відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут такеє: Армас- не найкраща мережа. Але якщо вас минулоріч вони влаштовували. то може і підійде ( у кожного свої вимоги,хоча Марітім з них всіх ще терпимий). Загалом Армас з 2017 року під себе вкупив багато збитковх готелів. У їх мережі тепер достатньо готелів. Питання : наскільки фінансово они потягнуть з них зробти щось путнє, а не брати кількістю.Та ж Ламбда до 2017 року належала убитій мережі Асдем. Там ще нюанс в тому, що в цій мережі частина готелів турками з чеченцями на паях тепер
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2018 ---
    у ТУІ, як і в інших ТО бувають акційні пропозиції, коли на певні готелі чи на певний період є отакі: при умові 2 дорослх,діти до певнго віку безкоштовно ( звісно, що там вартість частково "по дорослих" розкидана.) А чому у фільтри не включаються до 2 років, бо інфанти більшістю випадків не враховуються готелями у вартості проживання. А ТО беруть оплату лише за переліт як інфантів за посадочний талон( там низька ціна, бо вони без надання окремого місця) п.с. є готелі, які надають безкоштовне проживання і дітям більш старшого віку
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ціни на сайтах ТО є "для туристів" і для "агентів". Для "агентів" ціни ви не побачите без вхоу за спеціальним кодом і реєстрацією. Тому ви бачите "загальні ціни", які вже включають агентські. А розмір люфту- у всіх ТА різний. Бокожний ТА працює зкожним ТО по своїм "плюшкам", в межах яких і може корегувати остаточну ціну для вас.
    по Туреччині- ні.навіть незважаючи на те, що вони минулоріч змінли приймаючу сторону-там все печально.
    ви тоді не враховуєте специфіку турецького відпочинку. Бо 4-5* готелі працюють по принципу оллів або ультраолів або ще спц. концепції. На сніданках- хіба ряд 2-3*міських апарт готелів. Тобто тоді шукати варіант невеликого парат-готелю ( а це зовсім буде інше,ніж класичні турецькі олл) і розуміти, що вони призначені в оновному для тих, хто їде у Туреччину не для пляжного відпочинку, а екскурсійного . Враховуйте те, що готувати в номерах ви не зможете, а харчування за межами готелів у кав ярнях є досить дорогим.Пляж тоді буде загальноміським і не завжди до нього буде близько . Трансфер до пляжу апарт-готелі не надають. Якщо ви плануєте отак сніданки-ночівля, то оптимально узагалі бронювати не готелі в пакетних турах ТО,а самостійно орендувати апартаменти. Як правило, гарні 2- кімнатні апартаменти в закритих житлових комплексах в сезон обходяться приблизно в 1000 -1200 євро на місяць. Питання лише дороги: чартером не викупите квитків, бо вони йдуть під пакетники і зі Львова літаки йдуть під зав язку; хіба виловлювати дешеві квитки на регулярку через Стамбул, а звідти до Анталії-дешеві внутрішні Пегаси літають. Потім з аеропорту брати таксі ( від 100 дол. в одну сторону залежно від відстані). Тобто це тоді варіант планування самостійного відпочинку так, як це робилося в Криму, Болгарії і т.д.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    Дуже Вам дякую. Реально, дуже корисна інформація (знайомі планують в травні в Туреччину до друзів, просили допомогти з пошуком добирання).
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Весною має запрацювати нова АК-Sky Up з претензію на лоукост. Засновники-власники Джоіна. На урядовому рівні підтверджують інформацію.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    зі Львова варіант наразі один: Атласджет до Стамбулу ,а звідти внутрішнім Пегасом на Анталію. Можна виловлювати дешевші квитки ( чим далі до подорожі-тим реальніше, а внутрішні авіалінії Стамбул_анталія там приблизно 40-50 лір квиток. ну і теж виловлювати зручну стиковку).Також можна з Кєва летіти- тут варіантів дешевшої регулярки більше.У нас є знайомі кияни, які щороку лише "дикунами" відпочивають в Туреччині, знімаючи собі на місяць апартаменти.
     
  6. Supergirl

    Supergirl Member

    Привіт! Порадьте чи варто їхати в Мармарис 20 травня ? Чи буде ще холодно?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    повітря не жарке,але тепле. море- ще холодне. Травень- це не кращий час для пляжного відпочинку в Мармарисі
     
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Порадьте будь ласка куди їхати кінець травня-початок червня, щоб вода була тепла і бажано піщаний пляж. Це буде наша перша поїздка за кордон.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тепла вода- це відносне поняття. Для кожного комфортна різна Т. Я,наприклад, при +22 мерзну, а комусь-сам кайф. Ну і рік на рік не схожий.Загалом, піщані пляжі шукайте в Аланії або Белеку,частково- Сіде. море на початку червня буде +21-23.Піщані пляжі є на Егейському узбережжі Туреччини в ра-ні Даламану-Фетхіє_Олюденізу. Але там однозначно на початку червня ще буде море зовсім некомфортне
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. tuti

    tuti Well-Known Member

    пропонують знайомі поїхати в травні в Туреччену, без дітей. зупинились вони на таких готелях
    GYPSOPHILA HOLIDAY VILLAG 5*
    CLUB KASTALIA 5*
    SAPHIR HOTEL 4*+

    і от я щось не знаю, що то вибрати. може хтось має якісь відгуки по ним. @сніжна можливо ви можете порівняти. цікаво харчування і сам сервіс
     
  11. Monada

    Monada Active Member

    Дівчата , може хтось був ,чи знає готелі , в яких діти до 15 років мають знижку.
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не претендую на істину, але знижки є до 13.99 р., До 15 р., Навіть не чула.
     
  13. Monada

    Monada Active Member

    Минулоріч були в такому.Хочемо щось інше спробувати
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, хто бував в цих готелях?

    Justiniano Deluxe Resort 5*
    Ozkaymak Incekum 5*
    Cenger Beach Resort & Spa 5*
    Side Royal Paradise 4*
    First Class Hotel 5*

    Цікавить все, в першу чергу харчування та море. Анімацію можна взагалі не розглядати як показник.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    кожен готель має свій віковий ценз. бувають і до 15-16. але то дуже рідко.
    його сусід Юстініано парк конті, хоч 4*, але по харчуванню кращий. Юстиніано були нормальними, минулопіч росіяни все підпсували. Турки вирішили, що і так сойдьот.Минулоріч Юстиніано бул гіршими за попередні роки.Цьогоріч в Парк Конті їдуть мої друзі.Тут вони вже були 3 роки тому.
    Озкаймаки не краща мережа.
    стабільна німецька 4. не нова, друга лінія, харчування терпиме. хоч без лєгумін. море- мінус, бо поруч впадає ріка і пляж не особливо чистий.
    друга лінія, місцерозташування теж зовсім не мальовниче (м яко сказано. то одна хз гірших частин Сіде. Територіі теж немає.харчування нормальне. але це, мабуть. все
    цього не знаю

    з них всіх нормальні Юстиніано. але при можливості- Парк Конті.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    старенький, скромненький. близько до Аланіїї. Пляж не кращий, харчування нормальне
    клубного типу(бунгало). старенький, але підрихтований. територія зелена, море поруч.харчування нормальне. пляж теж
    клубного теж типу, старенький і убитий.харчування більш-менш.
    з них трьох. мабуть GYPSOPHILA HOLIDAY VILLAG 5
    мабуть. в одному з Ефталій- готелі "на любителя " :)
    В турецьких готелях "дітьми" в основному вважаються до 12-13 р. інколи- до 14. З тих,що я знаю, що дають знижки до 15 чи 16 р,то готелі вищого класу: Барут лара, Барут Арум в Сіде; Ботанік Ворлд, ряд "Дельфінів",мережа Меджик Лайф, ряд готелів мережі Лімак (Аркадія, Лара,Атлантіс).Також поцікавтеся дешевшою мережою "Клас Хотел". І щегляньте, як цьогоріч іде Юстиніано Делюкс- там теж було до 15 р.
     
  17. Monada

    Monada Active Member

    Дякую
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    @сніжна дуже дякую за Вашу думку)) детальніше переглянула ті готелі і вже зовсім їх відкинула. Але маю інший список, буду вдячна, якщо зможете пару слів по них сказати.
    ПС: посиденькам треба вже скинутись і віддячити за консультації Вам)))
    Telatiye Resort 5*
    Palmeras Beach Hotel 5*
    TT Hotels Pegasos Resort 5*
    TT Hotels Hydros Club 4* (ось цей наразі в пріоритеті, але не остаточно)
    Останні два, як я розумію, то мережа ТУІ, дуже їх рекомендують. Ще буду дзвонити до агента, розпитувати.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так, це ексклюзив ТУІ. Про Гідрос я писала. Я особисто тут зупинялася не раз.З минулого року- він під новим менеджементом і новоюконцепцією та назвою - ТУІ Дей енд Найт конектет піпл. І він уже років 5 як додав собі одну зірку( тобто по факту він йде як 5) Я люблю цей готель. Але тут є свої мінуси і плюси.Плюси: це Кемер центр і якщо ви оюбите проводти час поза межам готелю- його розташування ідеальне; це клубнй готель із невеликою зеленою територією прям на березі моря. Від перших бунгало там до пляжу пару метрів. А основний ресторан - на узбережжі; - тут нормальне харчування для старших дітей і дорослх. Багато залежить від року і від команди шеф-повара,бо в різні рок тут було по різному. Найкраще було, коли готель був "під французами";- все компактно- бар прям біля пляжу; два басейни- теж. Пляж одн із найдовших ( хоч і вузький) серед кемерсько-центрових. Там лежакии стоять в 2 ряди. а не по 5-7, як в інших готелях. Правда, у високий сезон і кол купа наших туристів, то лежаки теж займають рано вранці. Пляж крупногальковий.
    Мінуси :старуваті бунгало. Якщо купуватимете номера Клуб Готель, розкажу як на рецепції обрати кращі :). Номера в основному корпусі новіші (Хотел рум), але там теж є різниця, які номери брати і по яку сторону ( теж при потребі ррзкажу і дам навіть схему номерів :). Далі з мінусів- це готель з більш молодіжною концепцією, тому досить шумно 24 годинии на добу. Поруч- молодіжний відомий ОранджКантрі, де нічні дискотеки теж не створюють спокійної тишини. Плюс поруч 4 нічнх клуб- баси будете чути всю ніч теж. Щоб було тихіше, хіба можу розказати, де краще номери брати :). Маю багато фото цього готелю "зсередини", включаючи різні варіанти номерів ( я тут була і при російській концепції і при французькій; жила в різних варіантах і т.д.). Кажу відразу: готель цей для мене з числа найулюбленіших по співввідношенню ціна-якість. І я би його обрала для себе знову. Але він не для всіх підійде однозначно. п.с.щедля мене плюсом є те,щооскільки тут в основному старша публіка, а зовсім маленькиих дітей обмежена кількість, тут жродного разу, пок була, не чула про випадк якхось інфекцій, навіть у найвищй і найжаркіший сезон ( тут була і в червні-липні і в кінці липня-серпні)
    про цей я теж писала, бо перевіренй не по чуткам. Кращий його сусід 4* Пегасос Клуб, з яким вони ділять одну територію. З мінусів- готель досить далеко від аеропорту; старуватий, сервіс +-; знаходться в селищі, куди за межі готелю немає де потикнутися. Значна частина нмерів виходть на дорогу ( треба домовлятися теж за нормальні). Плюси- це пляж. Він тут піщанй, великий, місця вдосталь.Ну і територія трьох готелів ( крім Резорту і Клубу там ще Роял)-величезна,зелена.
    приблзно такий по сервісу, як Пегасос. З минулого року має нових власників.Лише тут територія маленька, досить тісно, коли багато людей. Пляж тіснуватий- пісок і західу в оду дрібногальковий. Харчування нормалне
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    дуже дякую за рекомендацію!!! якщо ми таки вирішимо брати його, то звернуся до Вас за допомогою))