Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Коли то все закінчиться? Коли мене перестануть всі ,,махати в хвіст і в гриву,,? Як я хочу спокою, хочу хотіти йти додому, хочу немати панічного страху перед своїм домом. Надоїли бабині скандали, надоїло, що вана все палить, трощить, ріже, пхає руки в їжу. З кожним днем все тяжче стримувати себе щоб в дурку не здати її. Але я так вже більше не можу, неможу жерти валеріанку жменями(((( втомилась. хочу житти спокійно.
    Порахувала скільки потрібно грошей щоб хоч трохи привести в порядок квартиру, ту шо мій татко дорогий знищив. Прифігіла. А ще борги за комуналку
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Купили шиншилку, такий красунчик. Три дні йому було гуд, а тепер сидить-спить і ні на що не реагує... Навіть не знаю, що з ним :sad: Чи то просто стрес від зміни домівки, чи перегрівся і захворів :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    @AdFeja може спить в день. Моя теж вдень тихо сидить, а в ночі починає показувати коники. Тож нічна тваринка


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не стало нашого маленького Віллі... Прожив у нас всього 5 днів і все
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Швидше за все вам хворого його продали.. не залишайте так, виясніть, щоб уберегти себе на майбутнє від таких болючих історій (((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Співчуваю, я щось так і подумала, що то серйозно, бо вже чула про такі випадки, в знайомих так само шиншилка поводилась перед смертю, але не хотіла писати і засмучувати...
    Цілком може бути...Пам'ятаю, як я була ще мала, то мені купляли папужку і знайомий батьків радив брати активного і шустрого, з яскравим оперенням і гарним дзьобиком, бо сонний чи в'ялий може бути хворий або старий...І допоміг вибрати мого папужку, який прожив нам на радість аж 10 років, хоч зазвичай хвилясті папужки живуть десь 5-6:girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не знаю... Дівчина, яка його продала, каже, що був здоровий. Та він і був веселий і активний.
    Я боюся, що це ми не догледіли за ним :sad: Шкода так, ніби він у нас багато років прожив.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @AdFeja та як ви могли недогледіти за ним? Просто так сталося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Svetlana svet

    Svetlana svet New Member

    В знайомої також таке горе, але вона взнала, що згодом пропав весь виводок. Швидше всього непривиті.
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Може корм поганий купили... Ветеринар сказав, що була проблема з животиком.
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @AdFeja навряд чи. Ви ж, напевно, цікавилися який треба, купили якийсь спеціальний. Не мучте себе, ви не винні. На жаль таке трапляється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ziben

    Ziben :)

     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось я така засмучена, ображена і втомлена. І нема з ким поділитися, нема в кого пошукати розради і підтримки... Бо всім мій душевний стан абсолютно не цікавий. Подруги навіть не цікавляться як я, а якщо і питають, то тут же розповідають про себе. То зрозуміло, в них якісь події, відпочинки, робота і т.д. Моє життя їм абсолютно не цікаве. А коли я озвучила свою проблему, то у відповідь отримала, що я неправа і повинна поїхати. Чому я щось маю робити через нехочу? Вже і напишу, що за ситуація. Чоловік взяв відпустку і поїхав до батьків в село, залишивши мене з дитиною без грошей, без машини і без їжі (тут не так печально, бо геть голодувати не будемо, маємо свій город + моя мама щось купить як треба буде). Але я в такій ситуації вперше ((( Сижу і реву... Наполягав щоб ми з малою їхали з ним на цей період. Не уточнив чим раз наша машина в ремонті. Він би мабуть щось придумав. Але я НЕ ХОЧУ. Є багато причин і можна знайти ще більше як ще подумати. Та навіть якби не було причин, чому треба робити щось через нехочу? Я хочу зміну обстановки, але свекрухи з її порадами мені вистарчає на один день. Хоча би в Карпати якісь поїхали. Тільки не туди... Я така прибита((( Вже другий день намагаюся взяти себе в руки. Певно валеріанку таки треба попити, бо ніяк не можу відновити душевний стан. В неділю були гості, з яких все і почалося. А тут ще чоловік добив. Я знаю, що дуже багато в чому винна сама. В мене важкий характер , я не поступлива, принципова і перфекціоністка. Намагаюся змінитися, але не завжди виходить.
    Сорі, що так багато написала. Дякую тим хто дочитає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Happy Fiancee на мою думку, якщо ви вже вирішили не їхати, то розслабтеся. Може чоловік скучить і швидше приїде. Тим більше ви пишете, що зможете дати собі раду на цей період і мама вам допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    @Happy Fiancee , я з малим їду відпочивати з свекрухою та племінником. Оце випробування буде ) Навіть не знаю, чи тішитись зміні обстановки, чи вже поповнювати аптечку ) Але хоч дитина відпочине, тим себе і тішу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Happy Fiancee ,
    але Ви ж не захотіли їхати і не поїхали. Чому ображені?
    Тут треба Вам проаналізувати ситуацію для самої себе: поїхав старшим батькам допомогти, просто скучив за ними (всі ж живі і з почуттями), пропонував Вам їхати з ним, заплановану відпустку в Карпати скасував, не обговоривши з Вами і т.д.

    На що саме образились?Чоловік всі відпустки проводить із своїми батьками? Всі 28 днів? Чи можна домовитись було 50/50 за його відпустку?)
    Люба ситуація вирішується мирним шляхом)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В нас тепер мирно нічого не вирішується. На жаль стосунки дуже погіршилися. Ніхто з нас не хоче поступитися. Мої намагання десь іти на компроміси не цінуються. Я постійно чую лише критику в свою сторону. Причому не лише від чоловіка, а й від інших. Чомусь коли я щось розповідаю, слухач намагається мені постійно вказати, що я неправа, все роблю не так. Та не буду продовжувати, бо ті думки вганяють мене у ще більшу депресію. До декрету оточуючі більше рахувалися зі мною. А тепер постійна критика в більшості ситуацій. Я щось не розумію як так в якийсь момент з досить освіченої людини я стала невігласом ((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Написала тут і стало трохи легше. Ясна річ проблеми то нікуди не ділися, але вже легше від того що з кимось поділилася.
    --- дописи об"єднано, 27 Червень 2017 ---
    В неділю мали багато гостей і ще була моя подруга. останні її відвідування більше складають враження, що вона не до мене приходить, а до чоловіка. Мені постійно то дитину нагодувати/переодягнути/приспати і виходить, що з ним вона спілкується більше ніж зі мною. А в неділю (то я вже в понеділок побачила) розпили фляшчину мартіні на двох... І як то зі виглядає...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    а в чому тут вина подруги? Вона ж таки до вас приходить, а те що в вас нема часу то вже інше питання. Якби вона взагалі не приходила до вас, то вам би було образливо, що не цікавиться вами. А якщо вам так не до вподоби спілкування коліжанки з чоловіком, тоді не запрошуйте її, або старайтеся звільнити більше часу коли вона приходить. А мартіні, та йой, часом за доброю розмовою про все та про нічого і пляшка непомітно порожніє. Не зліться через дрниці, воно того не варте. Це все втома ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  21. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та річ в тому, що вона приходить раз в квартал, розкритикує все що я роблю і чого не роблю. І знов зникає...
    І я не злюся на неї. Ні в чому не звинувачую. В кожного є своє життя. То щось мені згадалося і я знов почала себе накручувати.