Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

  1. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    гарного відпочинку))):girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Чи був хтось на озері в Гранд Резорті в с. Басівка? як там з чистотою озера?
     
  4. kawwa

    kawwa Active Member

    Чула від друзів багато хорошого про Бакоту. Дуже там гарно. Але не так давно бачила передачу про це місце. Це водосховище, затоплені совєтами села. Старий дядько показував рукою на озеро і розповідав: там наша церква стояла, а он там цвинтар був. Після того їхати перехотілось.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Людоньки, мені тут знайомі знайомих розказали "страшилку", що в озеро на Львівській Швейцарії стікають води з кладовища і купатись там не можна... Хтось щось знає про це? Бо так дивлюся по карті- в принципі, Сихівське кладовище дійсно недалеко. А який там рух тих підземних вод, хтозна... Цікаво, як насправді? Чи то інтриги конкурентів?
     
  6. mitla

    mitla All You Need Is Love

    таких "історій" дуже багато чи не про кожне озеро...одні "хорори" про Задоржнє чого варті...брр...ну, але ж десь відпочивати і купатися потрібно:girl_in_dreams:тим більше правди у цих розповідях думаю 20%, а решта фантазія...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Минулої неділі їздили на озеро бази відпочинку Сокіл (це 200 м за Чарівною долиною). Вхід 10 грн/ос + 10 грн/машина. Задоволені були всі! Вода не прозора, але і не смердить. Є столики в затінку, саме озеро можна сказати посеред лісу. І там неглибоко.
     
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    а дно піщане чи мул?
     
  9. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Спочатку трошки піску, а далі мул.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Пишу про Муроване, бо точно знаю, жодних дозволів не мають, поставили пару табличок "купання заборонене", тим з себе зняли відповідальність за потопельників, які вже нажаль є, сусід працює охоронцем на ТЕЦі, і попереджував своїх знайомих, що бачив як кроплять якоюсь смердючою фігнею, бо водоймище не справляється з кількістю людей і ще не мало важливо-вода там не стічна.( Все своє дитинство там провела, знаю ту "калабаньку" вздовж і поперек. Це те саме що купатись в одній ванні з мало знайомими 2-3тис людьми. Люди в основному ведуться на те що озеро нове. Я нікого не переконую, просто пишу для інфо, кожен сам вибирає де купатись.
    --- дописи об"єднано, 12 Серпень 2015 ---
    Самі не лінуємось поїхати на річку Дністер і Стрий, не давно повернулись з Дністерського каньйону, Бакота- не можливо передати емоції
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Ми були у Суховолі на лісному озері, мені сподобалось. Для дітей буде заглибоке. Дно - пісок з камінням.

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
     
  12. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Де то? Детальніше будь ласка: )
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Були сьогодні у Брюховичах, вперше на озері по чебуречній стороні( раніше бували тільки зі сторони колиби)
    після озера в Мурованому, з їхнім непоганим пляжем і все ( вода там відчутно стояча), Брюхи дуже потішили :)

    Переваги Брюховичів : душові чудові, туалети , як на відпочиваючих і постійно ходячих- чудові, лежаки і парасольки в оренду, піску багато чистого і біленького. Кафе- кава, квас, і всяке. Альтанки чудові. Вода- ну як і всюди- вода в якій вимилося пару чоловік, як мінімум)))
    минулого року таких опцій на цьому озері не було
    Все, Мурованому кажу гудбай.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Ми їхали в Рудно, майже до кінцевої автобуса 184а. А потім питали в людей як проїхати. Казали, що там є 2 озера - одне в селі біля церкви, а інше в лісі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    і шо то коштує?
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відкриваєте гугл мапс, вмикаєте режим Земля(зліва внизу в кутику) і дивитесь де є озера.
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    незнаю про яке ви говорите, але те що я знаю то брудне (їхати прямо, а потім трохи звернути на право і дорога трохи вниз), а на те друге я ще не попадала, кажуть що глибоке.
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ага, приїдеш, а там загорожа по периметру і болоооото
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ніщо не заважає потім перепитати за ту місцевість. Хоча й відгуки - річ непевна. Комусь Муроване - добре, а мені жах-жахливий
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2