Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Страшно захворіти, коли сама, у зйомній квартирі, в чужому місті, на краю міста, а поруч лише коти. І гарячої води нема. І мамі не розкажеш, щоб не переживала.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Kerzenlicht це просто "не Ваша" робота ось і все. Знайдете саму ту, ось побачите!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вітер повністю розбив велике вікно в кімнаті...Одне добре, на диво в той момент вийшли з кімнати.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 18
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Всім привіт! Щось та осінь, якась непевна, то дощ, то сонце! Але, на те вона і осінь. Домашні клопоти, як завжди не покидають. Чесно, вже все то дійство мене замахало, але виходу , просто немає. Може то я якась не правильна, чи то ще не час? Багато думок снують біля мене, чи в моїй голові, але вони всі секундні.. як вспіймати ту, яка потрібна..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Завтра хрестини. Хресна мала сьогодні прилетіти, через туман відправили назад літак((((. Завтра на 15-00 все замовлено, всі запрошені. А туман прогнозують і на завтра. Сказати, що я розстроєна - це нічого не сказати... Де ж вона, моя подруга???? Як то все тепер скласти???
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А не маєте ще добру подругу чи родичку, яка буде хресною. То такі непередбачувані обставини.((
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А Ви дзвонили запитати чи можна перенести на тиждень забаву? Ну не поб'ють же.
    В мене була ситуація, що все замовлено на ювілей, а тут померла моя бабця. І ми їдемо з похорон, подзвонив чоловік у ресторан. Правда то за пару днів було здається. І ресторан увійшов у положення. То тільки сказали забрати і оплатити фаршировану рибу, яка вже була готова, а все інше перенесли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ні, то принципове питання. Хочу тільки іі!
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_crazy:А відео зв'язок не пройде? 21 століття, потім прилетить і все підпише)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А перенести ще на сутки? Їсти ще не готували, страви не пропадуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я можу помилятися, але десь таке чула, що до під час хрестин дитину може тримати будь-хто і виступати від імені хресної, яку Ви собі обрали. Тобто, Ваша коліжанка не буде фізично присутня під час обряду, але фактично вона буде хресною. Не впевнена на 100%, порадьтеся завтра ранесенько з своїм священником.
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І так не вийде(. Іі відпустили лише на 5 днів. Якби Ви тільки знали як то було не просто... Ми ще хотіли квитки взяти на 19 число, але ій не вийшло. І тут той туман...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka я не жартую про відеозвязок. Чула про шлюб в такий спосіб (не кіно)))) Якщо священику не сподобається скажіть, що коли кума буде тут фізично ви повторите процедуру.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А дуже з далека летить? Бо, наприклад в Києві туману не було. Можна до Києва а звідти інтерсіті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж таке знаю. Але наш священник категорично відмовився від такого. Мене так хрестили.
    Вона мені дзвонила зі Стамбула (там була пересадка). Каже, що добре що вернулись. Бо спробували декілька раз сісти, але не змогли, було дуже страшно. І казала, що добре, що то турецькі авіалінії, бо наші б пробували до кінця. Загалом настрій в неі бойовий, але страшенно змучена, літала вчора цілий день.Голодна. Виїхала з дому в 5 ранку.
    Я тут поляну накрила, все українське, як вона хотіла.
    Ще й того часу спільного так мало... А в прогнозі на завтра туман... Як я хочу щоб вона завтра прилетіла!!!
    Приїзжають завтра люди з інших міст, теж з квитками були трамбли. Буквально на один день, інші в неділю раненько вилітають. Короче, так намагались всіх разом зібрати, і ще вчора я думала, що буде все гуд, а сьогодні такі обломи(((.
    Дуже надіюсь, що завтра зранку буде сонечко і подруга прилетить.
    А, ще прикол. Іі приїхали спеціально зустріти з Франківська. І теж такий облом(((.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Щойно подзвонила, летить туди. Буде зранку в 9. Як би ій до Львова?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    фізично повторити не вийде... це не той випадок.

    для хрещення не обов'язкового має бути двоє. може бути й тільки один з батьків.
    але й багато залежить від священника.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    буде).. мусить бути..
    знаєте.. я вам по доброму заздрю) до мене подружка з левандівки вже більш як два роки не може приїхати.. класно -коли такі дружні.як у вас стосунки)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я в тому не сильно розбираюсь. Про шлюб по скайпу по чула лише раз, а от сповідь дуже поширене явище. Думаю дійсно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дуже трудно. Інтерсіті відпадає. Таксі - золоте буде і не факт, що встигне. Хіба єдиний варіант Мотор Січ з Жулян на 11-00.
    Бронювання авіаквитків онлайн / Tickets.ua Але, якщо і далі буде такий туман ( а по прогнозу воно так і є), то швидше за все будуть відкладати.
    значить, я ще не зовсім ку-ку. Може завтра, коли вже все буде віч-на -віч, він таки погодиться. Дуже просіться.
    Але, треба сподіватися на краще. Все буде добре і вона прилетить в 12-20 до Львова:girl_yes2: Тримаю кулаки.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  21. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1