відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Спочатку гляньте номер,а як не сподоьається- тоді за гроші поміняти. Бо буває так,що одразу даєте гроші, а вам все- рівно дають номер,який отримали б і без грошей. Чайові ща прибирання можете лишати, а можете і ні. Я періодично залишаю по долару чи по шоколадці. У турок бакшиш ( віддяка) є загальноприйнятим
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2017 ---
    @Retaret, завжди вожу дорожну праску. Місця багато не займає. Лиш добре у валізі іі поміж речей пакуйте, щоб не пошкодилася- тими валізами нещадно швиряють в аеропортах. У готелях є послуга прасування. Але вона платна
     
  2. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Дівчата, а з цього списку щось можете порадити:
    Кемер : Aqua bella beach, Magic sun hotel, Sunmerry hotel, Himerous Life Hotel, Stella Hotel, Magic Dream Resort hotel, Astoria hotel, Grand Lukullus hotel
    Белек :Belkon Hotel
    Сіде: Holliday Citi, Side Hera hotels, Avalon Beach hotels, Armas Bella Sun, Laphetos Beach Resort, Larissa Beach Club Side
     
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Вам дійсно пощастило. Переважно роблять навпаки)
     
  4. марчелло

    марчелло New Member

    Дівчата підкажіть будь ласка якусь інфу про готель side crown palace
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Я вам увечері відпишу не з тклефону. Коротко: якщо з малимм дітьми, то майже жоден. Якщо діти дорослі аьо бещ дітей- є кращі варіанти з цього списку
    --- дописи об"єднано, 11 Червень 2017 ---
    Німецький готель 2 лініі. До моря реально хвилин 10-15 пішки або користуватися готельнис трансферрм на пляж. Гарні номери, готель відносно новий- йому 6 років. Публіка - в основному старшого віку німці. Територіі як такоі у готелі немає- вона вся зайнята корпусом і басейнами. Можна користуватися ьериторією сусіднього готелю Шарм. Харчування не лакшері класу, але голодними не будете. Хороший пляж. Це готель більш для спокіцного відпочинку німецьких пенсіонерів, тому особливоі молодіжноі чи дитячоі анімаціі тут не чекайте
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. марчелло

    марчелло New Member

    Ідемо з дитиною 2,5 років то ж хочемо якраз щось більш спокійне, але цікавить найбільше харчування чи буде чим нагодувати там дитину і оця дорога до моря автобусом скільки часу займає приблизно?
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Пошук в темі не показав, що скажете про готель rubi platinum spa resort & suites в Алан'ї з дитиною до року?

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Та я то тепер розумію. А от тоді не подумула б, що по страхівці лікар буде в номері за 10 хв., повністю адекватний, гарно проконсультує, та щей майже щодня буде в готелі і питатиме як у нас справи.
    Взагалі, як би мене запитали, що найбільше сподобалось в Отіум Еко, я б точно вибрала персонал. Номер приберали щодня їдеально, на рецепції допомагали по любому питанні, в смайл сервісі теж швидко допомогли як в списках на трансфер не виявила одного сина), шеф-кухарі поятійно підходили з питанням чи смакує їжа, чи задоволенні, бармени в пул-барі та снек-барах жартуквали з дітьми, як ті бігали по морозиво і старший син з ними з задоволенням розмовляв англійською, навіть гід Леонід, про якого в інтернет-відгуках ходять страшилки, виявився адекватним і спокійно поставився до того, що в нас хворів син і ми хочемо спокійно відпочити в готелі без екскурсій. Ну або нам так пощастило...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Дякую! Дочці 10 років...
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це гарний готель для відпочинку .але краще без дітей. він свіжий- лише 3 рік працює.має вишуканий інтер єр і великий спа центр. від аеропрорту- дуже далеко. з річною дитиною їхати довго. також пляж у нього хоч і великий, але піщана частина там лише на третину. решта- камені і захід у воду з пірса. ну і як такої своєї території готель не має.
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2017 ---
    не раз про харчування писалося: турецька кухня- специфічна. Дитяча кухня- розрахована на дітей з 3 років. Але завжди можна знайти якийсь простий рис без заправок, макарони, якесь тушене м ясо.На ранок- мюслі, вівсянку, йогурти, оладки і т.д. Залежно що їсть ваша дитина. Дорога до моря шатлбасом займає ну 3-4 хвилини. кільки там тих 700 м проїхати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Гімерос, Меджик Дрім- одразу відкидуйте. То гадюшні готелі, найдешевші у ціновому сегменті, які пропонуються в 4*. Аква белла- теж. То 3* готель і з дітьми однозначно 3* турецькі готелі- ні.
    Асторія- то реально не 4*- харчування дуже скромне, номери таки убиті.
    Гранд Лукулус- це 2 лінія в Кемер центрі, від моря далеко, готель скромненький і ходити на пляж пішачком. На пляжі шезлонги і парасолі- платні. Пляж в зоні міського

    Ці всі кемерські вщенаведені готелі однознано з дитиною я не розглядала би. Це такі економ робоче-селянські варіанти. Там буде публіка відповідна: або молодь бухаюча, або ті, хто просто зупиняються, щоб по екскурсіям поїздити , або російськй тагіл
    жахливий готель. у ньому по горящій путівці відпочивал мої знайомі. 3 лінія , до моря на драндулеті старому возять,пляж брудний, готель старенький, знаходться на відшибі, де крім смітників і теплиць-нічого немає і близько, харчування паршивеньке.
    Мережу Ларис і Армас- відкидувати сходу. Там дуже жадібні вланики. які економлять на всьому. Про готелі мережі Ларис взагалі туристи говорять так: сюди можна їхати,якщо в Туреччині хіба більше не залишилося взагалі готелів.
    Авалон- узагалі убитий готель, лафетос Біч- нагадує загниваючий радянський пансіонат.

    Ну чесно: у жоден з цих вищенаведених готелів я і без дітей би не їхала.Хіба моя ціль- просто десь переспати, щоб номер був, а 100% часу я буду знаходитися в роз їздах на екскурсіях і за межами готелю. З дитиною- тим більше.Якщо не хочеться псувати своє враження від Туречини- жоден з них
    .
    В Кемері з бюджетніших варіантів, які можна хоч якось з дітьми розглядати - Ambassador Plaza Hotel, Residence Rivero 4*; Adalin Resort 4*.
    А ще краще- на 2 лінії є Garden resort bergamot hotel 4*- невеликий, але затишний сімейний готель. Від пляжу далеко. але їздить їх шатлбас.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    О, а я якраз на той пляж і повелася - дуже сподобалося, що немає хвиль через штучно побудовану косу. Дякую дуже)
    Ще один готель цікавить - Xanadu resort в Алан'ї - добрий?
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Підкажіть ще мені хтось: у мене нав'язливе бажання полетіти на Мармарис, Фетхіє, Бодрум, але чи є там щось бюджетніше, бажано 500-800дол з особи, бо ціни цього року вражають(
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Він в Белеку знаходиться. Вартий уваги. Там супер з дитиною. І харчуаання ьам теж по системі "вищий клас олл". Є зелена територія. В цьому готелі рік назд зупинявся ведучий Холостяка Григорій Решетник з сім єю
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2017 ---
    Чесно кажучи, по цінам цьогоріч Туреччина загналася.Ще по цінам раннього бронювання- куди не йшло- виправдалв. А зараз- хіба щось горяще з Києва шукати. Якщо не дивитися формат відплчинку олл, цьогоріч добра по цінам Чорногорія. Зокрема от зараз червневі ціни - супер. Море звраз теж + 23, росіян поки мало
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Я дуже люблю Чорногорію, але з трьома дітьми, то таки не дуже відпочинок)) тому олл, то наше все)) але ясно, що по шалених цінах не будемо летіти
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Twinkle

    Twinkle Active Member

    @Alicia,
     
  18. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Залишу відгук про наш минулотижневий відпочинок у Туреччині. Були в Melas Resort Hotel у Сіде, це наш перший турецький досвід, але я шалено задоволена. Були я, чоловік та доця 1,5 р.

    У нас був номер із боковим видом на море, на 6-у поверсі, чудовий вид з вікна. Сам номер просторий, зручний, чистий. Готель великий, більш вертикальна структура, тим хто був з дітьми на візках, не дуже зручно, ми користуємося слінгом, то все супер. Пляж чистий, щовечора прибирали, лежаків досить густо, зате завжди можна було знайти вільний. Море чудове, дуже гарний захід, можна гарно купатися з дитиною, і плавати є куди. Також поруч красива набережна, кудою ми гуляли вечорами, і нею можна зайти до центру міста з античним амфітеатром та храмом (десь 2,5 км,для любителів ходити пішки, як ми).

    95% туристів - європейці, переважно німці, але і багато інших. Росіян і українців майже нема, вони переважно обирають Melas HV, лише на пляжі зрідка чути російську (бо він спільний). Зате були аніматори з України :) Для нас це був плюс, персонал досить добре спілкується англійською, російської там майже не розуміють (окремі офіціанти хіба, на рецепції зразу попередили що не знають), нам англійською було супер. Туристи різного віку, і молоді пари з дітками від немовлят до підлітків, і пенсіонери. Але всі чемні, спокійні, за тиждень жодного п'яного ми там не зустріли.

    Для діток там є майданчик, аніматори від 4х років (наша ще надто мала, але спостерігала за ними, гарно розважали діток), щовечора дитяча дискотека. Харчування особливого дитячого не було, але був дієтичні й стіл, де завжди були відварні м'ясо/риба/овочі, безліміт фруктів)) голодною дитина не була. Правда, бракувало крісел для годування для всіх.

    Саме харчування смачне, різноманітне, багато м'яса, риби, сирів, завжди свіжі солодощі. Були тематичні дні (морський, гриль).

    Отож, рекомендую цей готель, туди хочеться повертатися. Ми їхали туди лише по відгуках на tripadvisor та booking, в Tui нам сказали, що він для них новий (співпрацюють перший рік), але я дуже рада що ми зупинилися саме там.

    Ага, ще згадала, що в нас був хороший вайфай у номері, нам це було важливо :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Volik

    Volik New Member

    @сніжна а розкажіть мені про Мармарис у вересні з дітьом 1.10. Що підібрати так щоб їжа хороша і перша лінія моря і велика територія для прогулянок.
    А то я спершу Кемер розглядала. Але цікаво як у Мармарисі? Наперед дякую

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я тому й вирішила запитати, бо в неї цей готель побачила)))

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk