Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2019
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ви мабуть недавно одружились...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Що саме вас "вбило" в цій фразі?:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доня знову хвора. 4 дні в садку після трьохтижневої перерви і знову температура. :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    Розумію і співчуваю.
    Ми вже 4 тижні вдома з режимом: 1 день в садку - 6 вдома. На щастя, хоч без ускладнень. Але то адаптація, мусимо пережити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дівчата, то всі діти, хто йде в садок. Треба пережити. Мій відхворів так перший рік в садку, я вже реально буда без сил з тими кашлями-соплями-вухами. Зараз не хворіє, раз-два в рік і то так лайтово. Нові дітки, що приходять в садок теж хворіють без кінця. Адаптація...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В нас Рома так само. Після 3 почав часто хворіти. Не садочковий. Цієї осені взагалі аншлаг з перервою менше тижня. Ще й Юра від нього соплі хватає. Вже і бронхіт мав..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    То все через ту жахливу сиру дощову погоду, яка є раєм для вірусів. Був би сніг і морозець, то було б легше. Я восени рідко хворію на простудні, максимум раз, а цьогоріч вже по 2 разу хапає:sad:. А ще й по роботі приходиться багато говорити, то вже й не знаю як те бідне виснажене горло лікувати:girl_cray:. Діти ще легше хапають, то й не дивно. Вже набридла та слякоть, хоч би вже швидше нормальна зима прийшла.
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а в мене інша проблема. Колеги і одногрупники приносять всі віруси від своїх діток і я ту заразу підчіпляю. Минулого року син колеги пішов в садок, і тільки дитина захворіла, я через 2-3 дні також хвора. Цього року історія повторюється. Я вже сил немаю :sad: З температурою вчитись і працювати не дуже виходить.

    Ну і поплачусь, замовила через інтернет декілька подарунків. А відправник вирішив що частина букв в назві вулиці не важлива і вислав на власнопридуманий адрес. По треку посилка на пошті, а по факту невідомо де. Після тижня пошуку, виявилось що на пошті не розібрались куди доставити і відправили посилку назад відправнику. Тиждень нервотрьопки в пусту
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це скоріше в "забила б", але обідно і плакати від того хочеться.
    сьогодні була розмова на роботі, що коли хворі ви і ваші рідні, то краще на роботу не приходити. А якщо мусите прийти, то одівайте маску і старайтесь менше контактувати з колегами. Одна колега, яка якраз і приносить то все щастя, обідилась на нас і сказала, чого це ви мені вказуєте що я маю робити, якщо боїтесь захворіти - не приходьте на роботу!

    ну і ще одне, в клієнтів накрилась внутрішня система і наш колектив не може виконати їхнє завдання, щойно подзвонив менеджер від них і сказав - ви мусите сидіти доки ми не відремонтуємо і зможете піти додому лише коли виконаєте все . І це перед святами...У всіх скорочений робочий день, а наша команда сидить і чекає мани з неба (ну не зовсім сидимо, в нас є інші завдання які треба зробити для інших компаній).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Смішно Смішно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А яка я була сьогодні зла! В мене доня така, з характером. Але їй лише 2,3. Не любить вона одну бабу (здогадайтесь яку). Десь вона їй видно щось зробила, не знаю. І от щоразу, при кожній зустрічі мені кажуть, що її треба виховувати/бити/наказувати. То є нормально??? А сьогодні мені сказали, що у цієї баби діти такого (вдарила бабу) ніколи не робили!!! «З тим треба щось робити», «я від тебе відречусь», «тобі Миколай нічого не принесе» тощо. Це типу дитина має знайти підхід до баби? До речі, таке відношення тільки до неї. Усіх інших любить і привітно зустрічає. Може не завжди, бо вона людина настрою. Але оцю бабу стабільно в штики. Мені дуже незручно, що ось так, але діти не є лицемірні. Не любить - то не любить. То зроби, щоб полюбила. Одними моїми словами, погрозами, покараннями результату не буде. Вже мене трохи попустило, але якась така прикрість гнітить...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, я так і сказала.
    В нас нема такого але є інше- байдужість або не щире таке мімі. Дитина, звісно, відчуває і сторониться, хоч і має дуууже покладистий характер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2