відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Реально. Як і щороку. Нічого особливого.Коксакі не перший рік гуляє в пікові місяці по туристам. Хтрсь з собою привезе- і пішло по готелю. Цей вірус особливо поширений серед дітей до 10 років. Тому в сімейно- малечівських готелях він трапляється. З осьанніх готелів- був в Отіумах, в Ефталіі, в Калісті і ще цілому ряді сімейних готелів, причому як бюджетних,так і ні. Майже ніколи не зустрічаєтьмя в готелях розрахованих на дорослу публіку 12+,16+,18+. На украінських курортах народ теж не скучає ;)- кишкові інфекціі і герпевірусні ангіни привозить. І Коксакі теж є.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, в мене ще питання, але не зовсім по Туреччині. Ми вперше летимо за кордон, тому і питань вагон))
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Made in USSR не можна . Ми теж так питались ) ту валізу оформляють на когось з вас, і якщо вона має 30 кг то переліміт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    печаль(((
    я так сподівалась все запхати в одну сумку і не паритись ручною кладдю і додатковими торбами
     
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    я вже вище писала, що перехворіли мої діти минулого року у Львові тим самим Коксакі і ні куди не їздили відпочивати, щоб звідти його привезти :girl_crazy:. Мені здається, проблему з Коксакі саме в Туреччині роздули аж занадто зараз, бо як вже і писала Сніжна:
    і не тільки в Туреччині..
    30 кг точно не можна однією валізою (колись можна було, а зараз - ні). Переважно в більшості авіакомпаній (читайте правила саме вашої авіакомпанії) вага однієї валізи на 1 людину не має перевищувати 23 кг.
    Я завжди з собою на відпочинок беру ручну вагу, щоб при від"їзді можна було поважити наші валізи і не переживати про перевищення ліміту ваги в аеропорту..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, і знову я сюди. Може хтось щось скаже про Voyage Sorgun? цікавить як там харчування, море і як він для дитини 5 років. плануємо їхати середина вересня.
    P.S. Як сервіс і харчування у ньому порівняно з Liberty Lykia (та що в Олюденізі). І середина вересня в олюденізі вже буде холодно? (виліт зі Львова є тільки 14 числа).
    дуже усім дякую
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2017
    Reason for edit: update.
    • Подобається Подобається x 1
  7. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    І в мене ще питання щодо інфекцій в готелях. А на егейському узбережжі така ж ситуація? Чи менше там ентеровірусних інфекцій?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. марчелло

    марчелло New Member

    Підкажіть будь- ласка який з готелів краще обра Мірає парк резорт, фазеліз роуз чи чемпіон холідейс вілідж. Двоє дорослих та дитина 2,5 роки.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    усюди. то не залежить від узбережжя. Пік сезону, пік туристів. пік спек, наповненість готелів...У Бодрумі от у знайомих дитина щось підхопила незначне
    --- дописи об"єднано, 19 Серпень 2017 ---
    Міраж добрий. По Клуб Фазеліс Роуз маю свіжу інформацію- з цього року там новий господар. І було і до того непогано, а зараз усе люкс- люди , які відпочивал минулого року і цьогоріч повернулися задоволені. Міраж парк теж добрий.Обирати лше вам, де хочеться зупнитися- у Гейнюк чи Текірові. Міраж має велчезну територію. Фазеліс- більш зелений, бо компактний. Номери, харчування, пляж- приблизно однакові ( насипний пісок частково і галька)
     
    Останнє редагування: 19 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Обдва хороші. Лікія цікава для різного віку. Має величезну територію, величезний пляж.По погоді сказати важко. холодно не буде точно. просто вересень після 14 , що в Сіде, що в Олюдензі- +- однакові. Олюденіз знаходться в такій бухті. і в Лікії є навіть лагуна. Хіба вітер може бути. Обрайте регіон, який вам хочеться. І ціну ( Лікія цьогрріч була дуже дорога). Олюденз- це райське місце на тому узбережжі Туречини. ну і там краща ситуація по віруснякам ( Сіде-Аланію_Белек цьогоріч плотно літо накрило. А в Олюденізі фізично набагато менше туристів, бо там просто немає такої к-ті готелів та відпочиваючих)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. марчелло

    марчелло New Member

    Дякую Вам за відповідь. Але все ж таки з двох річною дитиною який з них обрати бо ціна приблизно однакова. Найбільше цікавить харчування. І підкажіть ще будь ласка чи не маєте інформаціі про вірус у Фазелісі
     
  12. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Ох, поговоріть ще зі мною про Туреччину. Хотіли їхати в Мелас знову у вересні, а він раптово в стопі (HV є, в готель вже все). Хочемо щось не гірше. Щоб було затишно, смачно, пологий вхід в море (їдемо я+чоловік+дитина 1,8), і бажано європейська публіка (мінімум "північних" сусідів). Ну і ще бажано вид з вікна на море, лише перша лінія.

    Якщо в Сіде - є такі варіанти: Crystal Sunrise Queen (по відгуках пишуть що досить пртріпаний), Blue Palm Garden (але там низькі бунгало, виду на море не буде), Barut Sorgun Sensatori (цікаво бо трохи інша локація, але пишуть що за ним вже пустир, погуляти нема де).

    Що ще варто розглянути? Дивилася Фетхіє, є пропозиції в Jiva Beach Resort та Club Belcekiz Beach. Але я трохи не маю уявлення як там у порівнянні з Меласом.

    Якщо дивитися на Кемер, то чи є там готелі для європейців? Де менше росіян?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    Кума нещодавно повернулася з Лікії. В сина (14р) була рвота кілька днів. Хоча раніше таких випадків у них не було. В Туреччині відпочивали часто. ТО Анекс. Хотіли викликати лікаря по страховій. Сказали їм, що якщо лікар визнає ситуацію серйозною і буде потрібне стаціонарне лікування, то послуги нададуть безкоштовно. В іншому випадку- виклик буде платним- 120євро. Кума лікувала сама. Мала ліки з собою. Можливо, ВУСО би повернули гроші, згідно квитанцій. Але ніколи раніше такого не чула. Могла бути франшиза +-50євро.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. tuti

    tuti Well-Known Member

    дякую, ми минулого року по вашій наводці там були - дуже дуже нам сподобалось. але були з 1 вересня, то погода була супер. а цього року хіба 14 числа нам виходить і я щось дуже переживаю чи не буде холодно. За ті віруси теж боюсь, хоча минулого року можливо тим коксакі і перехворіли, правда синочок тільки 1 день мав температуру і потім незначу висипку, то після того як в аквапарк сходили їхній. ну і цього року ціна на нього така кусюча трохи. Але нам там дуже сподобалось, хоча не маємо з чим порівняти
    @сніжна, Може б порадили в Кемері щось такого ж рівня, але з заходом для 5річки (дрібна галтька ок). і не буде холодно? бо в турфірмі радять летіти в сіде, але хвилі на морі і ситуація з вірусами мене не радує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @tuti бюджет який і на скільки днів?
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2017 ---
    @IrynkaMandarynka з нтх всіх як готель - Барут. Ця мережа добре тримається і іі люблять іноземці. Але Барут Соргун дійсно розташований в не зовсім привабоивій зоні+ є нюанси по пляжу
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2017 ---
    @марчелло, то самі маєте обрати. На ьой час, коли в Фазелісі були " моі"- все було добре по епідобстановці. Ну але ж це мінливе. В Кемерсбких готелях Коксакі теж був. Але у вересні менше діьей,менше народу, менший ризик
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Поділюся своїм відпочинком у вищезгаданому готелі.
    Отже, від аеропорту до готелю 2 год., приїхали , оформилися і поселилися, це було орієнтовно 22.50 год. Сходили в ресторан, поїли,( суп, овочі, сири, хліб) лягли спати. Номер попався не найкращий( вид на сусідній готель), але так як ми там тільки спали, то може бути. Готель новий, все чисто, але з прибиранням в номері- напряг. За 9 днів, прибирали реально 2 рази, а так, тільки міняли рушники. Хоч готель розташований на 1-ій лінії, до моря йти 5 хв., або їздить електрокар. Тереторія готелю невелика, але зелена і чиста. Сам готель красивий, сучасний. Окремо можна виділити харчування, яке дійсно відповідало 5*. Вибір страв дійсно вражав, крім звиклого меню було( креветки, раки, мідії, червона риба, тунець, різні сири, фрукти), було все.. Солодощі, то взагалі окрема тема. Особисто я, мабуть відсотків 70, навіть не спробувала із запропонованого раціону. Загалом готель непоганий і відповідає зірковості. Анімація слабенька, але є міні-клуб і дитячий майданчик, ввечері міні-діско(слабеньке) піаніст, і якісь музиканти. То так коротко і загалом.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @tuti з вашим бюджетом можете подивитися Гурал Прем єр текірову, Алва Донна Ворлд в Кіріш, Квінс парк Текірова, Ріксос Преміум текірова. Невеличкий, але непоганий- Барут Кемер Резорт в Кемер-центрі . Дешевше буде в непоганй Міраді дель мар в Гейнюк, Акка Антедон в Бельдібі. Пляж краще для дитини в Текірові чи Кіріші. Але готелі усі ці +- непогані усі. Стосовно погоди в другій половині вересня, то тут таке: море буде 100% теплим усюди. Повітря теж. В Кемері можуть бути лиш вечори-ночі холодніші- тут гори. Вдень тепло. Ймовірність дощу , що в Сіде, що в Кемері +- однакова. Море спокійніше в цей час в Кемері
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. tuti

    tuti Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Підкажіт, будь ласка, чи варто їхати в Турцію 12.10 на 7 ночей. ТА пропонує (2 дор.+дитина 8р.)
    Lake river 5*890$,
    Serenis hotel 5* 915$
    Port river 5* 940$
    Вибирали поближче до аеропорту, щоб трансфер був недовгим
    Чи варто ризикувати з погодою? З харчуванням (так розумію, що воно буде, м"яко кажучи, не дуже на закриття)
    Їдемо перший раз, спонтанно
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
    Є ще декілька пропозицій на 6.10 за ті ж гроші, але не знаю як з школою - це ост.тиждень перед канікулами (в нас з 13.10), будуть контрольні підсумкові і т.д.