Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

1. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Вони це називають "родзинкою закладу" отак от.

2. Nyashka

Nyashka Well-Known Member

Хтось їздив в Древній град?

3. Matvijko

Matvijko Мамуся в декреті...

Дівчата може був хтось в озерному краі недавно, як там вода чи чиста. І куди ще можна з дітками до води поіхати, так, щоб не глибоко і чисто. Буду вдячна за поради

Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk

4. Kerzenlicht

Kerzenlicht Well-Known Member

...але далеко. Грушівське озеро (за Немировом в бік кордону, якшошо)

• Інформативно Інформативно x 1
  5. synuchechka

synuchechka Well-Known Member

Що там цього року на задорожньому? Які ціни? На який пляж порадите їхати з малечею до двох років?

6. rununkulos

rununkulos Well-Known Member

Ми були в "Гові", зразу як з електрички,вхід 20. Пляж ніби ділиться на 2, то на першому багато з маленькими,там спокійніше,хоч малувато місця. В кіоску з їжі морожений фастфуд, кава,горішки. Качельки.
    В інших пляжах вхід 20-30, не доводилося цього літа бувати. Якщо хтось бував у кращих, пишіть буду теж вдячна.

Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk

• Подобається Подобається x 1
  7. Lysenia

Lysenia Member

У нас теж на браслетиках було написано "Гові", але пляж був, здається, передостанній по тій стороні, що колія. В'їзд машини на територію - 30 грн., вхід з людини - по 15 грн. Пляж досить великий, є надувна гірка. В кіоску так само: заморожений фаст-фуд, морозиво, пиво, квас, вода і т.д. Щоправда, людей вчора було дуже багато, то, наприклад, черга в туалет була кілометрова, та й в кіоску теж не менше півгодини доводилося стояти.
    Поруч через паркан був якийсь інший пляж, то там ще лежаки були, але які там ціни - не знаю, думаю, суттєво дорожче.

• Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1