Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вони це називають "родзинкою закладу" отак от.
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Хтось їздив в Древній град?
     
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата може був хтось в озерному краі недавно, як там вода чи чиста. І куди ще можна з дітками до води поіхати, так, щоб не глибоко і чисто. Буду вдячна за поради

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  4. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    ...але далеко. Грушівське озеро (за Немировом в бік кордону, якшошо)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Що там цього року на задорожньому? Які ціни? На який пляж порадите їхати з малечею до двох років?
     
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ми були в "Гові", зразу як з електрички,вхід 20. Пляж ніби ділиться на 2, то на першому багато з маленькими,там спокійніше,хоч малувато місця. В кіоску з їжі морожений фастфуд, кава,горішки. Качельки.
    В інших пляжах вхід 20-30, не доводилося цього літа бувати. Якщо хтось бував у кращих, пишіть буду теж вдячна.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    У нас теж на браслетиках було написано "Гові", але пляж був, здається, передостанній по тій стороні, що колія. В'їзд машини на територію - 30 грн., вхід з людини - по 15 грн. Пляж досить великий, є надувна гірка. В кіоску так само: заморожений фаст-фуд, морозиво, пиво, квас, вода і т.д. Щоправда, людей вчора було дуже багато, то, наприклад, черга в туалет була кілометрова, та й в кіоску теж не менше півгодини доводилося стояти.
    Поруч через паркан був якийсь інший пляж, то там ще лежаки були, але які там ціни - не знаю, думаю, суттєво дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Дівчата, підкажіть якусь гарну місцинку не дуже далеко від Львова.
    Щоб можна було пожити 3 дні, розваги, природа, вода. Щось такого плану як Бухта Вікінгів, тільки не вона)))
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Львівська швейцарія і ще є в пустомитівському районі, забула назву.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  11. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    в ту саму сторону , лиш набагато ближче
    (колишнi "Веселi пеньки" - тепер "Отаман"

    13-го липня вIдкриття басейну

    Відпочинковий комплекс "Отаман"
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хто цьогоріч був на Мурованому? Розкажіть як там обстановка? Дуже хочу десь собі і дітям ноги трохи помочити :)
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Були там недавно. Не плавали але умови дуже хороші. Мені сподобалось
     
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, цікавить озеро Задорожнє? Не була там років 10, тому зовсім не орієнтуюся. Хтось був там цього року? Цікавить, чи є тіньок (дерева, кущі)? Чи можна зі своїм мангалом? Ціна входу/заїзду?
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А як вода по чистоті? Останній раз як я була (кілька років тому), була зеленкувата. Білий купальник я тоді викинула і більше там не була.
     
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    В білому і зараз не варто)
    Але принаймі вода без застояного запаху була. Може зараз ще почистили вже для купання
     
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я теж не дуже свіжу інформацію дам, трирічної давності. Озкро практично все обгороджене, всі пляжі платні. Ми відпочивали на самому віддаленому. Місця треба було бронюввти заздалегідь. Здається по 100 грн з людини було. Мангалів і т.д не було. Було кафе їхнє де можна поїсти. Парасольки лежачки взодили в вартість
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Arika цього року ще не були, але завжди їздимо на передостанній пляж майже в кінці біля другого озера. Місця є завжди якщо приїхати вранці. Вхід коштував 20 грн. Є альтанки. Мангал є їхній і чи можна свій не знаю. Ціна за альтанки була 250 грн.
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я за допомогою. Хто був в отамані і румбамбарі, де краще провести час з дітками? Чи можливо ще щось порекомендуєте? Треба щоб був майданчик для дітей, чистий пляж або дитячий басейн, щоб не дуже далеко від Львова. Ще дивилась Львівську Швейцарію, буду вдячна за поради


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk