Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    цього року щось не реальне робиться. Те, що викручуєте - добре, але повезіть собаку до вета, нехай зробить профілактичну прививку. Все одно кліщ "вприскує" свою отруту при укусі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То точно.Мої на Нексгарді,але після прогулянок на щерсті знаходжу кліщів.Лайма довгошерста-їй не страшно,а от за Вольту переживаю(і так болячок має багато).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ой не кажіть. Я в свого кота кожного дня по 1-2 кліщі витягувала. Купили якусь крапельку в аптеці, вже тиждень ніякої живності на собі не приносить. В сусідів таж сама історія з кліщами. А знаєте що найцікавіше? До нас приблудилась бездомна кицька, вже десь півроку приходить, ми її час від часу годуємо, до рук ніколи не йде. То я вже 2 рази спец лови (то окрема історія як, але вона дуже сильно боїться людей), то на ній ні кліща! Знаю точно що за нею ніхто не доглядає, як так може бути - всіх домашніх котів кліщі кусають, а її ні...
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Якраз прийшла про це писати.
    Добу ми з чоловіком мали трабли через кліща. Вкусив кліщ чоловіка в пупок, всередині. Чоловік не бачив що то кліщ, почухав там і відірвав тіло кліща. Голова залишилась в пупку. Чоловік їздив в інфекційну, звідки його відправили а Мед, з Меду відправили в 8-му, в травмпункт. Ніхто не бачив тої голівки, ніхто не міг витягнути. Я вчора поїхала з чоловіком знову проходити ті кола пекла і доводити всім, що той кліщ там є!
    Врешті в 8 лікарні після довгого огляду, мені дали пінцет, щоб я показала голівку кліща. До того часу мені медсестра з посмішкою казала "Та що ви нам будете показувати, ми знаємо де в людини пупок". Дура блін.
    Підсумую, що за добу в чоловіка почервоніло все навколо пупка, живіт зробився гарячим і твердим. Всі лікарі то бачили і всі казали, що то не через кліща. Ну а через що, якщо така реакція відбулась тільки після укусу кліща?
    А, ще напишу, що чоловік найперше звернувся в 4 поліклініку, на Сихові, до хірурга. Хірург надрізав пупок внизу, і сказав, що він вирізав кліща. Феноменально. Кліщ був зовсім в іншій стороні пупка. Нащо тоді взагалі різав щось?
    Це все відбувалось вчора.
    А сьогодні вранці чоловік побачив на спині ще одного кліща. Витягнули за допомогою нитки.
    Перетріпуємо речі і пропилосошуємо все повністю. Вже такий маємо страх, що боїмось вього.
    Така от в нас жилєтка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякуючи нашому песику навчилась правильно витягувати кліщів): беру пінцетом за тільце і викручую (нема значення в яку сторону). Витягуються дуже легко і зі всіма "органами". Я іх потім в банку і спостерігаю чи живі. Маю цілу колекцію вже.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    До теми кліщів - вчора ось такого витягнули в собаки, ще рухався і вже встиг напитися крові: [​IMG]
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    загубила обручку:girl_cray: і сама не знаю де. недавно побачила, що нема на пальці. могла і на вулиці загубити, але де ж тепер її знайти?(.. обшукала пів хати, там де могла би впасти, і ніде нема. але навіть не можу уявити як то вона пропала (ну могла злетіти як мила голову, але вона тоді була б у ванній, але нема).і обідно, і шкода, це ж і символ і пам'ятка (і при вінчанні була):girl_cray:
    і головне, що я знаю, що вона може злітати у воді. бо збираємося на море, то ще чоловік казав "давай обручки не берем, щоб у воді не загубити". так тепер я свою точно не візьму:girl_sad:
    ще й тепер починаю себе накручувати, що це може бути якийсь поганий знак (втрата обручки).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    напевно то треба було писати в тему "затуркана". після того як 2 години шукали по хаті обручку, і вже змирилися,а я вже почала дивитися ціни на обручки. але ще кажу чоловікові, що не можу знайти перехідник-кабель до телефону, і там де в нас в шухляді всі ті кабелі поскладені його нема. чоловік пішов до тої тумбочки, і замість кабеля знайшов обручку!! вона там між ними сховалася:) але я вже і не сподівалася. ) я справді виявляється затуркана.:)
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 1
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А свою 3 роки тому злила в унітаз....))))І сміх,і гріх....))))Вона трохи завільно мені на пальці була,я мила падлоги, і коли,напевне,викручувала тряпку-вона злетіла...ну відповідно воду я ту вилила в унітаз.....Купили нову,посвятила її,і зразу ж пообіцяла собі не думати про прикмети-забобони.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Не переймайтеся таким, то ж Лиш перстеник, головне в серці. Я так в останні місяці вагітності майже свою не носила, а потім не памятала де заховала. Шкода було дуже, але лиш заспокоїлася, що то матеріальне, то і обручку знайшла;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Звичайно поганий знак, бо то до нових трат :)
    На пальчику лиш коштовний обідок, головне, що в душі і в серці.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    А наші обручки викрали під час пограбування. (((
    Нові так і не купили.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мій чоловік так знайшов обручку. За тумбочкою, у дротах. Але за 6 років після того ,як загубив :)
    Я нещодавно зайшла при нагоді в магазин, де ми купляли колись свої обручки... хм, як добре, що то 10 років тому було. Зараз ціни астрономічні.
    А мені подобається галицька традиція носити обручку разом з іншим перстеником. Я так свою "втримую" на пальці. Багато хто таке поєднання вважає рагулізмом, але мені до вподоби
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мій чоловік загуби вобручку пару місяців тому десь на вулиці.. не знайшли..
     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А навіщо ти купляла великувату? Чи то в тебе пальці схудли?
     
  21. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну вона так просто не злітає (від води, від холоду хібашо).як купляли і міряла, то була ніби нормальна (менший розмір напевно був затісний). просто навіть не думала тоді, що можуть якісь такі проблеми з нею бути:)