Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оооо, тут тема болюча піднялась. Я коли останній раз дзвонила в обленерго ,слів не добирала вже.Наложила, як влізло. Спонукала трохи сусідів(блііін, наш народ...) і знайомих підключатись до скарг. Наразі, якось вспокоялося)). Я навіть не знаю, як наша техніка ще "дихає" за стільки часу з отакими приколами. Їх треба "жарити" , інакше - повернення в печери.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Все, мене вже так вкурвило, що просто зараз пар з вух йде... Знову вимкнули. Посудомийка працювала... Я вже реально готова до позову. Але як зібрати ті докази, що все через іх відключення??? Хто то може допомогти, хто тим займається?
    Щойно з парканадцятого разу додзвонилась на гарячу лінію і видала все наболіле, але то так, поговорити. Там навіть на сайті нема де залишити скаргу. Куди писати? Мене вже трусить від того!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І знову я). А вгадайте чи є у нас світло? Правильно, нема). Та воно нам скоро взагалі буде подаватись тільки на великі свята, і якщо чемні будемо.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас вчора лягали без світла. Сьогодні- щойно з'явилось.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    .....моя Вольтуня пішла на веселку....реву цілий день((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ціхо, спокійно. Тримайся. Ти найкраще від всіх знаєш, як вона хворіла, мучилась і боролась. І як ти їй в тому допомагала. Зараз її вже нічого не турбує і не болить. І уяви собі, на скільки ви допомагали і любили одна одну, що вона трималася заради тебе і пішла лише тоді, коли ти цього не змогла побачити. І добре, що діти цього не бачили. Вольта молодець.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую,я цілий день не могла заспокоїтись,люди на пляжі питали,чого плачу-і,щнаєте,коли казала причину-щиро співчували...моя подруга,моя розрада(направду)....моя Вольта...((((
    А де оперуєтесь?який попередній діагноз?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Хай все добре буде...(про всяк випадок-при здибанці дай контакти доктора,бо маю ще Лайму теж з онкологією,але виявили на ранній стадії,просто хочу мати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Якись такий жаль найшов...
    Мала знову хвора... Кашляє. І ніби соплі ще накльовуються. І це після тижня в садку. Виню себе, страшенно виню, що дала в садок. Але не було з ким лишити. Мусіла на роботу йти після тижня прогулу через отруєння Софійки. Ніби вже все було добре, але напевно організм ще був ослаблений і підхопила якусь каку :girl_cray:
    А ще моя мама знала, що я маю виходити на роботу. І замість того щоб забрати малу до себе хоча б на пару днів, вирішила весь час присвятити закруткам. Навіть не натякнула що має відпустку :girl_cray:
    А ще вчора: кажу до свого, що записалася на фітнес. Хочу хоча б раз в тиждень приділити собі. То такі квадратні очі! Як? А мала? Те що він 3 рази в тиждень ходить в басейн з колєгами- то норма. Бо в нього ж робота сидяча, треба :girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну це всі переходять. Не засмучуйтеся, то тимчасово. З віком то буде все рідше і рідше... А потім взагалі забудеться, що то було так часто).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас те саме. ну не те, щоб хвора, але таки нежить десь вже взявся. в садку була в сумі 2 тижні. що для нас прогрес. трохи промиваю і все буде ок.
    от Кві десь бронхіт підчепила. і то таки "жилетка". тішить, що небулайзер покращує становище і вона йде на поправку.
    ну і чоловікова спина вже майже в нормі, що теж додає оптимізму.
    тому дуже жалітися не буду.
    @Lathorien мусимо перетерпіти той період дитячих хвороб і становлння імунної системи. ми вже 2й рік "адаптуємося". вірю, що вже буде легше цього року. а наступного менша йде у садок, тому почнемо все з початку, мабуть... але таке воно дитинство-сопливе:connie_pull-pigtailтримайтеся!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Дякую дівчата. До того, що діти хворіють я морально налаштована. Мене дуже засмучує, що в найбільш потрібний момент я залишаюся з дитиною сам-на-сам. Нема від кого чекати помочі. Тому поки що ні про розвиток як працівника, ні про будь-який саморозвиток мова йти не може.
    І в такі моменти думка про народження ще дітей зникає. Нема з ким (((
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2017 ---
    Дякую дівчата. До того, що діти хворіють я морально налаштована. Мене дуже засмучує, що в найбільш потрібний момент я залишаюся з дитиною сам-на-сам. Нема від кого чекати помочі. Тому поки що ні про розвиток як працівника, ні про будь-який саморозвиток мова йти не може.
    І в такі моменти думка про народження ще дітей зникає. Нема з ким (((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Трошки похникаю... приперлася додому з роботи сьогодні 8 година... голова болить, настрій нижче плінтуса, так "кохане начальство" зіпсувало мій день, що "най його біда візьме!" Якщо далі так буде, здоров"я дорожче- шукатиму іншу роботу, спокійнішу, бо дітям мама потрібна, а не зла і хвора цьотка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Мені сьогодні 31, чудовий час. Все б нічого якби не мій чоловік. Почав з гостями виясняти стосунки. Дурні оті розмови. Йому нічого, а мені прикро так, що слів нема. Пішов спати в іншу кімнату, а я ридаю, бо і свято коту під хвіст і з друзями мене посварив. І взагалі, надоїло мені то все , все марно, є люди невиправні.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    ... таки краще шукатиму, бо здоров"я дорожче, як можна працювати з людиною, яка об тебе витирає ноги, має тебе за ніщо і все, що ти напрацювала вважати сміттям? вже котрий день настрій написати заяву на звільнення, чекаю, коли директор з відрядження приїде ( стільки сподівань було на цю нову роботу... але безпосередній керівник - то "ноу комментс" :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    ((( Screenshot_2017-09-15-09-34-31.png
    Від ранку не можу ні подзвонити, ні перевірити стан рахунку. Оператор стверджує, що номер дійсний, карту виймала-не допомогло.
    Сам апарат працює, вай-фай ок.
    Що може бути?
     
  21. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка