відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Ага, я то розумію і напевно хочу обманути сама себе))) Летунья по підходящій ціні для нас є лише в липні, треба думати...
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, може хтось має що сказати за наступні готелі:
    MARITIM HOTEL SARAY REGENCY
    ALARA KUM HOTEL
    VENUS HOTEL SIDE

    Наразі розглядаю ці готелі для нашого відпочинку. Може хтось порадить щось з власного досвіду +- такої категорії, буду дуже вдячна.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    досить бюджетна 4*. Номери старенькі,готель не бачив ренрвації майже 10 років, харчування не краще. Знаходиться в Конакли- досить далеко від аеропорту..Анімація слабенька. В готелі відпочивають в основному старші пенсіонери німці і англічани. Там майже немає російськомовного персоналу. Також треба враховувати, що тут , наприклад, пляжні рушники видаються за плату на депозит і заміна їх теж вартує ( тобто сої треба мати якщо не хочете платити. Тут пляжні рушники не включені у безкоштовні послуги)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    як для першого разу хіба Венус або Марітім. Хоча вони теж цьогоріч осередні. Все залежить від ціни. Венус на 2 лінії і до пляжу пішечки треба йти. Харчування - як для бюджетної 4. Шезлонги безкоштовно, а от за матрас для шезлонгу уже платити треба ( тобто є додаткові витрати). Марітім теж приблизно такий же ( але тут немає дод витрат на матраси-рушники). Він колись був кращим, але зараз належить мережі Армас, де дуже економний власник. А по харчуванню- такий же. І теж 2 лінія. І теж пляж гальковий
    Все залежить від ціни. Загалом цьогріч Туреччина себе виправдала ще по ранньому бронюванню. Бо той сервіс, що вони гонять за цю ціну зараз- то явно перебор. Кристуються цьогрічним великим попитом
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми наразі тішимось своїм вибором - міраж парк в кемері. Не дивилась цін зараз, але перед вильотом суттєво дорожчий був ніж ми брали. І то ми в останній момент купували тур - 31 березня ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Дівчата, Сніжна, може щось скажете про готель Side La Grande Resort. Відгуки діаметрально протилежні.
     
  7. Amelia R

    Amelia R Member

    Поділіться інформацією по цьому готелю Novum garden 5* Side. Як там з маленькими дітьми?
     
  8. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось має відгуки за ці готелі, буду дуже вдячна
    Club Sun Heaven 4* і Palmeras Hotel 5*
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Club Sun Heaven Famaly 4* в Аланії? Дуже хороший готель по співвідношенні ціна-якість, заточений на дітей. З моїх хто був, всі хвалять. Нормальна тверда четвірка, що зараз рідкість, особливо в Аланії. Але там є такий прикол: старі корпуси без ремонту (кажуть, конкретно підгулявші) і нові з дуже гарними номерами. Якщо в базі пише економ - то старий корпус, якщо де-люкс - новий. На місці можна домовитись про заміну, здається за 10 дол/доба. Але ціна на нього з сьогоднішнього дня дуже виросла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То дійсно є правда, була в Туреччині більше 10 разів, назв готелів навіть не памятаю. Мені все однаково, єдине кількість страв, десь менше, десь більше. Я більше звертала увагу на розташування готелів, близкість до моря і хороший захід в море, пляж. Ще залежить, чи летить компанія чи сімя. Хто шукає позитив, той його знайде.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Приїхали задоволені, дуже вразили краєвиди. До того відпочивали в Кемері в Akka Antedon, вроді так, кажуть що в Мармарисі все сподобалось.
     
  12. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Ми зараз відпочиваємо в Otium Hotel Seven Seas 5*. В загальному, нам все тут подобається. Персонал дуже ввічливий, номери прибирають щодня. Їжі дууже багато - великий вибір, багато м'яса, риби, солодощів, фруктів, є дитяче меню. Ще крім основного ресторану є снек-бари з фасфудом, різними перекусами, морозивом. Голодним точно ніхто не залишиться) Номер для двох дорослих і двох дітей досить великий, інтернет є в номерах. Територія готелю дуже гарна, багато зелені, до моря простягається доріжка з високими пальмами, багато фонтанчиків.
    Якщо ще когось щось цікавить, то питайте)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А там захід в море лише з платформи? Чи є з берега?

    Napoleonа, Ви щось собі підібрали?
    Ті готелі, що ми собі приглянули досить виросли в ціні. Ми в роздумах...

    Дівчата, може ще хто має відгуки про Sentido gold islad?
     
    Останнє редагування: 27 Червень 2017
  14. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Натрапила у фб в славнозвісній групі "Людоньки порадьте" про рулетку від ТПГ, можливо комусь буде корисно
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    З платформи, сходинки і поручні..
     
  16. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Я вже трохи "окліматизувалась" в рідному Львові після нашого відпочинку, тому напишу невеличкий відгук про готель в Туреччині, можливо комусь буде цікаво :).
    Відпочивали ми цього року 2 тижні в Кемері р-н Бельдібі в готелі Grand Ring 5*. Обійшовся нам відпочинок досить недорого завдяки порадам дівчат тут в темці (бронювали ще в березні по ранньому бронюванню). Чесно кажучи, готувались до гіршого, бо готель досить бюджетний і відгуки про нього ніби хороші, але трапляються й такі, що було трохи лячно.. Територія невелика, але досить компакна, людей багато, але подітись завжди є де)). Харчування цілком пристойне як для дорослих, так і для діток завжди був досить широкий вибір страв, а про їхні солодощі можна писати і писати, я ніяк не могла втриматись хоч дня, щоб під кінець трапези таки не втовкти пару тістечок :girl_crazy:. Сам готель гарненький, чистенький, правда без усякої там розкоші, номери досить скромненькі (в порівняні з тими готелями, що ми були раніше), але місця в номері достатньо. Хочу відмітити, що в кожному номері присутній дуже просторий балкон, де можна було хоч танцювати, бо було де розвернутися)). По відгуках до нашого приїзду було багато скарг на те, що людям бракує лежаків на пляжі і матрасиків до них. Так от, нам в цьому плані повезло, бо коли ми приїхали, то якраз доставили на пляжі багацько лежаків. З мінусів пляжу: незручний вхід в море - величезні каменюки (спасло взуття), а також ще такий нюанс - поруч з Гранд Рингом відкрився новий готель цього ж власника і всі гості цього готелю користуються пляжем від Гранд Рингу, а пляж не гумовий, тому трохи завелика скупченість людей на пляжі.. Добре, що новий готель був лише наполовину заселений, тому ще та скупченість народу не була катастрофічною, а на майбутнє не уявляю де там можуть подітись всі відпочиваючі з 2 готелей. З плюсів пляжу: шикарний пірс, на якому можна лежати засмагати, а також з нього можна спускатись у воду і не травмувати ноги об каменюки; пляж весь в дрібнюсінькій гальці - майже пісок, а також присутні дерев"яні доріжки вздовж проходу між лежаками і до пірсу.
    Ніколи не цікавила анімація, але в цьому готелі дівчата (ще й з України) і хлопці просто молодці, було дуже цікаво спостерігати за різними конкурсами, танцями та вечірніми шоу. Додам, що анімація не нав"язлива, але цікава)).
    Хотіла по мінімуму, а накатала таки багато)), при тому що ще можна писати і писати..
    Загалом відпочинком задоволені, хочу подякувати @сніжна за наводку на цей готель :).
    П.С.: дякувати Богу всілякі віруси Коксакі і т.п. обійшли нас стороною:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Корисно Корисно x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Kassandra, чесно кажучи, я дуже тішуся, що вже другий рік за якимось моіми скромними підказками ( то не лише ДП стосується), комусь вдається підібрати собі оптимальний варіант відпочинку
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2017 ---
    Я завжди відмовляю усіх своіх знайомих користати Фортуною, Рулеткою не лише 4*, а і 5* у " сезон". Я знаю, в які варіанти потрапляють там люди. І то стосується не лише ТПГ, а любого ТО. В Рулетку можна ризикувати лише в низький сезон і то дуже обережно. Я, в принципі, особисто не ризикую. Моі родичі так іздили 1 раз, наприкінці вересня, попали дуже вдало. Але: в трй же тур тоді ж іхала і власниця ТА і вона знала приблизно список готелів, куди в цей час попадали туристи. Там тоді не було поганих варіантів
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    І я проситиму допомоги з вибором готелю (зокрема у @сніжна). Вихідні дані - 2+дитина 1,3. Орієнтуємося на кінець серпня. Вибираємо з таких варіантів, то буду вдячна, якщо хтось був/чув/знає за них:
    Queens Park Tekirova 5* (в темці згадується як хороший варіант);
    Arcanus Side Resort 5* (приваблює піщаний захід в море);
    Melas Holiday Village 5* (є свіжий відгук форумлянки і ціна дуже підходить);
    Maritim Pine Beach Resort 5* (підходить дітям, але не знаю, чи на наш вік)
    Sentido Flora Garden 5*
    Club Felicia Village 5*
    Turquoise Resort Hotel 5*

    І якщо Даламан, то вагаюся між цими:
    Club Tuana Fethiye 5*
    Lykia Botanica Beach Fun 5*

    Даламан дуже приваблює своїм кліматом, але переживаю за захід в воду.

    Буду вдячна за будь-які поради (з категорії 'не рекомендую' теж дуже вітаються) і з мене відгук після відпочинку :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    в цьому готелі відпочивали наші друзі на початку червня з дітьми, правда старшими, ніж у вас. В Туреччині вони не вперше, а від цього готелю були просто в захваті і казали, що на наступний рік знову хочуть саме туди..
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. tuti

    tuti Well-Known Member

    особисто ми там не відпочивали, але минулого року були у цьому регіоні. так от коли забирали з готелю тих хто жив у ньому, то усі були не задоволені. казали, що харчування ім не дуже сподобалось і відношення персоналу. але це чисто субєктивна думка
     
    • Корисно Корисно x 1