Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Тримайтеся... На собі переконалась, що є темні смуги у житті... Випробування, і ви знаєте, на мою думку, головне їх пройти по своїй совісті, так, щоб потім не шкодувати про зроблене чи не зроблене.. Такий мій досвід...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Понию... вчора до 2 ночі робила звіт, записала на флешку... а в обід вирішила, що треба деякі файли з флешки витерти і витерла з ними той звіт.... блін, ну то ж треба... муж пробував відновити.... щось воно не відкривається.... тре робити заново, добре, хоч чернетки маю на папері... Як же я не люблю бухгалтерію... тягну через силу....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Страшно, мені вперше так страшно. В моєму містечку, де я росла, за два тижні померло шість дівчат мого віку, це тих кого я візуально знала, дискотеки, школа... Рак... Сьогодні розказали про ще одну , померла зимою, боліла голова і бац , все....
    Це ж залишились діти... Не збулись мрії...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 26
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Пішла на веселку моя кицюня. Їй було 12 років.. Моя пухнаста коліжанка.. М'яких тобі хмаринок, я буду тебе пам'ятати завжди!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 25
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Сиджу на роботі і намагаюся не хникати: щойно в дочки вкрали телефон, який їй подарував хресний :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  7. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Я вагітна безголова мантелепа((( забула/згубила вчора гаманець, перед тим, в той же ж день в магазині забула забрати куплений товар. Сьогодні до сумки а гаманця нема. Реву і не можу згадати де я його поділа.

    Надіслано від мого MI MAX 2, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене вже відчай((( Просто поплачуся тут. До всіх нещодавніх проблем додалася ще одна - чоловік розбив дверку в душовій кабінці... В мене вже сил нема... Тепер ще й помитися нема де, бо в нас лише та душова((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А повісити замість дверки звичайну душову шторку, нє? Естетика звичайно не та, але хоч водою не захляпається все
    П.С. Ми кілька місяців жили без дверей в ванну/туалет (їх вкрала попередня власниця квартири, купляли з дверима, а по факту отак...), а потім з півроку з дверима, які не підходили до проєму, зате хоч трохи прикривали унітаз :). А потім купили класні дерев'яні двері, кращі ніж були..
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Не те, щоб велика трагедія, та все ж... Замовила на одному з сайтів футболки на подарунок дітям моєї тітки. Діти їх дуже просили, і дуже тішилися, коли дізналися, що незабаром отримають. А футболок не буде. :girl_cray: Повідомили, що склад магазину обікрали, і такого товару більше немає, тому замовлення скасовано. Розумію, що то не кінець світу, але я ж пообіцяла, що подарую, і хлопці так на них чекають...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Brigitta, ну футболки то не є якийсь ексклюзив. Можна навіть вибрати якийсь малюнок/напис і надрукувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Там справа не стільки у принті, скільки в тому, щоб мати напам'ять футболки саме того бренду. А зробити інше замовлення вже неможливо.

    P. S.
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ніяк не можу схуднути. Харчуюсь здорово, пп, кбжв, три місяці зал, три рази на тиждень. І вуаля я схудла на 1300 г. (((((

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Прийшла плакатися, бо вже не можу, мушу вилити душу. Два тижні як зробила операцію з видалення зуба мудрості. Шви заважають, гематома на щелепі ще не зійшла, пів бороди і губи нижньої не відчуваю... Вухо почало боліти, найшла на зубі дірку чергову.. :girl_cray::girl_cray::girl_cray: сил нема геть, валюся з ніг. Нічого робити не можу, лягаю по 2 рази на день в ліжко.. Таке враження що розкладаюся заживо. :girl_mad::girl_mad::girl_mad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
  17. shemely

    shemely Member

    Зле, мені також шви мішали, але більше нічого, шкода Вас, може то організм так погано реагує на втручання.обезболююче може попити?
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Я майже весь час п"ю, вчора був перший день що взагалі нічого не приймала. Може реакція на анастезію, хто його зна. Синяки такі мала що жах... Ой, пошвидше б то все минуло. Я завжди така живенька, всюда бігаю, а то ну геть нічого не можу, аж страх зібрав. Лікар казав що до місяця часу реабілітація після операції...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Мені вже давно не було так погано. Особисті проблеми, гроші, здоров'я, пошук роботи - усе перетворилося в одну суцільну чорну-пречорну смугу, і кінця їй не видно. Найпаскудніше те, що допомоги чекати немає звідки, навіть більше: навіть немає кому просто поплакатися, бо і в рідних, і в друзів море своїх клопотів, і замість підтримки можна буде почути звинувачення у безтолковості. А я вже справді на межі зриву, і як наслідок, починаю злитися на оточуючих, при цьому розумію, що вони не винні в тому, що мені погано, і вже злюся сама на себе... Вже четверту ніч не сплю, прокидаюся від жаху через все, що відбувається у житті, і потім годинами не можу заснути через це. Я розумію, що рано чи пізно все це має якимось чином закінчитися, але хоч би вистачило сил і нервів дочекатися того часу...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  21. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Пішла з життя заслужена лікарка, завідувач реанімаційним відділенням Ірина Шабанова
    До мене з великим запізненням дійшло, що це та сама Ірина Іванівна, яка разом з Коржинською у 2015році витягували мене з того світу...
    :sad: о_О
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18