Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Kandya для мене абсолютна любов до себе це не дозволяти іншим погано до себе ставитися, вміти себе захистити.
    Ось коли я сама, я себе люблю, але в присутності інших не вмію себе захистити :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я от не розумію як інші можуть нападати, щоб від них себе захищати? Якщо б я у таких одиницях вимірювала любов до себе , то я супер мега себе люблю)) ) мені взагалі не можна робити зауваження, а моїм дітям то взагалі . Спробувала мені одна вчителька на групі сказати, що мій першокласник погано читає. Вона потім пожаліла. Ні, я не сварюся взагалі ні з ким. Я сказала, що ми на футбол спізнюємось,, після якого у нас шахи і плавання. а читання у 1 класі - це не наш пріоритет)
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    Останнє редагування: 26 Березень 2019
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Та це не обов'язково прямо напад. Просто хтось може не зважати на інтереси і почуття інших, може, не подумавши, образити, зачепити за живе, і, захистити себе в такому випадку - це зробити зауваження, вказати на те, що не так, попросити змінити свою поведінку. А скромним, та чутливим людям це здебільшого складно дається і довго потім всередині "мучиться".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Баян Баян x 1
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Думаю , що не всі


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зранку сама з'їм, в обід поділю між чоловіком і дитиною, ввечері залишу на ранок (якщо чоловік або дитина вночі не з'їдять:girl_crazy:). Так, давно тут модератори нас не любили. Зараз всім доведеться захищатися і розказувати, що "ви не маєте права ліпити в межі моєї особистої зони червоні карточки":girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я бува ,цілу сама злупашу. А що? Дитині воно треба та зараза? Мені вже ітак нічого не допоможе, а дитина має ще шанс не стати залежною і я можу(як можу) ще впливаю на це. А чоловік має свої "цукерки":girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Один квадратик з'їла б сама, а другий хай ділять чоловік і дитина:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Як на мене, то шоколадка зовсім не останній кусок хліба. Та я не їм шоколад, тому все віддам. Але то явно не про любов до себе.
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Йовкі, @Kandya , уяви що то щось таке, що ти любиш.
    І тут не про поділитись останнім зернятком....
    Просто дай відповідь, або відповвді на запитання.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    "Люби ближнього свого, як самого себе".
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ото вона і є:
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2019 ---
    В моєму розумінні це навіть є неможливим, щоб була потреба себе від когось захищати :) просто ті гіпотетичні ситуації не приймати на свій рахунок
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ненавиджу вибори. Які ж дибільні риси, неочікувано відкриваються у близьких, щойно твоя точка зору починає відрізнятися.
    Такого відра бруду на себе я давно не дозволяла пролити.
    Як же мене це все задрало. Можна подумати, крім того життя - квіточки і зайчики.
    Якийсь довбаний капець
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @cjomcjomka, я взагалі не розумію, чому люди власне обговорюють чийсь вибір, починають схиляти на користь іншого кандидата, обзивають, зневажливо ставляться до тих, хто іншої думки. Чому не можна поважати думку іншої людини? Кожен робить свій вибір, правильний чи ні. Для чого втручатися зі своїми коментарями? Невже люди не розуміють, що це все політичні ігри. Кожен кандидат хоче до корита, а прості люди через них мають попересварюватися і зненавидіти один одного.
    Вибачте, наболіло. Всім любові, добра і поваги:heart:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мені вчора близька людина сказала "такі як ти не мають компетенції голосувати."
    А мама дивується: чого ти переживаєш? За кого чоловік скаже голосувати, за того і проголосуєш, хіба не так?
    Та й таке. Мені з тим тяжко жити.
    До сьогодні про вибори не говорила, не писала. Свою думку мала, нікого не чіпала.
    Але ні. Мій голос не продається. І не знищується так легко
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора в мене вже майже піна з рота йшла), як з мамою говорила. І справа зовсім не у виборах. Справа у тому, що люди вірять тому, що чують з зомбоящика. От що мене трафляє. Ну і додам, що моя мама - свята наївність. Вірить всьому і всім. І мене то так нервує, що деколи хочеться їй дати ляща), щоб почала думати трохи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Моя мама вчора прислала мені чергове спам-повідомлення у вайбері, з текстом аля «вайбер скоро станет платным - ляляля - разошли это 10-50-100 контактам і буде тобі щастя».
    Я їй пишу (100500 раз, до речі), що то спам, вірус, збір телефонних номерів в базу... що не треба то пересилати далі, бла-бла.
    Мамина відповідь мене вклала на лопатки:
    «Так це ж тьотя Люда з АМЕРИКИ прислала!»

    Падаючий хом‘як
     
    • Смішно Смішно x 16
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. happy story

    happy story Well-Known Member

    Аналогічно... Мене трафляє, як людина, розумна і з досвідом може свято вірити в політичні обіцянки!!! Як взагалі за ці роки можна вірити політикам! Але що я кому можу пояснити... Печально що в більшості так і вирішується наше майбутнє... Напевно мені з моєю бабусею і мамою на тему політики говорити не треба...

    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  21. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мама : « При Гриценку корупції не буде, то однозначно»
    :girl_crazy:
    Але ми не мудрі, нічого не розуміємо, не далекоглядні і т.д., бо ми за нього голосувати не будемо.
    Я вже їй казала, що мені вшистко єдно за кого вона буде голосувати, просто мені обідно, що вона може так захопитися людиною з ТБ.
    А ще я ніяк їй не можу донести, що це не її справа хто за кого голосує, її діти, зять, тітки, подружки в тому числі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1