Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Patty, як здоров"я синочка?
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знаю тоі всієї історії, але думаю, що просто неуважність. Не хочеться вірити, що бачили і нічого не зробили. До речі, влітку брат так витяг одного чувака на Медику. Того корч злапав. Море людей, а чуть не втонув.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Брат майстер спорту з плавання. Кожного відпочинку на морі він когось витягує але, як каже його дружина: тільки він і бачить, що людина тоне. Тобто, потопаючий не все розмахує руками/бовтається і кричить "рятуйте!". І мало хто може розпізнати потопаючого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Бо вони тонуть тихо... :sad:
    Моя мама "везунчик", бо тільки їй може пощастити так, що апендицит два рази будуть вирізати :sad:, вона ще поки не знає...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Личко вже в нормі., На щастя, то був лише початочок процесу, або лікар просто перестрахувалася від найгіршого варіанту і призначила відповідну терапію.
    З ногами гірша справа: електрофорез з лідазою та в комплексі з озокеритом нам не пішли, мали загострення. Мазь теж змінили на диклофенак. Сьогодні закінчили курс фонофорезу з гідрокортизоном.. відходили без загострень, але результат — ну, так собі. Ходити легше, може вже на довші відстані пройтись. Але болять. Він вже, правда, і не жаліється, тільки як перепитаю. Лікарі на диво спокійно до цього ставляться, типу, через одного таке. Про стаціонар і мова не йшла. Переросте, мовляв.. Але добра думка, треба уточнити. Ще читала про спеціальні устілки для стопи, але без поняття, де їх роблять.. Протезний точно таке не виготовляє.. Зараз маємо звільнення з фізкультури до НР. І все. Записуємося в басейн, щоб хоч якесь навантаження було на м'язи..
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    А що в малого болить? В дочки (16 років) болять коліна, роки два ми ходим по лікарях, здали кууучу аналізів, процедури, ренгени. Виявили кисту бейкера, хоч говорять що від неї боліти так не може. Різко не виросла, має 1 м58 см, болі такі сильні бувають що п*є німесил.
    Ми купляли біля медінституту був спеціальний магазин, зараз переїхали на Топольну в лікарню
    Ще мені радили аптека ДЦ в центрі, на другому поверсі виробляють індивідуально, правда дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В мого болі в області п'яток, і вище, в ділянці «з'єднання п'яти зі стопою» , простіше кажучи. Діагноз - хвороба Шінца, остеохондропатія кістки п'яти. Спочатку травматолог запідозрив злоякісний процес, добре, що й так обійшлось.. «Оптимістичні» чоловіки, які це переросли, кажуть, що до 15 років мали періодичні загострення, потім пройшло. Я розумію, «хвороба росту» (йому 11, 150 см), часто буває в хлопчиків.. але до 15?! просто дивитися на оце все і пити нурофен та мазати диклофенаком? Він бігати не може, при тривалій ходьбі буває, що й ногу вже ставить так, щоб менше на п'ятку навантаження йшло... оці всі «мама, не спіши»... Рідко каже, що болить, але ж я бачу. Зараз ніби трохи легше, аби надовго.. Радили нам компреси з димексидом, то смороду було більше, ніж толку. Хоча, може треба закрити носа і таки їх робити довший час..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    дочці не допомогло, робили 14 днів. Виздоровлюйте
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В мого сина ще 13 років нема, а вже 42 розмір ноги і зріст 173 см. Часом теж каже, що болить у тому місці, змучується ходити довго, але не до медичних препаратів. Але в нас плавання з 5 років без зупинок, останній рік тріатлону, тобто фізвправи щодня, крім вихідних.
    Якось були в хірурга в Охматдиті, то теж казав, переросте, треба фізнавантаження.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Розбила екран га телефоні(((((

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Guapa

    Guapa Active Member

    І в мого сина такий же діагноз. Зараз 13 р., розмір ноги 45. На болі жаліється вже значно рідше, ніж декілька років назад. Може, зверніться до Гачкевич Г. на Орлика, в свій час вона нам допомогла. І плавання!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    [
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Підставили мене на роботі. Як так можна – себе міряти однією лінійкою, інших іншою? І не можу зрозуміти, людина це робить з підлості, чи реально не розуміє. Те, що мені категорично заборонялось, з усіма аргументами проти, і з усією принциповістю, сама для себе, як виявилось, робить, і тішиться. В своєму житті треба розводити квітучий сад, а в моєму можна гадити. І найгірше, що не те що зробити, навіть сказати нічого не можу. Тепер вона молодець, а в мене ну дуже хитка позиція
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Замовила собі в інтернеті сукню і невгадала з розміром(((( хоч та сукня і коштує 250 грн все одно неприємно. Добре, що можна зробити повернення.

    Надіслано від мого Mi A1, використовуючи Tapatalk
     
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Я захворіла, маю шалений бронхіт:cry: Від кашлю вже болять груди, спина і живіт(( Включіть літо...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 28
  21. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Сандалики ортопедичні домашні, взуття ортопедичне для вулиці, вкладки ортопедичні у перезувне.. ну орієнтовно так виглядатимуть передноворічні закупи... Попрошу в Миколая здоров'я для всіх. І для себе зефірку та наливочку до кави, виключно в рамках стресозняття..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1