Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

  1. karioka

    karioka Well-Known Member

    ще є якесь озеро окультурнене по Зеленій і через ліс...(перед туб.дисп. здається) ...забула як називається:girl_blush2: невелике, але є шезлонги і парасольки, душ, кафе...того року ще не їздили, але напевне там, як і всюди, на вихідних "аншлаг":girl_cool:
    знайшла...згадала!!!!
    Пляж
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    на Гастролях клюнула на рекламу. Вхід 16 липня для дорослого 300грн, діти від 7 до 12 - 150. 16 буде тільки вечірка з нагоди відкриття, купатися не можна
    , розважати гостей будуть Вар"яти і Mad Heads. 17 вже можна буде купатися.
    завтра будемо, все потім розкажу. Минулого тижня там була одна форумлянка, казала, що дуже сподобалося і зважаючи на її схвальні відгуки ми туди завтра і збираємося.
    маршруткою можна тільки до кльцевої на Зеленій, а далі ножками.
    ціни - жесть.
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Що ви маєте на увазі?
    Сміття, камишів, болота в озері нема. Я була навколо Львова ВСЮДИ, крім Тартак резорт, то прозорість води всюди більш менш однакова, я б сказала що в Винниках вода найчистіша після Байкалу звичайно. Ну і річка Стрий само собою найчистіша.

    А хтось вже був в Мурованому, далі там той жахливий сморід?чи воно після грибовицької трагедії цього року навіть не відкриється..?
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame так не дивно, в Древньому граді не дешево. Це буде щось типу Кавалер бутіка, мабуть.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Мама моя вчора була, дуже задоволена. Вхід 10 грн.



    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    О молодці, навіть не підняли з минулого року ціну :)
    Мені теж саме озеро подобається дуже, якби не той сморід часами...
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @olerusya я не розумію що там може подобатись :girl_in_dreams: не люблю суспензій з піску і води. В Бухті Вікінгів озеро набагато чистіше за Муроване, брюховицьке і винниківське, бо проточне, але підняли ціну цього року вдвічі. Бачу прайс на сайті, вже 100 грн. вхід на пляж, а ще 20 на саму територію
    --- дописи об"єднано, 26 Червень 2016 ---
    @flame дуже чекаю відгук про Малу Швейцарію. Ціна, як вода: т-ра, чистота?
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А для мене тільки такий варіант прийнятний, окрім звичайно води і камінців або води і мушлей.
    Ніколи не ввійду в озеро де на дні болото або глина, в мене таке враження що відразу затягує в болото.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Rona, то на Кільцевій? То я нині була. Море людей. Вода - ну ніц не плаває, але чистою не назвеш. Була би без дитини- можна найти більш менш не шумне місце. На самому пляжі- гвалт
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    були сьогодні на річці Стрий, вода піднялась, мулу купа, ще щось не приємне плаває.
    певне через дощі.
    не ризикнула там в воду заходити.
    минулого року було більше місця та чистіша вода.
    подумали та й поїхали далі за Н.Синьовидне.
    а далі і на водоспад в Сколе.
    Круто там під час та після дощику, вода тепла)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Були нині в Волі Гумелецькій база Альбатрос. Ну ми спочатку їхали в Брюховичі, але там 2 озера закриті на колодку.

    Про Альбатрос: вхід 20 грн, вода так собі, не чиста, але може бути, мул, людей було дуже багато, думаю в будні краще. Загалом їхала б ще.
    Щодо Тартак резорту були там минулого року, то супер місце для відпочинку з дітками, мілко, пісок, лежаки, парасолі, красота, ну але ми платили 80 грн, цього року ціни підняли капець.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нині нічо вже не напишу. Все завтра, і то ближче до вечірка. Скажу тільки, що було кльово, але в воду я не лазила -" капці".
    ггггг і мабуть Ви нашу шумну дівочу компанію бачили:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Ми вчора були на кар*єрі біля Новояворівська. Наразі то найкращий відпочинок за це літо)) Нє, ми не бували в різних кавалєрах і резортах, випробовували загальнодоступні пляжі не за всі гроші. Так от, на кар*єрі вода найчистіша, прохолодна і після виходу з неї нема тої липкості на тілі. Недоліків теж є: далекувато, дорога з траси погана, нема толком пляжу, багато народу. Ага, там ще відразу глибоко якщо лізти з берега, але ми були в одному місці, де відгородили такий собі "лягушатнік" з глибиною від коліна до шиї. Там товчуться і діти, і дорослі, а хто відважніший, то плаває на глибині.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Вчора подруга була на Задорожному, вхід 15 грн., з обіду море людей
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На Варті фото виклали вчора з Задорожнього, кажуть там був "Китай" ))). Там так завжди на вихідні. Їхати краще, чим раніше. Але це єдина водойма з близьрозташованих, куди я впускаю дитину.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Ми вчора були на "Сонячних озерах" в Блищиводах (біля Жовкви), там є 2 місця, одне -це саме "Сонячні озера" , їх там декілька - маленькі, штучні. Є для рибалки, є окреме - для купання. Людей досить багато було, зважаючи на погоду і вихідний, але нам там подобається , бо чисто, є туалети, столики, бесідки, є багато дерев, є міні зоопарк (в основному птахи, кабанчики ще є, але дітям подобається), є кіоск з пивом/квасом/морозивом, можна взяти в оренду ракетки/м'ячі для волейболу. Можна відпочивати з палатками. Є мангали, дрова. Озеро для плавання - то мабуть і є "мінус", бо воно маленьке, і я так і не змогла оцінити на скільки чисте, бо воду сильно збовтали. Але з + : мілке, пісок під ногами, нема ніякого сміття чи камінців, з дітьми пару разів скупнулись - все ок, всі задоволені. ще є майданчик для дітей, старенький і на сонці, але є. Ціни: вхід з дорослої людини 15 грн, машина 15грн, столик 50 грн, рибалка 40грн, бесідка 150 грн., мангал 10 грн, дрова 40 грн, за палатки 40грн (якщо не помиляюсь). Можна бронювати столики по тел. Столики переважно в тіньочку.
    Тепер про сусіднє озеро. Природнє, велике досить. Там більша територія, є такий собі пляж, привезений пісок. Людей набагато більше. Дуже багато столиків, яких вистачає на всіх, переважно. Вони всі знаходяться в тіньку, в сосновому лісі, Також є мангали, дрова. Ціни : столик 10 грн, вхід 10грн, машина 10грн(минулого року так було, цього - не взнавала). Вода вчора була брудніша ніж на "Сонячних озерах", якась коричнева, але то мабуть від водоростей. Та попри це купалось дуже багато.
    Головний герой зоопарку)))
    IMG_20160528_080818.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. karioka

    karioka Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. sanches

    sanches Well-Known Member

    Ми вчора були в "Озерному краї" в Пустомитах.
    В'їзд на територію безкоштовний, вхід на пляж в будні 20 грн, вихідні - 30 грн, діти вище 1м - 10 і 15 грн відповідно.
    Озеро мілке і маленьке, але пісочний пляж, що для дітей плюс. Є душ, роздягалки, бар. Оренда парасольки - 20 грн, ще шезлонг можна взяти в оренду. Також в оренду можна взяти мангал, вони всі в стороні стоять, не біля води (на відміну від Задорожнього, де ставлять хто де хоче). Щодо вартості - не знаю.

    Отправлено с моего Nomi i504 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5