Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

  1. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Можливо хтось знає як добратися туди громадським транспортом?
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    11853831_886561924762495_83649753_n.jpg
    діти безкоштовно, до якого віку не знаю
    --- дописи об"єднано, 13 Серпень 2015 ---
    маршрутка 8, їде від Міленіуму ( площа Святого Теодора, якщо не помиляюся)
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    малому 7, то не брали грошей
    були там 2 рази на тижні, то мені все ок, крім води. вище колін я не могла змусити себе зайти((( але позагаряла. я й так плавати не вмію))) малий з чоловіком не вилазили з води)
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2015 ---
    до речі, туди можна брати свій мангал
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. AilataN

    AilataN жива

    я перший день плавала, тільки з причини підтримки плавальних рефлексів :), в наступні дні - душ саме то, льодяна вода, ухх красота.

    фото душових.
    11909718_887549171330437_1722235596_n.jpg

    У четвер ми потрапили у страшну грозу. Приїхали, взяли шезлонг, на ньому пофоткались)))- і на маєш, така була злива, страшенна ( блискавки, грязюка, приїхали як мокрі і брудні щури). У Львові тільки покрапало .
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а ми завжди і всюди беремо свій мангал і дрова:girl_yes: і в Винники, і в Муроване і всюди-всюди
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сьогодні мене чогось понесло на Брюховичі, там питали де є озеро, якийсь чоловік нас скерував на кар"єр. Я 100% не опишу словами, що там робиться, бо то не можливо, таке треба бачити, а була в такому шоку, що сфоткати не доперла. Так кількома словами: кар"єр, великий, вода ніби й чиста але, щоб дійти до води треба шукати шляхів або з горба можна проїхатись на попі)), а внизу відкривається вся сутність людини.:girl_impossible:Отак уявіть собі майже сміттєзвалище, а поміж сміття лежать/сидять/їдять/п"ють люди-відпочивальники. Я вперше таке побачила в своєму житті і не приведи Боже колись ще так розчаруватись в собі подібних. Ми пройшлись якийсь кусень того "пляжу" , розвернулись і поїхали геть.
    Я розумію, що то "дике" озеро, купатись заборонено але ж людИ туди йдуть, з дітями!. Ні, мені не дано таке зрозуміти :dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    О я теж на цей сайт натрапила,навіть телефончик їхній записала)Але не склалося цього літа туди поїхати,можливо наступного.Але так би хотілось,там така красота)
     
  8. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Привіт! Дівчата, освіжіть інформацію, хто де був на озерах цього року. Які умови, ціни і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мене цікавить)
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене подружка поїхала відпочивати на Біле озеро це Рівненська область.Дивилась в неті,то там дуже гарно.Як приїде розпитаюсь у неї що і як))А я вже 2 роки марю поїздкою на Бакоту і ніяк не збирусь)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    винниківське озеро - 20 грн/люд, умови як завжди)
    в будні досить мало людей, в вихідні навіть не пробую дізнатись:girl_crazy:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    незабаром відкриття великого комплексу з різними басейнами "румбамбар". за львовом , в районі гамаліїївки
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ого. Клас, коли?
    Хтось був вже цього року в Малій Швейцарії, як там зараз?
    Ще заодно спитаю- туди можна якось маршруткою дістатися чи лише на власній машині?


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    16 чи 17 липня. глянула фотозвіти-то щось грандіозне
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Теж довго марила, але таки минулого року ми з чоловіком і сином туди потрапили. Враження двоякі. Краєвиди просто бомбезні, таке враження що потрапила десь в Америку на каньони які показують у фільмах про дику природу. Вода дуже смерить намулом, багато ракушняка біля води. Короче скупатися я так і не наважилася. Берег поділений на окремі ділянки, на кожній є столик, лавки, можна сісти в затінку і посмажити м'яско. Дуже багато рибаків, ловлять рибу відразу сушать її в спеціальних сітках, риби багато. Це мої враження. Поїхала б ще раз із задоволенням лише заради тих краєвидів, але туди просто страшенна дорога(((
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. magic

    magic Well-Known Member

    ось знайшла на фейсбуку Rumbambar swim & dance club
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ми років 2 тому відпочивали на Білому з палатками. Там класне озеро, вода чистюсінька, пісочок, на березі хвойний ліс, прииода шикарна...але є дууууже багато комарів і ще якась дуууже болючо-кусюча комашня. Є бази відпочинку, на вигляд радянського стану, умови у них не знаю які. А от з палатками на пару днів їхати можна)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ого, оце так. Нам два кроки, а я й не вкурсах)). Це цікаво


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    його хоч почистили ?
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2016 ---
    де таке є?
     
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    Біле озеро - то в Рівненській області:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1