Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Обовязково виключіть і просушіть, пару днів не включайте, у мене було таке ж з айфоном, впав в унітаз, виглядав нормально, не виключався, я витерла і нікому нічого не сказала, навіть не посушила - за два дні капець повний стався, пришлось міняти монітор, потім антену, потім динамік, потім ще щось, вкінці кінців прийшлось купити інший телефон. Сказав чоловік, якби зразу виключила і просушила, все було б нормально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @lilochok та не факт що той зубний ряд так зразу полізе, то індивідуально. В мене вісімки нема ( знаю, то в багатьох так) але зубний ряд років 10, напевно, сунувся. Я просто по двійці бачу, вона в мене трохи поперек росте, а тільки зараз я помітила, що вона чуть-чуть вирівнялася.
    Скільки там того ГВ.до трьох, напевно, максимум. Просто контролювати чи не їде зубний ряд, а там вже по ситуації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я свій минулого року топила. За кілька годин перестав працювати сенсор. Несла в сервісний центр в зимовій куртці у внутрішній кишені, то він за той час відігрівся і запрацював. Але таки лишила на діагностику. Майстер казав, що якщо вода без миючих засобів, то скорше всього буде все ок. І в таких випадках рекомендував не зволікати з діагностикою, бо спочатку можна розкрутити і посушити, а пізніше вже можуть початися реакції окислення.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Загубила вчора флешку(( скільки там було моїх напрацювань!.. частина є на пошті, але багато пропало(
    А найголовніше - там були скани наших паспортів, залишається надіятись, що не оформлять ніякі онлайн-кредити...
    І сама-то винна! Ще думала, що не варто носити флешку в тій кишеньці сумки, бо може випасти(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. YeWa

    YeWa Well-Known Member

     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Відчуваю себе поганою мамлю.
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. shemely

    shemely Member

    ой, блін і я поплакатись.:girl_cray: моя принцеса також з характером, а я мама-тиран в стратегічних питаннях(митись, чисті руки, прийом лікарств, коли хврора) і я дуже різко присікаю, коли вона б'ється-кусається:girl_crazy:... але є тато, який її безмежно любить, і постійно торочить мені, що я як мачуха, що треба знайти підхід по-доброму домовитись( не маю я нервів 40хв умовляти її піти поиимтись, для прикладу).Бо він у нас добрий , а я зла:girl_devil:Знаю, що дуже непедагогічно, що у нас з ним нема спільної лінії поведінки.І мала це чітко вже "просікає":girl_sad:Навіть не знаю, нащо пишу, жаліти мене ні чого, сама винна, що таке допустила, просто виговоритиь-виписатись:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я теж можу крикнути на сина, бо інколи не хоче мене слухати, їсть також з мультиками (згадую себе - так само їла з мультиками, але переросло). І в кут ставлю, бо інколи виходить за межі. І не вважаю себе поганою мамою. Просто вважаю, якщо показати що мамі можна "сісти на голову" і криком все можна добитися, то мамі ж буде гірше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    От теж нині думала писати в жилетку через ті стосунки з дитиною. І про мультики, і про істерики, і про биття...
    Щось зовсім не маю зараз сил спокійно реагувати на вибрики малого.
    І сну в мене якось катастрофічно мало, менше ніж коли він був немовлям. Спить ніби цілу ніч, але встає дуже рано. Нині от встав в 5:20. Виснажена.
    І щось зовнішній вигляд мене не тішить зовсім. Через той недосип хочу жерти (то не можна назвати їсти) весь час і бажано максимально калорійне. Літом і бігала, і ходила багато, і харчування коригувала, а на вагах плюс. І шкіра мені моя не нра.
    Якась печаль повна...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Розумію, але дитині цього не треба знати, і це не її відповідальність, чи ви дотримуєтесь тих правил. Дитина має бути впевнена, що ви завжди будете разом, що між вами найміцніший зв'язок на світі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 1
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Почала змінювати життя, наче все прекрасно, а чомусь хочеться з..охнути... сил нема, відчуття наче завтра кінець світу. Якийсь стан безвиході.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну залежно, що ви очікували від змін. Зміни в житті, дуже болючі)))
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Зміни з останніх сил не дають того драйву. Скоріше відчуття "неизбежности"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ой як я вас розумію. Зміни рідко проходять легкого, просто вірте що далі буде світле майбутнє.
    В моєму випадку цей стан краще переписати "життя почало змінюватись саме". Я не можу сказати що мені це не подабається, але бувають такі моменти що не витримуєш, ні фізично, ні морально. Життя змінилось на всі 180 градусів, повністю все з чистого листка .
    Морально важко що далеко від дому, лише чужі люди. Навчання, для мене це взагалі ноукоментс. Так, будь-яка мова це не моє...А зараз повний інтенсив мови, якої я взагалі не знаю +ще треба знаходити час на роботу. У вечері навіть дихати немає сил :sad: Зараз уже починається безсоння +відмова від їжі...це просто катастрофа :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Смішно Смішно x 1