Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    так
    справа в тому, що людина просто може зайти до мене у справі, сидимо, робимо роботу і паралельно що її "болить", про те вона й гомонить, а мені якось незручно грубо обривати старшу людину (бо така реакція видається єдиною можливою на то все)...
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Нехай грубо прозвучить, але чого Ви тоді жалієтеся. Яка різниця старша чи молода це особа. Несе фігню, обриваєте відразу і по всьому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а що, нема права написати допис у відповідній темі?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Я б не обривала, ні грубо, ні як інакше. Просто б сказала, що думаю про її балачки. Ну от хоча б те, що ви тут раніше написали - про всю абсурдність її позиції щодо биття трирічної дитини, чи про "втішання"коліжанки.
    Не варто боятись відсторонюватися від розмов, що є вам неприємними.
    Можна чітко і ясно, так, щоб їй більше не хотілося такі одкровення вам повідати.
    Можна з виховним моментом, так би мовити. "Невже би ви справді вдарили свого онука?? Він же вас так любить, що хоче залишатися з вами бавитись!" Або "І ви дійсно сказали таке вбитій горем людині?!?!"

    П. С. Вибачте. "Остапа понєсло". Ви ж не питали порад.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    QUOTE="Zvizda, post: 2675392, member: 31684"]Нехай грубо прозвучить, але чого Ви тоді жалієтеся. Яка різниця старша чи молода це особа. Несе фігню, обриваєте відразу і по всьому.[/QUOTE]
    Мабуть шкода, що на форумі таке не зробиш))
    А то стільки людей всяку фігню несуть, і не обірвеш - ні старого, ні молодого. Кожен же може/має право поділитись-висловились, правда?
    П.С. перевірила назву теми - таки Жилєтка)) тобто створена спеціально, щоб люди мали змогу пожалітися.:dntknw:
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    де таке написано? у правилах форуму? де є перелік вимог до того, про що можна і про що не можна писати в жилєтці?
     
  9. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Люди не міняються. Витатуювати собі на видному місці. Якщо думаєш, що хтось змінився - подумай ще раз, і ще раз і ще десять разів перевір перед тим як розслабитися і повернутися до нього не те щоб спиною, а навіть в півоберта. Ходити в латах по пів дня не сильно зручно, але, чесно кажучи, не так і важко, а головне - точно менш образливо ніж вчергове виявити ніж у себе в спині.
    Левел ап - відгородити себе від таких "близьких" кам'яним муром, але я слабак і поки до такого ще не готова :sad: Тому поки лати і вивірені рухи...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В якій темі можна понити? Тут? Хочу на ручки, поспати, а про свою улюблену болючу тему відпочинку вже навіть і не мрію...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Правду кажуть: біда приходить не сама. Звільнили з роботи. Насправді я десь навіть була морально готова до цього, але не чекала, що це станеться так швидко. А тепер нова халепа: власниця орендованої квартири повідомила, що квартира виставлена на продаж, і до 1 березня необхідно звідси з'їхати. Я просто не знаю, що робити і за що хапатися в першу чергу. Страшно...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 30
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Все буде добре. Може заради економії шукайте не квартиру, а кімнату на підселення?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Та я вже розглядаю усі варіанти, але поки безрезультатно. Молю Бога, щоб протягом наступних двох тижнів знайшлося щось підходяще, бо навіть не уявляю, як бути далі.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Знаєте той анекдот про «купи козу»? Ну так от. Як зробити людині добре. Зробити їй ще гірше, а потім повернути, як було:girl_crazy: наша коза прийшла у вигляді вітрянки. Ну тобто точно я буду знати завтра, але ж якщо в дитини весь живіт, пів спини і голова в червоних прищах - то це вітрянка? Ще як аргумент: в неї в групі вітрянка. Ну словом. Муж сказав, що завтра в нього вже плани, в середу в нього курси, може в п‘ятницю побуде з дитиною (но то не точно). Єдина важкодоступна далека бабуся тактовно поморозилася зі словами «доведеться це тобі пережити»:girl_crazy: та йой - подумала я - і не таке переживали. І пішла тішити керівництво, що мене не буде найближчий, гм, місяць? Два місяці? Дітей же ж троє.
    Вазьмітє мєня на ручькі, пліз.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Зараз хтось тут втішить, що може всі не захворіють, але моїх чотирьох посипало з різницею щотридні. Тому в місяць ми вклалися :girl_crazy:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені таке підходить! Беру пакетну пропозицію:d23:
     
    • Смішно Смішно x 5
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Haidee донька принесла вітрянку. Через 21 день посипало мене, ще через 21 день мою маму, ще через 21 мою сестру. З грудня по лютий :) співчуваю і тримайтесь.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  21. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В нас було круче, середня дочка захворіла в травні, на сам випускний в садку ,а по з різницею два тижні хворіли всі друзі і родичі, кума в 25 р, чоловік в 30 р. завершила старша дочка в серпні на морі в санаторії.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1