Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене дурна жилєтка, але мушу поділитись. Замовила собі кросівки з Англії, так їх чекала, вчора ледь втрималась, щоб на пошту не гнати, сьогодні забрала, прямо з порогу міряти, в там д#па, пересорт, в коробці не мій розмір. Я мало не плакала
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А тепер жилетка: чоловік зламав піддон в душовій кабінці. Я вигребла останні заощадження на ліки. Купатися тепер не будемо...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Ох ті фінанси - співають романси((( Хворіють діти- спочатку старша, тепер мацьопа, марудиться, виспатися нормально не може через сопельки. Хочеться забрати то собі((( Хник
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сиджу на роботі і мало не плачу. Вміє мій чоловік з самого ранку забезпечити настрій на цілий день. Цілий тиждень я намагалася щось прибрати, щоб не було так брудно коли гості прийдуть. Він навіть не спитав чи мені потрібна допомога. Ок, я сама просила-просила, зрештою без толку. А сьогодні довелося випрошувати гроші на продукти, щоб щось приготувати на свято. Випрошувати!!! На душі огидно...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а список в руки. хай сам купить. не проходить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ні, я в 17:00 вже буду вдома готувати. А він приходить в 22:00... За інших умов так і роблю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Happy Fiancee, є один дієвий спосіб). Одного разу взяти і «забИти». То жостко, і не всім вистачить нервів (мені - ні), але дуууже дієво. А загалом співчуваю. В мене свекор такий, свекрусі можу лише співчувати). Деколи в них взагалі нема, що їсти, ну бо йому «не треба». Зате як вона купить і притарабанить, то уплітає за обидві щоки. Вона час від часу робить профілактику), але він купляє такий набір продуктів, щоб не вмерти з голоду. І все. Вона здається.
    Розумію, що хочеться зробити свято, і тут хочеться бути гарною господинею. Але і бажання поставити чоловіка у незручне становище теж мало б бути присутнє). В мого інша крайність - накуповує море всього якимись дикими об’ємами, а мені потім доводиться то все доідати))).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    з власного досвіду такі чоловіки незручності не відчують, буде типу, ти винна, для чого було гостей кликати, можна обійтися й без того
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka я часто так роблю: забиваю, не готую. Тоді чоловік скуповує торби продуктів. Але я так від того втомилася. Тому я так боялася другого декрету. Я ненавиджу випрошувати. І почуваюся бомжем, який стоїть з простягнутою рукою...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    оскільки я не дуж люблю домашні свята з купою готовки хавки. - питання чисто для себе. можливо я щось втрачаю в житті- а можна обійтись? чи тре ті всі застілля..
    --- дописи об"єднано, 6 Грудень 2019 ---
    це все в вас в голові. змініть думки. життя налагодиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не переймайтесь. Чоловіки по іншому ставляться до тих всіх гостин. То жінки переживають, а в них той ген відсутній)))) Я цього року попередила всіх наших гостей, що будуть на дн. малого, щоб поїли вдома, бо в нас буде канапки-салатики-піцца(замовимо), ніяких бульйонів, курок, пюре і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ага, зараз клацну пальцями і думки зміняться... Це колосальна робота над собою, яка триває роками...

    Та я і не роблю колосального застілля. Батьки, хресні і пара друзів з дітьми. Пару канапок, два салати, гаряче і торт. Своє ДН ігнорую роками і нічого не святкую. Для дитини, вважаю, хоча б мінімальне свято потрібне.

    Гроші він мені вже перекинув. Але зіпсований настрій і відчуття огиди нікуди не ділося...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми останні роки робим свято для Роми в його день народження) розважальний центр. магазин з іграшками) ввечір до батьків з тортом) все) щасливі всі) застілля не робим
    і взагалі. чому просити гроші в чоловіка. гріх?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нє, не відсутній. Не у всіх. То не залежить від статі. Моєму важливо, щоб було баааагато смачного. Щоб раптом хтось не наївся). Це з одного боку. З іншого - весь час пхає свого носа у меню. І весь час «та навіщо це готувати?», «та хто то буде їсти?». Але купити з розрахунку на одного гостя 1 кг м’яса - то ок), то не багато. В нас якось так.
    Я теж не люблю оте все готування. Але в гості ходити люблю, і смачненьке там з’їсти теж люблю. Зараз вже певно ніхто не готує перше, друге, море салатів та закусок. І в нас завжди основне, гарнір, два салати, солодке. Але й біля того треба напрацюватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    @Happy Fiancee, може хай чоловік виробить другу картку до свого рахунку для вас. В нас так було. Тоді не потрібно буде нічого просити і нічого перекидувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Може, то проблема в тому, що спочатку чоловік звик, що він в продуктові закупи не лізе, бо жінка тим займається (планує, їздить, оплачує)? А тепер жінка знову поринає в декрет і питання фінансів треба перерозподіляти.
    Скільки б дітей народилося, якби жінки перестали тягнути на собі забезпечення сім'ї та гостей продуктами? :girl_in_dreams:

    А взагалі, в моїй сімї в цьому році є фінансові труднощі, і на день народження старшого сина (я цим не пишаюсь, але) на продукти ми витратили 160грн. На саме близьке коло рідних. (Подарунки були зазделегідь куплені, а до дня народження сталось пару форс-мажорів).
    Гості принесли торт.
    Самий негативний спогад для мене - це інформація про 160грн. Але її знала тільки я з чоловіком :). Свято як свято

    @Happy Fiancee, Вам самій стане легше, коли чоловік візьме на себе ці закупи чи хоча б повне фінансування. Незалежно від декрету. Але то треба пережити. Я не знаю яка у Вас ситуація, але коли ми трансформовувались, то часто було таке, що нІчого було просити і випрошувати ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Прекрасно Вас розумію. Поки не отримую зарплати, а моя карточка заблокована, доводиться в чоловіка просити. І це для нього не накладно, він сам сказав - коли закінчується в тебе готівка, просто попередь, я тобі дам (в нього готівка дуже рідко коли є в кошельку). Але сам факт оцього "просіння" для мене морально важкий. Сама не знаю чому. При тому йому не зручно, що я ходжу за продуктами
    І моя жилетка з банківською карткою - вже 2 місяці ніяк не можу її розблокувати. Гроші поклала, а зняти - не можу :sad: Спочатку чекала 2 тижні щоб всі піни прийшли поштою (тут такий захист, що навіть власник карточки гроші не відразу зняти може). Зараз не можу виловити зручний для мене час, щоб в банку розблокували. То класно що тут думають про людей, але блін в мене також робочий час з 10 до 16 :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    То Ви краще не випрошуйте, а ставте перед фактом. :)

    Пс: я б хотіла мати в кого що "випрошувати", але у будь-якій ситуації мушу розраховувати лиш на себе, тому може і не все так погано.:girl_in_dreams:.
    Може спробуйте переглянути відношення до ситуації. Типу не попрошу в чоловіка гроші, а скажу чоловікові що потрібні гроші на те то і те то, не принизливо, а впевнено, бо то так має бути... ну якось так.;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1