресторанів чи пляжу ходити теж буде довше.
    залежно, що ви шукаєте. Летунія і Кая в Белеку, де зручні пляжі для дітей. Отіум Лайф -в Гейнюк Але це регіон Кемеру з гальковими пляжами і більш різким заходом у воду ( тут близько глибина, в порівнянні з Белеком). Хочете зелені- це Отіум. Хочете вликого готелю- Кая.Хочете піщаних пляжів- Кая чи Летунія.Номери, харчування- усюди +- однакові. Публіка теж. Росія цьогоріч у фаворі.
    дбре знаю цей готель. Якщо ви невибагливі пари без дітей, компанія друзів- то можна їхати. З дітьми- ні . Це сусідній готель, поруч з тим, в якому не раз відпочивала я. Мінуси- підуставші номери ( хоча там є і новий корпус), і основне- пляж. У Кемер Дріма він мікроскопічний і розташований між Гідромом і Гранд Хабером. Там вічно не вистачає місця.З плюсів- це готель неподалік Кемер центру. Є куди вийти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Мала цього року короткий відрочинок у Kirman Belazur. Думаю нам дуже пощастило з ціною, бо дивилась недавно на серпень, ціни якісь невиправдано високі. Якщо щось цікавить, питайте. Насправді багато чим були приємно вражені. Найперше я певно ще ніколи не була в готелі який так ретельно пуцують. Ну і може співпадіння, але ніразу не турбував шлунок, це чудово)
    Вибирали по відгуках на сайтах і букінгу, брали середнє арифметичне ціна/рейтинг на ці дні.
    До слова про Crystal flora. Нам його пропонували не в одній турфірмі. Недешевий з низьким рейтингом, одразу відкинули.
    Ну і тішуся що відмовились від напрямку Мармарис. Ціни зовсім невиправдані, хіба якщо ціль - тусовки в місті, а готель для ночівлі. Бо для краєвидів є багато альтернатив на Середньоморському узбережжі

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Emmy подивіться mirage park resort 5* в Гейнюку (Кемер) може вам сподобається


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    Дівчата, а яка погода в Туреччині в вересні?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    перші три тижні гарантовано буде гарно. Море дуже тепле, повітря ще тепле і немає як таких дощів. В кінці вересня у Кемері можуть бути трішки прохолодніші ночі. Але спокійніше море. В Аланії з другої половини вересня часом може штормити.Вересень для Туреччини- оксамитовий сезон
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Два рази була в Анталії в вересні в першій та в другій половині місяця. Обидва рази погода була супер. В першій половині - ще трохи спекотно. А в другій- взагалі супер - комфортна температура і води і повітря.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Головне не перестаратись з віддаленістю :) ми цього разу так далеко селились від нашої дискотеки, що поселились біля дискотеки сусіднього готелю :)
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    В одній із лікарень Туреччині помер 57-річний український турист із Запоріжжя, який тиждень перебував у комі після того, як 7 липня його побив турист із Російської Федерації на курорті в м. Анталія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А у Туреччині до готелю пускають туристів з інших готелів?Це звична практика?
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    @exmargarytka Я так зрозуміла, що росіянин також відпочивав в цьому готелі. Чула роз`яснення по ТСН. Громадянин Росії в турецькому СІЗО і його будуть судити згідно турецького законодавства. В українця в крові був алкоголь, тому страхова не хотіла покривати лікування, але потім ніби покрила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за правилами , якщо є відвідувачі, то їм на рецепції мають видати таку "карту гостя". Тобто всі відвідувачі мають бути "обліковані". На практиці буває, що хтось із персоналу грішить. Особливо пізно по вечорах, коли дисктеки-вечірки. Буває, що під шумок пропускають просто так. Навіть у крутих готелях. Звісно, що якщо попадеться - це мінус репутації готелю і його звілнять. Але буває. Зазвичай такими дрібними махінаціями грішить дрібний персонал на охороні навіть. А от менеджери готелів , буває, по вечорах, своїх друзів-турків пропускають. Ну під свою відповідальність.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть обрати готель в Туреччині! Бо нам вже скоро летіти, а ми ніяк не можемо визначитися, куди. Чи то вже всі хороші готелі в стопі, чи що.
    @сніжна , на Вас остання надія!
    Шукаємо 5-зірковий готель (може бути хороша 4-ка для європейців).
    Основні вимоги:
    - піщаний пляж, пологий і зручний захід в море для дітей (без каменюк);
    - багато європейців (анімація і музика не «заточені» під росіян);
    - хороше харчування, в т. ч. дієтичний стіл;
    - велика і зелена територія (багато затінку).
    Ну і бажано не дуже довгий трансфер (Аланія напевно відпадає).
    Гарні краєвиди, гори, сосни і т. п. - звичайно, великий плюс (але, я так розумію, за цим треба їхати в Кемер, а там пляжі не дуже хороші для дітей).
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Pegasos World Hotel Official website | 4-star hotel in Side
    Розгляньте цей готель, тиждень тому повернулись з нього, підходить по всім вашим запитам, єдине, що гір немає. Якщо буде цікавити, то напишу відгук.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Якщо вже хочете летіти, то йдіть зразу в агенство, якщо маєте своє, а так зразу, то раджу OlgaSoroka, дійсно порадить, і запропонує саме те, що підходить Вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дякую, розглянемо.
    Та справа в тому, що ми зверталися в агенство і наче добре окреслили наші вимоги, але все, що нам пропонували, - нашим критеріям не відповідало або відповідало дуже частково.
    Ми розглядали багато наче достойних готелів, в яких дуже поганий захід в море, а це для нас важливо.
    Також відкинули готелі, в яких (згідно відгуків) дуже старі занедбані номери чи харчування не дуже. Чомусь ті готелі, в яких величезна і гарна територія, часто дуже старі і потребують реновації.
    Деякі готелі "відпали", бо ми дочиталися, що вони дуже російсько-орієнтовані.
    Ну і ще ми боїмося їхати в цілком "дитячі" готелі, типу Отіумів, хоч серед них є дуже достойні.
    Може у нас забагато вимог, але це ті речі, які дуже важливі для комфортного відпочинку нашої сім'ї. Бюджет: на 10 днів - в районі 3000 доларів.

    Щодо басейнів, аквапарків, анімації і т.д. - вони для нас не відіграють великої ролі, навпаки, хотілось би спокійного відпочинку саме на морі. Тому нам підходять і готелі для німецьких пенсіонерів (але бажано, звичайно, щоб був дитячий майданчик і якесь міні-диско, батут - то мрія).
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2018